4ος Ορειβατικός αγώνας Τσαριτσάνης – Ολύμπου: Αποτελέσματα

0
4ος Ορειβατικός αγώνας Τσαριτσάνης - Ολύμπου

21χλμ

1. ΓΚΙΖΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ TECNICA 2.02.06
2. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ VMAX 2.03.19
3. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΣΜΝΛ – VMAX 2.21.00
4. AHMETAJ ALEKSANDER – 2.24.00
5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας 2.28.27
6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 2.29.50
7. ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σύλλογος μαραθωνοδρόμων λαρισας 2.34.35
8. ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Kasimis training 2.35.22
9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Χωρις συλλογο 2.43.44
10. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Figth Club Larissa Cross Training Team 2.44.44
11. ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.45.29
12. ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – 2.47.05
13. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 2.47.07
14. ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Λάρισα 2.49.42
15. ΝΙΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 2.50.30
16. ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΝΛΣΡΙΣΑΣ 2.50.31
17. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.52.17
18. ΦΑΛΤΣΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΣΜΝΛ αρισας 2.52.39
19. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ρυμνιο κοζανης 2.53.35
20. ΖΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΜΑΚ 2.54.49
21. ΚΙΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΜΑΚ 2.54.49
22. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – FOTIADIS COATCHING 2.55.02
23. ΦΥΤΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 2.55.28
24. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 2.56.02
25. ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΝΛ 2.56.37
26. ΜΑΓΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ 2.57.12
27. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.57.38
28. ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας 2.57.43
29. ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.57.54
30. ALLUDHS FATMIR Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 2.57.59
31. ΤΑΜΠΛΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ Vmax 2.58.35
32. ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 2.58.45
33. ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – 2.59.11
34. ΓΚΑΡΑΝΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 2.59.16
35. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 2.59.53
36. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 3.00.44
37. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ KASIMIS TRAINING 3.02.12
38. ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ KASIMIS TRAINING 3.02.14
39. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 3.02.49
40. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 3.04.30
41. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 3.04.50
42. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Las ramblas running team 3.05.08
43. KATSIARIMPA THOMAI λ.ο.λ.α. run 3.08.43
44. ΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΣΜΝΛ 3.09.35
45. ΠΕΤΣΕΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3.11.23
46. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Νομού Λάρισας 3.11.47
47. ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ. 3.11.56
48. ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.12.05
49. ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 3.12.15
50. AKERMAN MICHAIL SDBolou 3.12.17
51. ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
52. ΜΑΤΖΑΜΟΡΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
53. ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΜΕΜΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
54. ΓΑΤΣΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 3.13.15
55. ΤΣΑΓΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
56. ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GREEN RUNNING TEAM 3.13.15
57. ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 3.18.04
58. ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 3.22.04
59. ΦΑΣΟΎΛΑΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ Εις Βροντούς 3.23.18
60.
ΚΑΚΑΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 3.24.15
61. ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 3.25.49
62. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 3.26.18
63. ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.26.19
64. ΜΠΡΟΤΣΗ ΣΤΈΛΛΑ Vmax 3.26.44
65. ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.27.50
66. ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.29.50
67. ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.31.00
68. ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 3.31.00
69. ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Λ./300+3 3.31.00
70. KATSIARIMPAS NIKOLAOS λ.ο.λ.α. run 3.32.00
71. ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝ. 3.35.38
72. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΜΝΛ 3.35.38
73. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΌΣ Αν. 3.36.22
74. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αυτονομος 3.36.40
75. ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α . 3.37.04
76. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 3.38.04
77. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΧΟΣπαρμου 3.40.07
78. ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 3.41.55
79. ΠΙΤΣΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 3.42.05
80. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΝΛ 3.42.57
81. ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.46.16
82. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 3.50.01
83. ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ 3.50.22
84. ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 3.50.38
85. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Eος ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 3.51.16
86. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Συλλογο ΔΥΒΟΛΟΥ 3.51.42
87. ΦΙΚΗ ΕΛΕΝΗ – 4.01.06
88. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 4.01.09
89. ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ – 4.04.04
90. ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4.04.40
91. ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4.08.00
92. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σμνλαρισας 4.08.50
93. ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Αν 4.08.50
94. ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΜΝΛ 4.09.10
95. ΠΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 4.10.42
96. ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – 4.15.35
97. ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΜΝΛ αρισας 4.16.00
98. ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ DAVINES GREECE/Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4.16.00
99. ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Προσωρινά αποτελέσματα Σέγκια trail 8χλμ.

1. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΑΝΙΑ 0.41.53
2. ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.46.15
3. ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.48.47
4. ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.50.51
5. ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.51.20
6. ΖΙΩΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 0.51.27
7. ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Εκδοσεις Του Καμπου 0.55.39
8. ΣΓΟΥΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 0.56.09
9. ΚΑΤΣΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0.56.40
10. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.56.42
11. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 0.56.49
12. ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ – 0.59.15
13. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 1.00.00
14. ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ VMAX 1.01.00
15. ΜΠΙΛΛΑΣ ΧΑΡΙΣ 1.02.10
16. ΔΑΣΙΟΣ Άρης Pouliana Skyrunners 1.02.20
17. ΤΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1.02.30
18. ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αν. 1.02.30
19. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝ. 1.03.05
20. ΒΛΗΣΣΑΡΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ VMAX 1.03.10
21. ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΆΝΗΣ 1.03.12
22. ΤΣΙΑΝΤΕ ΖΩΗ ΑΝ 1.04.10
23. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.04.25
24. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.05.00
25. ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.05.13
26. ΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.06.00
27. ΚΑΠΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – 1.06.20
28. ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.06.33
29. ΚΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1.07.00
30. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.07.10
31. ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.08.00
32. ΤΡΟΥΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛ 1.08.13
33. ΒΙΤΚΟΣ ΠΑΡΙΣ ΑΝ. 1.09.00
34. ΜΑΣΤΟΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 1.09.10
35. ΠΑΝΑΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.09.20
36. ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 1.09.33
37. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – 1.10.00
38. ΦΩΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Δρομείς Φαλάνης 1.10.05
39. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ – 1.10.20
40. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 1.10.30
41. ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – 1.10.40
42. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΜΝΛ 1.11.00
43. ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.11.10
44. ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – 1.11.22
45. ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.11.33
46. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – 1.11.45
47. ΤΑΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Εξωραϊστικός 1.11.45
48. ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.12.00
49. ΓΚΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.12.10
50. ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ Vmax 1.12.15
51. ΜΠΙΛΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ 1.12.30
52. ΤΑΞΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ 1.12.45
53. ΓΚΟΓΚΟΥΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Ανεξ. 1.12.47
54. ΜΕΛΕΤΗ ΖΩΗ – 1.13.00
55. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.13.25
56. ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΥ 1.13.30
57. ΠΕΤΓΑΖΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 1.14.00
58. ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1.15.00
59. ΚΡΥΒΟΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1.15.10
60. ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.15.20
61. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ITWORX.GR
1.15.25
62. ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.16.00
63. ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.16.05
64. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΩΜΑΣ – 1.16.25
65. ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΘΑΝΟΥ ΣΜΝΛ 1.17.00
66. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΚΑΝΤΙΑΝΝΗ – 1.17.15
67. ΜΑΝΔΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.18.00
68. ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Δρομείς Φαλάνης 1.20.00
69. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.20.30
70. ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.21.00
71. ΚΑΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 1.23.00
72. ΧΑΛΚΙΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ Αν. 1.23.00
73. ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – 1.23.05
74. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΝΙΚΗ 1.23.10
75. ΒΙΤΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝ 1.23.10
76. ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.23.20
77. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εξωραϊστικός Σύλλογος Τσαριτσάνης 1.23.25
78. ΜΕΣΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ Τσαριτσάνη 1.23.25
79. ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ – 1.23.35
80. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 1.23.45
81. ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 1.23.55
82. ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.24.00
83. ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.24.30
84. ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.26.00
85. ΒΑΘΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – 1.26.30
86. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.27.00
87. ΒΙΤΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝ 1.28.00
88. ΜΟΥΛΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 1.29.00
89. ΠΛΑΤΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – 1.29.30
90. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημητρης ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1.29.45
91. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.29.50
92. ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.29.55
93. ΨΙΨΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – 1.29.57
94. ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.32.00
95. ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.32.10
96. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.32.15
97. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 1.33.00
98. ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΟΥ 1.33.10
99. ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ ΕΡΑΣΜΙΑ Α. 1.36.00
100. ΜΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – 1.38.00
101. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΜΛαρισας 1.40.00
102. ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α. 1.40.10
103. ΧΑΛΚΙΑ ΚΑΛΛΗ – 1.40.35
104. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.41.00
105. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας 1.42.00
106. ΚΡΙΚΗΣ 1.42.20
107. ΖΗΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.42.35
108. ΚΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΜΛαρισας 1.43.00
109. ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.47.00
110. ΧΑΜΑΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.49.00
111. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – 1.50.00
112. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – 1.50.00
113. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – 1.50.00
114. ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 1.52.00
115. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1.53.00
116. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1.53.00
117. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
118. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
119. ΒΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
120. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
121. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
122. ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2.05.00
123. ΒΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2.05.00
124. BABANIKOU SOPHIA – 2.06.00
125. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ – 2.06.00
126. PAPADIMITRIOU KONSTANTINOS – 2.07.00
127. ΜΟΥΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ – 2.08.00
128. ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2.19.00
129. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ ένα σχόλιο
Όνομα