5ο Μινωικό Μονοπάτι Μύθων Ιεράπετρας(ΜΜΜ2018) – Αποτελέσματα

0
31
προβολές
mmm2018-1

Επεσε η «αυλαία» για Πέμπτη συνεχόμενη χρονιά στους ορεινούς αγώνες τρεξίματος Μινωικό Μονοπάτι Μύθων Ιεράπετρας (ΜΜΜ) .
Αθλητές από κάθε γωνιά της Κρήτης και της υπόλοιπης Ελλάδας (συμμετοχή ρεκόρ) τίμησαν με την παρουσία τους και την συμμετοχή τους στους δύο ορεινούς αγώνες τρεξίματος 26 και 12,5 χλμ θετικής/αρνητικής υψομετρικής ± 1500 μ. και ± 650 μ.
Οι σπάνιες ομορφιές των φαραγγιών και των δασών της περιοχής αποζημίωσαν από την κούραση τους αθλητές αφού η υπερπροσπάθεια για να τερματίσουν αυτούς τους μικρούς άθλους ήταν μεγάλη. Τοπία απαράμιλλης ομορφιάς διέτρεχαν τα μονοπάτια των διαδρομών , σε μέρη όπου «συμπυκνώνουν» όλη την ομορφιά του Κρητικού τοπίου. Συγκεκριμένα οι αθλητές του μεγάλου αφού ξεκίνησαν από Μύθους διέσχισαν το Φαράγγι του Ζωναρίου, πέρασαν το Μεταξοχώρι και από την Πηγή Σκαφίδια με προορισμό Δάσος Σελακάνου και στην συνέχεια Μελισσας Πόρος-Πολύ νερό-Σπυρίδου Χαράκι, Καλύβες-Οροπέδιο Μινό-Καρύδι-Μύθοι. Οι συμμετέχοντες στον μικρό αγώνα των 12.5 χλμ μετά την έξοδο από το φαράγγι Ζωναρίου κατευθύνθηκαν προς Βροντές –Αγία Μαρίνα-Καρύδι –Μύθους

Ο αγώνας των 26,3 χλμ πληροί τα κριτήρια για συμμετοχή στον Olympus Marathon
Οι αγώνες ήταν αφιερωμένοι στην μνήμη του Μυθιανού επιστήμονα Βασίλη Ζαχαρόπουλου.

Συμμετέχοντες από όλους τους Συλλόγους της Κρήτης έλαβαν μέρος , όπως από το Σύλλογο δρομέων Υγείας Χανίων(ΣΔΥΧ), ARKALOS TRT , Σύλλογο δρομέων Υγείας Ρεθύμνου(ΣΔΥΡ) , Παλαιόχωρα ΤRT, Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης (Σ.Μ.Κ.) , Afordakos Team , Όμιλος Υπεραποστάσεων Κρήτης (Ο.Υ.Κ.), , ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ , Ναυτικός Ομιλος Κωπηλασίας Ιεράπετρας ,Road runnes Ierapetra, marTEAMnos, Ναυτικός Ομιλος Κωπηλασίας Σούδας, Σύλλογο δρομέων Υγείας Ηρακλείου(ΣΔΥΗ), Rouvas Trail Forest, MIKROJIM κ.α , .

mmm20182

Στο αγωνιστικό μέρος και όσον αφορά τον αγώνα των 26 χλμ , 1ος νικητής γενικής κατηγορίας ανδρών αναδείχθηκε ο Bογιατζής Ανδρέας του athletics-guidance.gr (Περιστέρι) με χρόνο 2 ωρ 42 λ και 50 δ, 2ος νικητής ο Καμπαξής Παντελής του ΣΜΚ με χρόνο 2 ωρ 45 λ και 03 δ του και 3ος ο Ματσίγκος Φώτης της ARKALOS TRT από τα Χανιά με χρόνο 2 ωρ 47 λ και 08 δ . Στις γενική κατάταξη γυναικών 1η ήταν η Μαριέλα Τσίπα του ΣΔΥ Ρεθύμνου με χρόνο ρεκόρ διαδρομής στις γυναίκες 3 ωρ 16 λ και 43 δ 2η η Feddersen Helena του Rouvas Trail Forest με χρόνο 3 ωρ 21 λ και 49 δ και 3η η Πακκίδη Σύλβια της Afordakos Team με χρόνο 4 ωρ 02 λ και 43 δ.
Δείτε παρακάτω τα αναλυτικά αποτελέσματα ή επισκεφτείτε τον ιστότοπο https://mytrailrun.wixsite.com/mmm2018

Για το αγώνα των 12,5 χλμ 1ος νικητής γενικής κατηγορίας αναδείχθηκε ο Καμπιτάκης Μίλτος του ΟΦΗ με χρόνο 1 ωρ 04 λ και 10 δ, 2ος νικητής ο Χατζάκης-Καζάνης Χρήστος ΕCO SUNLAS από Αχλιά Ιεράπετρας με χρόνο 1 ωρ 06 λ και 30 δ και 3ος ο 16χρονος Βαρδάκης Μάνος με χρόνο 1 ωρ 13 λ και 54 δ . Στις γενική κατάταξη γυναικών 1η ήταν η Χαζηράκη Ελένη της Arkalos TRT με χρόνο ρεκόρ διαδρομής στις γυναίκες 1 ωρ 21 λ και 20 δ 2η η η Veleva Anna του ΣΔΥ Ρεθύμνου με χρόνο 1 ωρ 39 λ και 50 δ και 3η η Τζανάκη Ιωάννα της MikroJim Ηράκλειο, με χρόνο 1 ωρ 40 λ και 30 δ
Ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά τους εθελοντές μας Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών Ιεράπετρας – Ένωση Ραδιοερασιτεχνών Κρήτης και Εθελοντές Διασώστες Ιεράπετρας που μας στηρίζουν και παρέχουν ασφάλεια και ποιότητα κατά την διάρκεια των αγώνων και συγκεκριμένα τον Νίκο τον Νεστοράκη , τον Αντώνη Λιόκαλο, και Παπαδάκη Νίκο από κάθε σώμα αντίστοιχα
Ευχαριστούμε τους χορηγούς μας :
– το κατάστημα Ορειβατικού εξοπλισμού στο Ηράκλειο Mountainclub Γκούφας (Ηράκλειο) , για τα δώρα στους νικητές και τα ενεργειακά στους σταθμούς τροφοδοσίας
– ΕΠΑΚ Α.Ε.
– Chrisi Daily Cruises

Τέλος ευχαριστούμε τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μύθων και ιδιαίτερα τον Γιώργο Χατζηγιαννάκη για την μοναδική φιλοξενία και το τραπέζι για όλους τους αθλητές και συνοδούς που αγκάλιασε για άλλη μια φορά τους αγώνες καθιστώντας τους πλέον θεσμό.
Έχοντας υπόψη την συνεχώς αυξανόμενη αποδοχή του ορεινού τρεξίματος από το δρομικό κοινό και όχι μόνο, θα προσπαθούμε πάντα να προωθούμε το άθλημα και να δίνουμε την δυνατότητα όχι μόνο στους συμμετέχοντες να βιώνουν μια πραγματική περιπέτεια στα βουνά , αλλά και να προβάλουμε τα ιδιαίτερης και σπάνιας ομορφιάς τοπία μας

Νίκος Φερετζάκης
Υπεύθυνος Διοργάνωσης Αγώνων

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018

Αγώνας 26 χλμ

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

a/a ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ BIB ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 562 30-39 2:42:51 athletics-guidance.gr

2 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 615 18-29 2:45:04 ΣΜΚ
3 ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 574 30-39 2:47:08 ARKALOS TRT

4 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 561 40-49 2:48:05 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 598 30-39 2:51:14 ARKALOS – ΟΙΚΟΓ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

6 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 575 40-49 2:55:20 ZAROS TRAIL RACE

7 ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 572 30-39 3:01:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 508 40-49 3:01:28 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ

9 BEITEL ΜΑΧ 576 18-29 3:04:22 Souda Striders

10 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 569 40-49 3:06:05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 550 50+ 3:10:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 582 18-29 3:11:13 ARKALOS TRT

13 ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 580 30-39 3:13:54 ZAROS TRAIL RACE

14 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 566 40-49 3:14:54 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 537 30-39 3:15:35 Ο.Κ.Α ΑΡΚΑΔΙ

16 ΤΣΙΠΑ ΜΑΡΙΕΛΑ 560 40-49 3:16:44 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 591 30-39 3:17:49 ARKALOS TRT

18 ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ 603 18-29 3:18:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 596 40-49 3:18:53 ΟΥΚ

20 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 592 30-39 3:21:33 ARKALOS TRT

21 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 558 30-39 3:21:50 ZAROS TRAIL RACE

22 FEDDERSEN HELENA 581 30-39 3:21:50 ZAROS TRAIL RACE

23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 513 30-39 3:27:52 KYTHIRA SPEED HIKING

24 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 614 18-29 3:31:09 ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
25 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 523 30-39 3:32:32 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT

26 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 564 50+ 3:34:49 ΣΜΚ

27 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 590 30-39 3:35:20 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT

28 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 521 40-49 3:35:24 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ

29 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 606 50+ 3:36:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 613 18-29 3:37:11 ROAD RUNNERS IERAPETRA
31 ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 568 30-39 3:41:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 TROKA ORNIS 571 18-29 3:42:36 Asi

33 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 526 18-29 3:44:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 520 40-49 3:47:15 ΟΥΚ

35 ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 515 50+ 3:48:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 504 40-49 3:50:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 559 30-39 3:53:39 ZAROS TRAIL RACE

38 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 509 50+ 3:54:07 ΟΥΚ -Ανεβόλεμα

39 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 612 30-39 3:55:06 ARKALOS TRT

40 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 563 50+ 3:56:21 ΣΜΚ

41 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 501 40-49 3:59:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 511 40-49 4:00:54 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ

43 ΠΑΚΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ 552 30-39 4:02:44 AFORDAKOS TEAM

44 ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 599 50+ 4:03:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 579 50+ 4:05:06 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

46 ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 522 50+ 4:07:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 567 50+ 4:07:51 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

48 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 549 30-39 4:09:53 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

49 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 547 40-49 4:10:06 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

50 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 577 50+ 4:13:40 ΟΥΚ

51 ΚΟΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 611 18-29 4:14:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 516 50+ 4:15:09 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ

53 DEL SORDO FABIO 594 30-39 4:15:10 MOUNTAINCLUB

54 ΜΑΡΜΑΤΖΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 593 40-49 4:16:08 MOUNTAINCLUB

55 ΑΝΤΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 503 30-39 4:21:57 ALEX ENDURANCE GANG

56 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 600 40-49 4:22:56 ΣΔΥΧ

57 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 553 30-39 4:22:56 ARKALOS TRT

58 ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 608 30-39 4:24:25 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ

59 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 578 50+ 4:30:21 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

60 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 505 18-29 4:30:56 Ο.Κ.Α ΑΡΚΑΔΙ

61 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 557 50+ 4:30:56 KHFAP

62 BETI FLORA 531 50+ 4:32:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΔΡΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 507 30-39 4:37:26 ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ

64 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ NΙΚΟΛΑΟΣ 536 40-49 4:37:27 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ

65 ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 518 18-29 4:45:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 ΦΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 595 30-39 4:46:35 Ο.Κ.Α ΑΡΚΑΔΙ

67 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 584 50+ 4:48:58 ΣΜΚ

68 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 519 18-29 4:53:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 602 30-39 4:53:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 546 30-39 4:56:00 ΣΔΥΡ/ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

71 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 506 50+ 4:56:07 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT

72 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 525 50+ 4:56:35 ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

73 ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 514 50+ 5:02:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74 ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 601 40-49 5:07:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 555 40-49 5:10:34 Ο.Κ.Α ΑΡΚΑΔΙ

76 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 556 40-49 5:10:37 ΚΟΤΙΝΟΣ-MARTEAMNOS

77 WELCH NEIL MARTIN 544 40-50 >>5:30:00 ΚΟΤΙΝΟΣ-MARTEAMNOS

78 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 573 50+ DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 583 30-39 DNF ZAROS TRAIL RACE

80 ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ 586 50+ DNF AFORDAKOS TEAM-ΟΥΚ

81 ΧΡΥΣΟΦΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 588 18-29 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 609 30-39 DNF ΔΟΞΑ ΜΥΘΩΝ

83 ΤΣΟΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 534 30-39 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:42:51
ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:45:04
ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2:47:08

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΠΑ ΜΑΡΙΕΛΑ 3:16:43
FEDDERSEN HELENA 3:21:49
ΠΑΚΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ 4:02:43

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
BEITEL MAX 3:04:21
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:11:13
ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ 3:18:52

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:51:14
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 3:01:08
ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3:13:53

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:48:04
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:55:20
ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:01:27

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50+ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3:10:30
ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:34:49
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3:36:00

Αγώνας 12.5 χλμ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

a/a ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ No ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 4128 1:04:11
2 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4036 1:06:31
3 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 4127 1:13:55
4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4010 1:15:50
5 ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4011 1:17:55
6 ΧΑΖΗΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 4012 1:21:20
7 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4072 1:24:45
8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4002 1:27:19
9 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4037 1:30:12
10 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4112 1:31:40
11 BROWNING WILLIS 4105 1:31:52
12 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4045 1:31:52
13 ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4055 1:32:51
14 SOTO MARIO 4062 1:33:21
15 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ Ρ 4118 1:34:15
16 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4038 1:34:15
17 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4095 1:34:15
18 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4025 1:34:42
19 ΛΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4123 1:35:09
20 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4029 1:35:41
21 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4114 1:36:39
22 ΜΠΑΡΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4107 1:36:57
23 ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 4106 1:36:57
24 VELEVA ANNA 4077 1:39:50
25 ΞΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4138 1:40:18
26 ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 4054 1:40:30
27 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4129 1:40:47
28 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4097 1:40:58
29 ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 4111 1:41:37
30 ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4131 1:41:59
31 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 4133 1:42:14
32 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 4014 1:42:14
33 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4108 1:43:31
34 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4053 1:44:01
35 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 4051 1:45:16
36 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 4052 1:45:47
37 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4115 1:45:53
38 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4093 1:46:16
39 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4094 1:46:16
40 ΣΥΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 4081 1:46:39
41 COMAN CRISTIAN 4056 1:46:40
42 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4096 1:46:42
43 ΤΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4076 1:46:44
44 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 4049 1:47:08
45 MOYA IGNACIO 4026 1:47:43
46 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4110 1:48:41
47 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 4122 1:49:20
48 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4091 1:52:04
49 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4082 1:52:19
50 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΘΗ 4005 1:52:22
51 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 4070 1:52:25
52 ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4044 1:54:18
53 ΣΤΑΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 4104 1:54:32
54 ΣΑΒΒΑΚΗ ΛΙΑ 4009 1:54:42
55 ΚΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 4060 1:55:06
56 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 4021 1:55:40
57 EKIM MARIA 4057 1:55:59
58 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4101 1:56:54
59 ΨΑΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 4103 1:57:26
60 VELJKOVSKI SUZANA 4075 1:57:27
61 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4134 1:59:36
62 ΠΗΓΙΑΚΗ ΡΕΑ 4030 2:01:13
63 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4126 2:01:18
64 ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4087 2:02:11
65 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4059 2:02:13
66 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4078 2:02:14
67 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 4083 2:02:49
68 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 4080 2:06:06
69 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4004 2:06:56
70 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 4015 2:07:01
71 ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 4058 2:08:22
72 ΧΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4085 2:08:23
73 ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4089 2:08:23
74 ΤΕΛΙΩΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ 4064 2:09:04
75 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4034 2:09:05
76 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4109 2:09:22
77 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4023 2:09:27
78 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4116 2:12:52
79 ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4066 2:13:35
80 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 4043 2:13:42
81 KROM SAMANTHA 4061 2:14:20
82 ΛΑΝΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4130 2:14:38
83 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 4050 2:14:43
84 ΚΟΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4135 2:16:04
85 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 4132 2:17:15
86 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4079 2:18:16
87 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4020 2:20:01
88 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4099 2:20:50
89 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4113 2:21:54
90 ΜΠΟΥΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4100 2:22:59
91 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4035 2:23:03
92 ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4125 2:24:24
93 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4124 2:24:27
94 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 4006 2:30:17
95 ΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4048 > 2:30:00
96 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4084 > 2:30:00
97 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΓΩΓΩ 4074 > 2:30:00
98 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΑΜΑΝΤΑ 4073 > 2:30:00
99 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΠΟΠΗ 4042 > 2:30:00
100 ΚΟΓΧΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ 4102 > 2:30:00
101 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4027 > 2:30:00
102 ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4137 > 2:30:00
103 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4136 > 2:30:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1:04:11
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:06:31
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:13:55

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΧΑΖΗΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1:21:20
VELEVA ANNA 1:39:50
ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1:40:30

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ ένα σχόλιο
Όνομα

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.