4ος FAETHON OLYMPUS MARATHON | Νικητές ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΧΟΥΡΙΔΟΥ

0

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 4ος FAETHON OLYMPUS MARATHON – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ.

 

Μετά από έναν συναρπαστικό αγώνα, νικητής αναδείχθηκε ο Κώστας Σιαμήτρας της INOV 8 – Kasimis Training με χρόνο 5:43.13, ο οποίος αποτελεί και ρεκόρ αγώνα. Μαζί τερμάτισαν ο Κώστας Γιαννόπουλος της TECNICA και ο Παπαηλίας Ιωάννης της FIFTH ELEMENT με χρόνο 5:45.18 και 5:45.19 αντίστοιχα κάνοντας και οι δυο ατομικό ρεκόρ διαδρομής. Ακολούθησε ο Μάτρας Σλάβομιρ της SALOMON, με χρόνο 06:15.19.

 

 

Καταπληκτική εμφάνιση και για την Χουρίδου Ιωάννα της Κ1-Arena, η οποία τερμάτισε πρώτη στις γυναίκες με χρόνο 7:48.49, δεύτερη θέση για την Καρπούζα Βίκυ της INOV 8 με 8:26:15 και τρίτη τερμάτισε η Μαλιατσούδη Χριστίνα με χρόνο 8:39.08. Τέταρτη τερμάτισε η Κατσαρέλη Φωτεινή με χρόνο 09:31.48.

Νικήτρια ομάδα η ELASSONA GREEEN RUNNING TEAM.

Η εκκίνηση δόθηκε το πρωί στις 6 με συμμετοχή 206 αθλητών, από τους οποίους τερμάτισαν οι 178. Φέτος τίμησαν τον αγώνα και αθλητές από Αγγλία, Νέα Ζηλανδία, Γερμανία και Βέλγιο.
Όσον αφορά τον 1ο FAETHON TRAIL πρώτος τερμάτισε ο Νούλας Βαγγέλης με χρόνο 59 λεπτά (Kasimis Training / INOV-8), στη 2η θέση ο Σελέτης Δημήτρης με χρόνο 1 ώρα και 1 λεπτό (DYNAFIT & Parmakis training) και την 3η θέση μοιράστηκαν με χρόνο 1 ώρα και 4 λεπτά οι Πούρικας Μανώλης (ELASSONA GREEN RUNNING TEAM) και Δημόπουλος Θωμάς (ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΒΛΙΟΡΑ) ΤΟΜ Parts (BEE FIT).

Στις γυναίκες, νικήτρια ήταν η Σιπποπούλου Γεωργία (BALIOTIS NATURE TRAIL) με χρόνο 1 ώρα και 27 λεπτά, ακολουθώντας η Τράϊκου Αθηνά (1 ώρα και 27’) και η Καδηγιανοπούλου Γιώτα (1 ώρα και 39’).

 

Η διοργάνωση ευχαριστεί όλους τους αθλητές που τίμησαν με την παρουσία τους τον 4ο ΦΟΜ όπως και τον 1ο FAETHON TRAIL.

Μεγάλοι χορηγοί του 4ου FAETHON OLYMPUS MARATHON ήταν η NOVASPORTS,ο Γεωργιάδης Κωστής ACTION STORE/Ελάσσονα, το Bike Park GATZIOURAS/Ελάσσονα και η DYNAFIT.

Η διοργάνωση ευχαριστεί ιδιαίτερα τον κ. Αθαν. Τσουρέκα, που στάθηκε δίπλα μας, και μας στήριξε καθ’όλη τη διάρκεια της προετοιμασίας του αγώνα.

Τους χορηγούς επικοινωνίας: ADVENDURE, ΡΑΔΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ και leukipoli.com

Τους χορηγούς μας: Red Bull, TECNICA, Κλαουδάτος, τα ξενοδοχεία Διμάτης , Κτήμα Μπέλλου , River Side , Hamos Place , Διανομές Τροφίμων και Ποτών Τσιάτσικα, το Πρατήριο Καυσίμων Λευτέρης Χατζούλης, Ασφάλειες Μπέλη , Μέλι Ανθέων Σούλιος Σωτήρης και Ολύμπου Βότανα Χαλκιάς για τα υπέροχα τοπικά προϊόντα τους.

Ευχαριστούμε την NUTRIXXΙON, για όλη την βοήθεια που μας προσέφερε. Επίσης την κα. Αθηνά Κρικέλη για την φωτογραφική κάλυψη του αγώνα.

 

Τους Μπαλιώτης Σταύρος BNT BALIOTIS NATURE TRAIL, Φωτιάδης Αλέξανδρος OLYMPUS Trt, που προσέφεραν προπονητικά πακέτα. Στην αποκατάσταση των αθλητών μετά τον αγώνα συνέβαλε ο Σπύρος Κορδάμπαλος και το TEAM της κυρίας Δουκάκη!

Για την στήριξη τους: την Περιφέρεια Θεσσαλίας, τον Δήμο Ελασσόνας, το Δίκτυο Περραιβία, το ΑΤ Λιβαδιού, Την Πυροσβεστική Υπηρεσία Ελασσόνας και το ΚΕΟΑΧ Ολύμπου.

Ευχαριστεί επίσης τους εθελοντές που συνέβαλαν τα μέγιστα για να διεξαχθεί με ασφάλεια ο αγώνας: τους ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ, που στήριξαν τους αγώνες με πρώτες βοήθειες, τους Ορειβατικούς Συλλόγους Ελασσόνας, Καλυβίων, Κοκκινοπλού, Ολυμπιάδας και Σπαρμού, τον Ποδηλατικο Όμιλο Ελασσόνας και τον Σύλλογο Σαμαριναίων Ελασσόνας.

Η φωτογράφηση έγινε από τον Μπάμπη Γκιριτζιώτη /GOExperience και η χρονομέτρηση από την εταιρία ChronoSystems.

Ραντεβού του χρόνου στον 5ο FAETHON OLYMPUS MARATHON.

 

Ακολουθούν τα επίσημα αποτελέσματα των 2 αγώνων:

 

4Ος FAETHON OLYMPUS MARATHON

Pos Name Race No Finish Status Categ Pos Gender Net Time
1 ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 6 Finished 1 Male 05:43:13
2 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1 Finished 2 Male 05:45:18
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2 Finished 3 Male 05:45:19
4 ΣΛΑΒΟΜΙΡ ΜΑΤΡΑΣ 4 Finished 4 Male 06:15:19
5 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10 Finished 5 Male 06:30:28
6 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 104 Finished 6 Male 06:33:56
7 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3 Finished 7 Male 06:41:52
8 ΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 212 Finished 8 Male 06:51:12
9 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 206 Finished 9 Male 06:51:44
10 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 238 Finished 10 Male 06:55:06
11 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 239 Finished 11 Male 07:00:38
12 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 108 Finished 12 Male 07:00:34
13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 170 Finished 13 Male 07:03:36
14 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 135 Finished 14 Male 07:06:19
15 ΜΠΙΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 211 Finished 15 Male 07:07:56
16 ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 207 Finished 16 Male 07:09:54
17 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 176 Finished 17 Male 07:11:09
18 ΣΙΟΥΤΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 154 Finished 18 Male 07:21:53
19 ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 85 Finished 19 Male 07:23:28
20 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 121 Finished 20 Male 07:41:54
21 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 217 Finished 21 Male 07:41:41
22 ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 122 Finished 1 Female 07:48:49
23 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 249 Finished 22 Male 07:49:04
24 ΝΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 183 Finished 23 Male 07:49:03
25 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 224 Finished 24 Male 07:54:34
26 ΤΣΑΚΟ ΕΤΜΟΝΤ 29 Finished 25 Male 07:54:49
27 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 172 Finished 26 Male 07:59:19
28 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 229 Finished 27 Male 07:59:28
29 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 186 Finished 28 Male 08:03:39
30 MΠΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 17 Finished 29 Male 08:04:42
31 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 100 Finished 30 Male 08:07:46
32 DAVID SIMPSON 96 Finished 31 Male 08:07:29
33 MΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 77 Finished 32 Male 08:11:52
34 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24 Finished 33 Male 08:15:14
35 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 65 Finished 34 Male 08:15:13
36 AΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 42 Finished 35 Male 08:15:52
37 ΒΟΤΣΗΣ ΕΥΘΗΜΙΟΣ 221 Finished 36 Male 08:23:49
38 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 222 Finished 37 Male 08:23:49
39 ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΒΙΚΗ 7 Finished 2 Female 08:26:15
40 ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 178 Finished 38 Male 08:26:05
41 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 111 Finished 39 Male 08:27:25
42 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 132 Finished 40 Male 08:30:11
43 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12 Finished 41 Male 08:30:31
44 ΓΩΝΙΟΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 51 Finished 42 Male 08:30:30
45 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 106 Finished 43 Male 08:31:50
46 ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 165 Finished 44 Male 08:34:22
47 ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ 196 Finished 45 Male 08:35:18
48 ΓΚΕΡΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 Finished 46 Male 08:36:43
49 ΜΑΛΙΑΤΣΟΥΔΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ 98 Finished 3 Female 08:39:08
50 ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 168 Finished 47 Male 08:41:26
51 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 79 Finished 48 Male 08:42:30
52 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 83 Finished 49 Male 08:42:33
53 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 169 Finished 50 Male 08:43:31
54 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΟΔΥΣΣΕΑΣ 233 Finished 51 Male 08:44:44
55 ΖΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 204 Finished 52 Male 08:44:46
56 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 214 Finished 53 Male 08:44:55
57 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 126 Finished 54 Male 08:45:46
58 ΧΑΤΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 136 Finished 55 Male 08:46:04
59 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 137 Finished 56 Male 08:46:38
60 ΚΑΝΩΤΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 248 Finished 57 Male 08:46:35
61 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 191 Finished 58 Male 08:48:02
62 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 18 Finished 59 Male 08:53:18
63 ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 84 Finished 60 Male 08:57:21
64 ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 149 Finished 61 Male 08:59:09
65 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 119 Finished 62 Male 08:59:35
66 KΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 148 Finished 63 Male 08:59:52
67 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 113 Finished 64 Male 09:01:01
68 ΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 150 Finished 65 Male 09:01:39
69 ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 209 Finished 66 Male 09:02:00
70 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35 Finished 67 Male 09:02:36
71 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 80 Finished 68 Male 09:06:09
72 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 199 Finished 69 Male 09:06:05
73 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 34 Finished 70 Male 09:07:02
74 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 Finished 71 Male 09:10:54
75 ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 Finished 72 Male 09:17:09
76 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 114 Finished 73 Male 09:22:52
77 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 198 Finished 74 Male 09:23:26
78 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 216 Finished 75 Male 09:23:26
79 ΣΦΗΡΙΛΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 147 Finished 76 Male 09:23:23
80 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 143 Finished 77 Male 09:23:23
81 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 138 Finished 78 Male 09:23:35
82 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 200 Finished 79 Male 09:26:52
83 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΦΩΤΗΝΗ 201 Finished 4 Female 09:31:48
84 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 153 Finished 80 Male 09:31:30
85 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 160 Finished 81 Male 09:32:57
86 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 146 Finished 82 Male 09:35:40
87 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 39 Finished 83 Male 09:35:55
88 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ   ΓΙΩΡΓΟΣ 220 Finished 84 Male 09:36:12
89 MΑΡΑΠΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 78 Finished 85 Male 09:39:08
90 ΜΗΤΣΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ 179 Finished 5 Female 09:38:49
91 ΚΑΤΑΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 61 Finished 86 Male 09:39:54
92 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 144 Finished 87 Male 09:40:19
93 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 47 Finished 88 Male 09:43:14
94 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 177 Finished 89 Male 09:44:24
95 ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 202 Finished 90 Male 09:44:16
96 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 181 Finished 91 Male 09:49:09
97 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 16 Finished 6 Female 09:49:54
98 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 70 Finished 92 Male 09:49:55
99 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 73 Finished 93 Male 09:50:28
100 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 101 Finished 94 Male 09:50:51
101 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 60 Finished 95 Male 09:51:34
102 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 171 Finished 96 Male 09:51:28
103 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 68 Finished 7 Female 09:52:22
104 ΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 130 Finished 97 Male 09:52:41
105 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 133 Finished 98 Male 09:57:25
106 ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 131 Finished 99 Male 09:57:39
107 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 20 Finished 100 Male 10:02:15
108 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 213 Finished 101 Male 10:02:06
109 ΠΛΑΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 71 Finished 102 Male 10:02:57
110 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 134 Finished 103 Male 10:05:49
111 HAYDEN CHISHOLM 246 Finished 104 Male 10:06:06
112 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45 Finished 105 Male 10:08:39
113 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 120 Finished 106 Male 10:10:15
114 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 82 Finished 107 Male 10:12:50
115 ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 37 Finished 8 Female 10:17:21
116 ΜΙΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 46 Finished 108 Male 10:23:05
117 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 151 Finished 109 Male 10:23:20
118 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 102 Finished 110 Male 10:29:59
119 ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 210 Finished 111 Male 10:30:49
120 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 44 Finished 112 Male 10:32:37
121 ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 43 Finished 113 Male 10:32:37
122 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 40 Finished 114 Male 10:33:15
123 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 124 Finished 115 Male 10:35:04
124 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 32 Finished 116 Male 10:35:18
125 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 88 Finished 117 Male 10:36:31
126 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 72 Finished 118 Male 10:37:24
127 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ 245 Finished 119 Male 10:39:50
128 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 107 Finished 120 Male 10:38:52
129 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 8 Finished 121 Male 10:40:05
130 ΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 205 Finished 122 Male 10:39:44
131 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 62 Finished 123 Male 10:40:04
132 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 227 Finished 124 Male 10:40:21
133 COESTER CHRISTOPHE 118 Finished 125 Male 10:40:55
134 TΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11 Finished 126 Male 10:43:28
135 MINTENBECK NICOLAI 182 Finished 127 Male 10:43:24
136 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 89 Finished 128 Male 10:44:32
137 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 175 Finished 129 Male 10:47:44
138 KΩΛΕΤΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 197 Finished 130 Male 10:47:46
139 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΗ 189 Finished 9 Female 10:52:49
140 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 173 Finished 131 Male 10:58:10
141 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 215 Finished 132 Male 10:58:55
142 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 67 Finished 10 Female 10:59:25
143 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 157 Finished 133 Male 11:00:10
144 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 218 Finished 134 Male 11:02:26
145 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53 Finished 135 Male 11:05:46
146 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 103 Finished 136 Male 11:07:42
147 ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 93 Finished 137 Male 11:18:15
148 ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 129 Finished 138 Male 11:18:03
149 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 192 Finished 139 Male 11:23:04
150 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 55 Finished 140 Male 11:24:48
151 ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 116 Finished 11 Female 11:25:38
152 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 117 Finished 141 Male 11:25:38
153 ΛΥΓΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 50 Finished 12 Female 11:29:37
154 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 228 Finished 142 Male 11:33:42
155 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 195 Finished 143 Male 11:35:35
156 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 166 Finished 144 Male 11:38:15
157 ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 52 Finished 145 Male 11:41:01
158 ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 167 Finished 146 Male 11:47:31
159 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 159 Finished 147 Male 11:45:55
160 ALTMANN DAVID 36 Finished 148 Male 11:49:43
161 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 99 Finished 149 Male 11:51:25
162 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 237 Finished 150 Male 11:54:23
163 ΔΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 125 Finished 13 Female 11:54:15
164 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 184 Finished 151 Male 11:54:16
165 ΔΕΙΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 109 Finished 152 Male 11:56:12
166 PARKER PAUL 152 Finished 153 Male 11:58:55
167 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69 Finished 154 Male 12:00:15
168 ΣΕΠΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 56 Finished 155 Male 11:59:56
169 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 156 Finished 156 Male 12:07:34
170 MΠΟΥΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 Finished 157 Male 12:12:43
171 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 105 Finished 158 Male 12:15:04
172 ΤΖΟΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 94 Finished 159 Male 12:15:03
173 KAΣΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15 Finished 160 Male 12:15:30
174 ΤΣΙΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 58 Finished 161 Male 12:19:16
175 TΣΙΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 31 Finished 162 Male 12:55:55
176 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 187 Finished 163 Male 12:55:56
177 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 188 Finished 164 Male 12:55:55
178 ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 242 Finished 165 Male 12:55:45
ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 243 Withdrawn during race Male
ΚΑΤΣΙΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 244 Withdrawn during race Male
ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 234 Withdrawn during race Male
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 235 Withdrawn during race Male
ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 190 Withdrawn during race Male
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 193 Withdrawn during race Female
ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 194 Withdrawn during race Male
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30 Withdrawn during race Male
ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 38 Withdrawn during race Male
ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21 Withdrawn during race Male
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9 Withdrawn during race Male
ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΑΡΩΝΗΣ 5 Withdrawn during race Male
ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ 66 Withdrawn during race Male
ΚΟΡΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 76 Withdrawn during race Male
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 86 Withdrawn during race Male
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 87 Withdrawn during race Male
ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 81 Withdrawn during race Male
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 112 Withdrawn during race Male
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 115 Withdrawn during race Male
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 127 Withdrawn during race Male
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 128 Withdrawn during race Male
ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 123 Withdrawn during race Male
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 161 Withdrawn during race Male
ΜΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 158 Withdrawn during race Male
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 155 Withdrawn during race Male
ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 142 Withdrawn during race Male

 

 

1Ος FAETHON TRAIL

 

Στήλη1 Στήλη2 Στήλη3 Στήλη4 Στήλη5
Σειρά   κατάταξης Επώνυμο Όνομα Αριθμός Χρόνος
         
1. Νούλας Ευάγγελος 16 0:59
2. Σελέτης Δημήτρης 18 1:01:00
3. Πούρικας Μανώλης 36 1:04:00
3. Δημόπουλος Θωμάς 44 1:04:00
3. Parts Tom 15 1:04:00
6. Μπαζούλης Αχιλλέας 7 1:07:00
7. Ροβυθάκης Αναστάσιος 72 1:09:00
8. Σπάχος Βασίλης 30 1:09:30
9. Πετρούτσος Αλέξανδρος 110 1:10:00
10. Καγιάννης Σωκράτης 13 1:11:00
11. Παζιάνας Νίκος 73 1:12:00
12. Ρίζος Ματθαίος 59 1:12:30
13. Μπίλλης Δημήτρης 37 1:13:00
14. Γκιόνογλου Ηρακλής 91 1:15:00
15. Νταμπόσης Στέργιος 50 1:18:00
16. Δημότσιος Στέλιος 24 1:18:30
17. Γκέκας Χαράλαμπος 23 1:18:30
18. Ζέττας Αθανάσιος 27 1:19:00
19. Παπαδόπουλος Απόστολος 76 1:19:30
20. Νάτσιος Αντρέας 5 1:21:00
21. Μπακογιάννης Ευάγγελος 26 1:21:30
22. Φουρκιώτης Νίκος 107 1:21:30
23. Τρέμμας Γιώργος 22 1:21:45
24. Μπαντώστης Γεώργιος 53 1:21:45
25. Μπαλούκας Δημήτριος 106 1:21:51
26. Γούπος Κώστας 105 1:22:00
27. Παπαγιανακέλλης Νίκος 93 1:22:15
28. Λιάκος Διονύσιος 58 1:22:34
29. Φτεργιώτης Κώστας 42 1:22:38
30. Νικολόπουλος Γιώργος 69 1:22:55
31. Νοβάτσης Γιώργος 17 1:23:59
32. Σιπποπούλου Γεωργία 78 1:24:14
33. Σαββάπουλος Αλέξανδρος 90 1:25:00
34. Δέλογλου Στέλιος 57 1:25:20
35. Στεργίου Πρόδρομος 81 1:25:43
36. Σγούρας Απόστολος 10 1:26:00
37. Καρέτσος Γιώργος 6 1:26:11
38. Χατζηπροδρόμου Γιώργος 75 1:26:47
39. Τράϊκου Αθηνά 61 1:26:53
40. Καραδήμος Δημήτριος 62 1:27:06
41. Ανθής Νικόλαος 79 1:27:31
41. Πολύζος Σπύρος 80 1:27:31
43. Τζάπος Βασίλης 82 1:28:33
44. Μπλαχούδης Γεώργιος 8 1:29:45
44. Μποχουρίδης Πραξιτέλης 64 1:29:45
46. Γιαννούλας Χρυσόστομος 31 1:30:19
47. Σκορδάς Αθανάσιος 70 1:31:45
47. Τζίλιας Αριστοτέλης 74 1:31:45
49. Παπαστεργίου Κωνσταντίνος 21 1:31:50
50. Γκόλτσιος Λάμπρος 29 1:32:05
51. Τσαρτσάνης Δημήτριος 11 1:32:20
51. Τσαρτσάνης Δημοσθένης 12 1:32:20
53. Μιχαλόπουλος Κωνσταντίνος 77 1:35:32
53. Λαζής Απόστολος 119 1:35:32
55. Χασιώτης Γιώργος 67 1:36:13
56. Καδηγιανοπούλου Γιώτα 4 1:36:23
57. Μπαλογιάννης Παύλος 41 1:36:40
57. Ψωμιάδης Στάθης 45 1:36:40
59. Τρουμπούκης Θανάσης 117 1:38:20
60. Τομπουλίδης Χρήστος 14 1:39:25
60. Τζήκας Θανάσης 39 1:39:25
62. Γουναράς Δημήτριος 43 1:39:59
63. Μαλαμίδης Γιώργος 25 1:41:13
63. Κουτσογιάννης Γιάννης 115 1:41:13
63. Ρίκος Χρήστος 46 1:41:13
66. Σεριστατίδης Γιώργος 71 1:42:00
67. Αλεξούλη Ευδοκία 56 1:42:05
67. Χατζηβασίλη Ασπασία 63 1:42:05
67. Καμάκας Γιώργος 118 1:42:05
70. Γκάτας Αθανάσιος 40 1:42:35
71. Ταϊλακίμπης Ανδρέας 34 1:42:41
71. Σταυρίδης Βασίλης 95 1:42:41
73. Μήλιογλου Θεόδωρος 28 1:43:11
74. Αγγελής Κωνσταντίνος 1 1:44:00
75. Μπούσιας Νικόλας 20 1:44:32
75. Ρίκος Δημήτριος 47 1:44:32
77. Μανώλης Βασίλειος 65 1:44:51
77. Μανώλης Χρήστος 66 1:44:51
77. Ζέττας Γιώργος 108 1:44:51
80. Τζιουβάρας Χρήστος 104 1:45:29
81. Σαλιακούρας Αθανάσιος 68 1:46:09
82. Μπουροζίκα Ελένη 51 1:46:19
83. Μπουροζίκα Κατερίνα 52 1:48:38
84. Αλμπατάκης Κώστας 103 1:48:45
85. Τσούτσας Κώστας 19 1:49:08
86. Μπουζούκης Βαγγέλης 94 1:53:00
87. Μπέκερ Νίκος 32 1:53:13
87. Πασχάλης Γιώργος 33 1:53:13
89. Αλεξούλη Βασιλική 54 1:53:30
89. Τζιουβάρα Όλγα 55 1:53:30
91. Καναβούρα Μαρία 9 1:54:10
91. Κόμης Βαγγέλης 116 1:54:10
93. Γκόλτσιος Κώστας 48 1:55:24
94. Τσακίρης Κωνσταντίνος 101 2:01:00
94. Κατσιμπούρας Ηλίας 102 2:01:00
96. Παπαζήσης Αναστάσης 49 2:03:00
97. Αθανασάκη Πόπη 83 2:03:47
97. Καζακλάρη Μαρία 84 2:03:47
97. Κομπογιαννόπουλος Θάνος 89 2:03:47
100. Παλάγκας Τηλέμαχος 38 2:05:00
101. Μαρογιάννη Ευαγγελία 60 2:06:00
102. Στίκος Χαράλαμπος 97 2:08:00
103. Γκανάτσιος Θωμάς 92 2:10:00
104. Καζακλάρη Χρύσα 85 2:10:55
105. Νούλα Δήμητρα 35 2:11:00
106. Θεοδωρίδης Άγγελος 111 2:12:00
106. Μπουσνάκη Παρασκευή 112 2:12:00
108. Γκόλτσιος Αθανάσιος 3 2:14:40
109. Γκόλτσιος Κωνσταντίνος 2 2:16:00
110. Τσουρέκα Ελευθερία 86 2:19:00
110. Παπακυριακού Έφη 87 2:19:00
112. Γκατζιούρας Αθανάσιος 99 2:25:00
112. Γκατζιούρα Μαρία 100 2:25:00
112. Γκανάτσιος Αθανάσιος 109 2:25:00
112. Κουτσογιάννη Μαρία 114 2:25:00

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ ένα σχόλιο
Όνομα