Ολοκληρώθηκε το The North Face Zagori Mountain Race 2013

0
1283
προβολές
zagori-mountain-2014

 The North Face Zagori Mountain Race 2013

Ο δημοφιλέστερος αγώνας του ελληνικού ορεινού τρεξίματος “The North Face Zagori Mountain Race” πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία στις 27 και 28 Ιουλίου χαρίζοντας μοναδικές αγωνιστικές εμπειρίες. Η The North Face ως μεγάλος χορηγός της τρίτης διοργάνωσης του Ηπειρωτικού αγώνα στάθηκε δίπλα σε αθλητές και εθελοντές στους αγώνες των 50Κ, των 25Κ και των 10Κ.
Η φετινή διοργάνωση ξεπέρασε κάθε προσδοκία από πλευρά συμμετοχών, ξεπερνώντας μαζί με τους αγώνες ποδηλάτου τις 1.100 συμμετοχές. Όλοι οι αθλητές και οι εθελοντές που συμμετείχαν στους αγώνες είχαν την τύχη να απολαύσουν τα καταπράσινα τοπία της Τύμφης και του Ζαγοριού, κάτι ιδιαίτερα σπάνιο για την εποχή και το προχωρημένο του καλοκαιριού.

Η πρώτη μέρα των αγώνων, Σάββατο 27 Ιουλίου, περιελάμβανε την διαδρομή των 50Κ με εκκίνηση από το Γεφύρι Καπετάν-Αρκούδα και τερματισμό στην φημισμένη Πασχάλειο Σχολή, στο Καπέσοβο. Μεγάλοι νικητές των 50Κ είναι ο Δημήτρης Θεωδορακάκος (Salomon Hellas) στην κατηγορία των αντρών, με χρόνο 4 ώρες και 41 λεπτά και η Μάρα Καλογήρου (Fifth Element) στην κατηγορία των γυναικών, με χρόνο 6 ώρες και 30 λεπτά. Το απόγευμα της ίδιας μέρας  έλαβαν χώρα στο χωριό των Κήπων αγώνες 1Κ και 3Κ με τη συμμετοχή 100 παιδιών.
Η δεύτερη μέρα των αγώνων, Κυριακή 28 Ιουλίου, ξεκίνησε με την διαδρομή των 25Κ από το φημισμένο χωριό Μεγάλο Πάπιγκο, για να τερματίσει στην πανέμορφη πλατεία του χωριού Κήποι. Νικητές της διαδρομής των 25Κ είναι ο Αθανάσιος Κουρής στην κατηγορία των αντρών, με χρόνο 2 ώρες και 37 λεπτά και η Βιργινία Παπαποστόλου στην κατηγορία των γυναικών, με χρόνο 3 ώρες και 35 λεπτά.
Ακολούθησαν οι ποδηλατικοί αγώνες με εκκίνηση και τερματισμό στους Κήπους. Νικητές της διαδρομής των 50Κ είναι ο Γρηγόρης Καλογερόπουλος στην κατηγορία των αντρών, με χρόνο 2 ώρες και 26 λεπτά και η Θάλεια Λεμονή στις γυναίκες με χρόνο 4 ώρες και 13 λεπτά. Ο Γρηγόρης Καλογερόπουλος κατέλαβε την πρώτη θέση και στο δίαθλο (MR50KM & MTB50KM) σημειώνοντας συνολικό χρόνο 8 ώρες και 32 λεπτά. Στην διαδρομή των 25Κ οι νικητές είναι ο Νίκος Γουτουσίδης στους άνδρες με χρόνο 1 ώρα και 32 λεπτά και η Έλενα Κλαπανάρα στις γυναίκες με χρόνο 1 ώρα και 55 λεπτά.
Τέλος, στην διαδρομή των 10Κ τρέξιμο νικητές είναι οι Σπύρος και Σταυρος Γκίνης (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων) στους άνδρες με χρόνο 46 λεπτά και η Αντέολα Αντερέμη (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων)  στις γυναίκες με χρόνο 54 λεπτά.

Μεγάλη έκπληξη της φετινή διοργάνωσης ήταν ο φιλανθρωπικός χαρακτήρας των αγώνων, καθώς τα χρηματικά έπαθλα, που προσέφερε η The North Face, συνολικής αξίας 3.000€ θα διατεθούν από τους νικητές σε φιλανθρωπικά ιδρύματα της επιλογής τους. Οι άνθρωποι της The North Face δήλωσαν «Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για την εταιρία μας να στηρίζει τέτοιες διοργανώσεις που προάγουν όχι μόνο τον αθλητισμό αλλά και την προσφορά, ως στάση ζωής. Στόχος της The North Face είναι να είμαστε κοντά σε αθλητές και εθελοντές σε κάθε τέτοιου είδους προσπάθεια».
Η απονομή των μεταλλείων έγινε με την λήξη των αγώνων στη πλατεία του χωρίου, όπου το σύνολο των παρευρισκομένων, αθλητών, εθελοντών αλλά και πλήθος κόσμου που συγκεντρώθηκε για να παρακολουθήσει τους αγώνες είχαν την ευκαιρία να χαλαρώσουν στο μαγευτικό σκηνικό της Ηπείρου, ανανεώνοντας το ραντεβού τους για την επόμενη διοργάνωση «The North Face Zagori mountain race”.

Αναλυτικά οι νικητές ανά κατηγορία:
ΖMR 50Κ Ανδρών Θεωδορακάκος Δημήτρης (Salomon Hellas) – 04:41:46
ΖMR 50Κ Γυναικών Καλογήρου Μάρα (Fifth Element) – 06:30:01
ΖMR 50Κ Κατηγορία 50+  Λουκάς Ανέστης – 06:20:19
ΖMR 50Κ Κατηγορία Νέος Αθλητής  Δαβιώτης Θεόδωρος – 06:16:11
ΖMR 25Κ Ανδρών Κουρής Αθανάσιος  – 02:37:33
ΖMR 25Κ Γυναικών Παπαποστόλου Βιργινία – 03:35:18
ΖMR 10Κ Ανδρών Γκίνης Σπύρος και Σταυρος (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων)  – 00:46:16
ΖMR 10Κ Γυναικών Αντερέμι Αντέολα (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων)  – 00:54:17
MTB50K Ανδρων Καλογερόπουλος Γρηγόρης – 02:26:37
MTB50K Κατηγορία 40+  Μυλωνάς Χρήστος και Sylvani Gobel – 02:45:33
MTB50K Γυναικών Λεμονή Θάλεια – 04:13:55
MTB25K Ανδρών Γουτουσίδης Νίκος – 01:32:27
MTB25K Γυναικών Κλαπαναρά Έλενα – 01:55:02
Δίαθλο MR50KM & MTB50KM Καλογερόπουλος Γρηγόρης – 08:32:13

 

[next_toggles styles=”1″] [toggle title=”Αποτελέσματα 50km”]
rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
1 1 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:41:46 04:41:45 SALOMON HELLAS
2 2 4 BOKOC JANCEK Α 05:20:38 05:20:36 Kasimis Training-Orka Team
3 3 8 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 05:20:47 05:20:46 ODLO-LA SPORTIVA
4 4 3 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 05:23:57 05:23:56 ORKA TEAM
5 5 113 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 05:24:26 05:24:24  
6 6 399 ΞΑΝΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 05:27:43 05:27:35 FIFTH ELEMENT
7 7 14 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:35:21 05:35:18 FIFTH ELEMENT
8 8 322 ΣΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 05:35:51 05:35:47 ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ
9 9 10 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:38:25 05:38:24 PEARL IZUMI
10 10 11 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 05:40:23 05:40:22 orka team kasimis training
11 11 314 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:41:18 05:41:15 Σύλλογος Δρομέων Κεφαλονιάς
12 12 2 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:47:31 05:47:31 SALOMON
13 13 50 ΑΡΩΝΗΣ ΠΛΑΤΩΝ Α 05:47:33 05:47:30 Kasimis Training – Orka Team
14 14 65 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 05:53:13 05:52:53 Μαραθωνοδρομοι Δρομεις Αργολιδαδας
15 15 390 ΑΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 05:55:24 05:55:16  
16 16 397 ΤΣΑΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 05:59:05 05:59:03  
17 17 16 ΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 06:05:36 06:05:33 ΑΘΛΟΣ ΑΓΡΙΑΣ – KUTP
18 18 127 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 06:05:36 06:05:34  
19 19 96 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 06:07:53 06:07:50 FIFTH ELEMENT
20 20 13 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ Α 06:07:55 06:07:52 FIFTH ELEMENT
21 21 168 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 06:12:43 06:12:40 Βερνον
22 22 94 ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 06:16:11 06:16:10  
23 23 158 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 06:18:22 06:18:17 Go-mrp Team / Φλογα
24 24 39 ΑΝΕΣΤΗΣ  ΛΟΥΚΑΣ Α 06:20:19 06:20:15  
25 25 249 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 06:21:43 06:21:40  
26 26 165 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 06:26:03 06:26:02  
27 27 37 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:27:18 06:27:13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
28 28 351 ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 06:27:46 06:27:41 BUDO FIGHTERS
29 29 392 ΓΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 06:27:57 06:27:52  
30 30 244 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 06:28:34 06:28:22  
31 1 19 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 06:30:01 06:29:59 fifth element
32 31 91 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 06:30:27 06:30:22  
33 32 187 ΛΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 06:33:10 06:33:04 ΣΑΦΑΖ
34 33 151 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 06:33:10 06:33:01 ΣΑΠΠΑΖ
35 34 197 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 06:34:37 06:34:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
36 35 319 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 06:37:18 06:37:12  
37 36 134 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 06:37:18 06:37:15  
38 37 112 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:37:18 06:37:11 Σύλλογος ¨Ο Ευχίδας΄
39 38 295 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 06:37:18 06:37:03  
40 2 18 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Γ 06:37:33 06:37:29 FIFTH ELEMENT
41 39 51 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 06:37:49 06:37:44  
42 40 252 ΜΠΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:39:11 06:39:09  
43 3 237 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 06:40:48 06:40:47 Fifth Element
44 41 281 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 06:44:20 06:44:16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
45 42 308 ΡΑΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α 06:46:44 06:46:34  
46 43 22 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 06:47:35 06:47:32 fifth element
47 44 23 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 06:47:35 06:47:33 FIFTH ELEMENT
48 45 360 ΤΣΙΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 06:47:36 06:47:27 Mέτσοβο
49 46 36 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ Α 06:50:47 06:50:36  
50 47 199 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 06:51:13 06:51:08 ΣΑΦΑΝΣ
51 4 205 ΜΑΚΚΟΗ ΡΑΝΝΕΛΛΕ Γ 06:52:55 06:52:50 THE NORTH FACE
52 48 384 ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 06:54:40 06:54:36 ΚASSIMIS TRAINING
53 49 90 ΓΟΥΛΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 06:55:42 06:55:13 Σ.Δ.Υ.Βόλου
54 50 30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 06:55:46 06:55:42 FIFTH ELEMENT
55 51 325 ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 06:56:37 06:56:28 Σ.Δ.Υ.Θ.
56 52 339 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:58:40 06:58:30 ΕΤΑΜ
57 53 284 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 06:58:41 06:58:36 FIFTH ELEMENT
58 54 375 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:00:15 07:00:01 Σ. Δ. Τρικάλων
59 55 111 ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:00:27 07:00:09  
60 56 396 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 07:03:43 07:03:37  
61 57 356 ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 07:04:53 07:04:48  
62 58 79 ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:05:06 07:05:00 ΟΣ ΜΟΥΡΙΝΟΣ
63 59 333 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 07:09:01 07:08:54 Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
64 60 76 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 07:10:19 07:09:51  
65 61 261 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 07:12:24 07:11:56 Δ.Σ.ΒΟΛΟΥ
66 62 221 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:14:36 07:14:20  
67 63 245 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙOΣ Α 07:15:52 07:15:40  
68 64 302 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 07:16:23 07:16:15 ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ
69 65 106 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:16:45 07:16:25 Summit Runners
70 66 229 ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 07:18:04 07:17:54  
71 67 92 ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:18:28 07:18:02 ΣΑΠΠΑΖ
72 68 296 ΠΕΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 07:19:03 07:18:51 orka team kasimis training
73 69 155 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 07:19:18 07:19:05 YPSARIO TRAIL RUNNING
74 70 215 ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 07:19:18 07:19:05 Ypsarion Trail Running
75 71 258 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:19:35 07:19:21  
76 72 177 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:22:02 07:21:55  
77 73 262 ΝΑΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 07:22:17 07:22:06  
78 74 340 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:29:04 07:29:01 FIFTH ELEMENT
79 75 31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ Α 07:29:04 07:29:01 FIFTH ELEMENT
80 76 191 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:30:37 07:30:25  
81 77 173 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:30:55 07:30:31 ΝΕΔΑΙΩΝ
82 78 218 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΟΣ Α 07:31:25 07:31:05  
83 79 389 ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:31:31 07:31:23  
84 80 210 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 07:32:19 07:32:02  
85 81 275 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 07:32:19 07:32:03  
86 82 33 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 07:34:00 07:33:43  
87 83 259 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:34:16 07:33:57  
88 84 219 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α 07:34:22 07:34:00  
89 85 365 ΤΥΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 07:35:05 07:35:00 ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
90 86 145 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 07:35:34 07:35:17 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
91 87 265 ΝΤΟΛΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:35:48 07:35:44 RITSONA CROSS
92 88 185 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:36:34 07:36:19  
93 89 381 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:37:25 07:37:10  
94 90 278 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:37:59 07:37:48 FIFTH ELEMENT
95 91 71 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:39:53 07:39:33 PATH RUNNERS
96 92 132 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:40:39 07:40:27 ΣΕΟ θεσσαλονικης
97 93 186 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 07:40:39 07:40:26 APOLLONEIO RUNNING CLUB
98 94 315 ΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:40:39 07:40:24 SMF TEAM
99 95 276 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 07:40:43 07:40:22  
100 96 290 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:40:56 07:40:35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
101 97 208 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:42:32 07:42:11  
102 98 359 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:43:05 07:43:01 ARDASSA MOUNTAIN CLUB
103 99 383 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:49:08 07:48:48 Running team by stay fit gym
104 100 101 ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 07:50:14 07:50:09 ΣΕΒΑΣ- SIXTH SENSE
105 101 288 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:50:35 07:50:12 Σ.Δ.Ι.
106 102 250 ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 07:50:49 07:50:33 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
107 103 385 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 07:50:50 07:50:23  
108 104 77 ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 07:51:16 07:51:07  
109 105 189 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 07:51:17 07:50:56 ΣΔΥ Θεσσαλονικης
110 106 183 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:51:25 07:51:09  
111 107 374 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 07:51:25 07:51:19  
112 108 40 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 07:52:28 07:52:19 orthovounirunningclub
113 109 324 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α 07:53:08 07:53:01 ΑΠΣ Απόλλων Δυτικής Αττικής
114 110 95 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 07:53:09 07:52:38  
115 111 25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΚΗΣ Α 07:53:25 07:53:08 Σ.Φ.Β.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
116 112 26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 07:54:17 07:54:02 LEPANTO
117 113 255 ΜΠΟΤΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 07:54:28 07:54:17 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΑ
118 5 363 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 07:55:01 07:54:56 FIFTH ELEMENT
119 114 214 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:56:33 07:56:10 KASSIMIS TRAINING – ORKA TEAM
120 115 150 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:56:52 07:56:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
121 116 332 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 07:58:05 07:57:58 SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVAL
122 117 348 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α 07:58:06 07:58:00 ΣΔΥΘ
123 118 74 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:59:27 07:59:07 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
124 119 326 ΣΟΥΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:59:50 07:59:42 xamos
125 120 198 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:00:12 08:00:04 SDYM THIVAS
126 121 297 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 08:01:44 08:01:28  
127 122 174 ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 08:03:37 08:03:28  
128 123 137 ΚΑΡΑΒΕΡΗΣ ΑΡΗΣ Α 08:03:37 08:03:26 O.P.O.P.
129 124 35 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 08:04:57 08:04:44 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ
130 125 156 ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 08:04:58 08:04:46  
131 126 141 ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 08:05:58 08:05:30  
132 127 330 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 08:07:58 08:07:33 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
133 128 169 ΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 08:07:58 08:07:34 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
134 129 393 ΣΙΠΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 08:08:54 08:08:45  
135 130 21 ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:10:59 08:10:57 kasimis training
136 6 289 ΠΑΠΑΚΩΣΜΑ ΒΗΘΛΕΕΜ Γ 08:10:59 08:10:44 kasimis training
137 131 301 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 08:11:03 08:11:01  
138 132 233 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:11:03 08:10:54 ΤΕΦΑΑ Πανεπιστημίου Αθηνών
139 133 206 ΜΑΛΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α 08:11:37 08:11:30 Ostracon
140 134 171 ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 08:11:37 08:11:29 Ostracon
141 135 126 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 08:11:38 08:11:26 Ε.Ο.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
142 136 148 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 08:13:19 08:12:49  
143 137 269 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 08:14:52 08:14:40  
144 138 97 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 08:16:55 08:16:45 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
145 139 358 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 08:17:18 08:17:14  
146 140 225 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 08:17:46 08:17:22 Ο Μ Γ
147 141 181 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 08:18:23 08:17:52 Path runners
148 7 263 ΝΕΓΚΕΛΕ ΓΚΑΜΠΙ Γ 08:18:23 08:17:52 Path runners
149 142 110 ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 08:20:04 08:19:36  
150 143 239 ΜΠΑΡΚΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 08:20:04 08:19:36  
151 144 223 ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 08:20:34 08:20:16 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
152 145 53 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:20:34 08:20:16 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
153 146 123 ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 08:21:40 08:21:15 NINJA RUNNER
154 147 82 ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 08:21:42 08:21:23  
155 148 47 ΑΡΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:23:07 08:22:47 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
156 8 70 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 08:24:00 08:23:51  
157 149 56 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 08:24:01 08:23:42 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
158 150 369 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 08:26:06 08:25:35 Οlympus runners Katerini
159 151 55 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 08:26:06 08:25:51 apollon d a
160 152 317 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 08:27:06 08:26:44  
161 153 64 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:30:07 08:29:53 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΩΠΗΛΑΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
162 154 382 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ Α 08:31:29 08:31:04 Ο.Μ.Γ.
163 155 243 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 08:32:26 08:32:12 SDYM THIVAS
164 9 128 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 08:32:27 08:32:15 fifth element
165 156 376 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 08:32:27 08:32:03 ΝΕΔΑΙΩΝ
166 157 334 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:37:18 08:37:05 CORFU MOUNTAIN TRAIL
167 158 57 ΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:37:18 08:37:09 CORFU MOUNTAIN TRAIL
168 10 226 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Γ 08:38:33 08:38:26 PATH RUNNERS / FAIRWAYS / GOSPORT
169 159 139 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α 08:39:30 08:39:22 σπαρτακος ροδοπης
170 160 268 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 08:40:45 08:40:31 FIFTH ELEMENT
171 11 61 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ Γ 08:41:11 08:41:00  
172 161 68 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:41:21 08:40:47 Patosmou
173 162 212 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 08:42:11 08:41:59 Orestiada Running Team
174 163 316 ΡΥΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α 08:42:11 08:42:00 orestiada ranning team
175 164 204 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:46:52 08:46:27 ΣΥΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
176 165 105 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 08:48:56 08:48:51 E.O.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΑΙ Σ.Δ.Υ.Α
177 166 338 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 08:50:33 08:50:07  
178 167 172 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:52:20 08:51:48 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ
179 168 147 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 08:52:35 08:52:05  
180 169 227 ΜΗΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 08:53:22 08:53:02 ΣΔΥΘ
181 170 42 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 08:55:02 08:54:54 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
182 171 371 ΧΑΪΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 08:56:55 08:56:32  
183 172 345 ΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 08:58:28 08:58:19 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
184 173 142 ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:00:56 09:00:04  
185 174 220 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 09:00:56 09:00:24  
186 175 350 ΤΣΑΛΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 09:01:40 09:01:17  
187 176 395 ΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:04:18 09:04:06  
188 177 238 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 09:04:25 09:04:06 ΝΕΔΑΙΩΝ
189 178 253 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 09:04:41 09:04:07  
190 179 122 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:09:08 09:08:58  
191 180 285 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NIKOΣ Α 09:09:09 09:09:04 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
192 181 327 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 09:09:09 09:08:51  
193 182 103 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 09:10:49 09:10:42 FAIRWAYS ADVENTURE TRAVELING
194 183 282 ΠΑΠΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 09:10:51 09:10:29 ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
195 12 307 ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Γ 09:10:52 09:10:27  
196 13 149 ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ 09:11:29 09:11:02 ΣΔΥΘ
197 184 310 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:11:29 09:11:12  
198 185 320 ΣΑΡΙΜΠΑΝΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α 09:12:08 09:11:49  
199 186 251 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:12:33 09:12:14  
200 187 277 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:13:43 09:13:21 ΔΙΟΝΥΣΟΣ
201 188 246 ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 09:13:43 09:13:22 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΛΕΙΑΣ
202 189 162 ΚΟΝΔΩΡΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 09:16:20 09:16:07  
203 190 28 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 09:16:41 09:16:28  
204 191 72 ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 09:18:46 09:18:22  
205 192 63 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:19:26 09:19:10  
206 193 398 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 09:19:26 09:19:11  
207 194 349 ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 09:19:37 09:19:10  
208 195 62 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:21:53 09:21:31 σύλλογος μαραθωνοδρόμων αργολίδος
209 196 130 ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 09:21:57 09:21:51 RITSONA CROSS
210 197 176 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:22:23 09:22:08 Fifth Element
211 198 361 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 09:22:50 09:22:26 Χιλιομόδι Κορινθίας
212 199 93 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:22:51 09:22:47 Σ.ΜΑ. ΛΑΡΙΣΑΣ
213 200 235 ΜΠΑΛΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 09:23:15 09:22:50 ΣΔΥΘ
214 201 179 ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 09:23:15 09:23:02 ΣΔΥΘ
215 202 329 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:23:58 09:23:44  
216 203 211 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:23:59 09:23:46 Sea World Diving Center
217 204 202 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 09:29:02 09:28:39  
218 205 180 KΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:29:08 09:28:41 ΣΔΥΘ
219 206 247 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 09:32:18 09:32:06 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
220 207 120 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 09:33:31 09:33:04  
221 14 80 ΓΚΕΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 09:33:59 09:33:55 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
222 208 170 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 09:33:59 09:33:56 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ
223 209 157 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 09:34:24 09:34:02  
224 210 178 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 09:44:31 09:43:57 Ε.Ο.Σ. Καβάλας
225 15 370 ΦΕΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 09:44:31 09:43:58 Ε.Ο.Σ. Καβάλας
226 16 175 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γ 09:46:14 09:46:05  
227 211 224 ΜΕΛΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 09:54:58 09:54:28 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
228 212 311 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 10:01:52 10:01:24 FLOGA
229 213 84 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 10:02:00 10:01:30 ΣΑΠΠΑΖ
230 214 124 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 10:02:00 10:01:28  
231 215 49 ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 10:05:26 10:05:16 Corfu Mountain Trail
232 216 394 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 10:11:59 10:11:48  
233 217 321 ΣΑΡΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ Α 10:11:59 10:11:49  
234 218 153 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 10:12:00 10:11:50 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
235 219 353 ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10:15:49 10:15:40 Sea World Scuba Diving Center.
236 220 114 ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 10:23:59 10:23:31 Σ.Δ.Υ.Θ.
237 221 309 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 10:25:17 10:24:57 Kerkini Lake Runners_Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
238 222 161 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 10:34:14 10:33:54  
239 223 240 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 10:34:14 10:33:56  
240 224 279 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 10:34:15 10:33:49 NINJA RUNNERS
241 225 201 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 10:34:40 10:34:11 MY FAMILY
242 226 291 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 10:39:22 10:38:56 ΣΔΥΘ
243 227 274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 10:41:52 10:41:23  
244 228 273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 10:41:53 10:41:24  
245 229 190 ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 10:41:53 10:41:23  
246 230 272 ΠΑΛΑΣΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 10:45:46 10:45:37 A.O. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
247 231 287 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10:45:46 10:45:39 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ
248 232 138 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10:45:46 10:45:37  
249 233 283 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 10:45:47 10:45:41  
250 234 121 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 10:45:48 10:45:41 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ
251 235 115 ΖΙΩΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 10:53:49 10:53:21 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΗΜΙΠΛΗΓΙΑ
252 17 216 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 11:12:07 11:11:40  
253 236 346 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 11:17:41 11:17:25 ΣΔΥΘ
254 237 60 ΒΗΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 11:21:26 11:21:17 A.O. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
255 18 100 ΔΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ 12:04:24 12:04:03 PATH RUNNERS
256 19 34 ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΙΣΥ Γ 12:04:29 12:04:09 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ-ΚΟ
257 238 133 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 12:04:35 12:04:13  
258 239 193 ΛΙΑΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 12:13:18 12:12:52 ΝΕΔΑΙΩΝ

 

title=”Αποτελέσματα 25km”]

rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
1 1 501 ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 02:37:33 02:37:32 FIFTH ELEMENT
2 2 878 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 02:42:16 02:42:15 FIFTH ELEMENT
3 3 748 ΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 02:47:19 02:47:19 FIFTH ELEMENT
4 4 932 ΤΣΙΠΗΣ ΑΡΗΣ Α 02:53:15 02:53:13  
5 5 663 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 02:54:57 02:54:57 ΜΗΛΑΠΗΛΙΟΥ”ΖΑΓΟΡΙΝ” – Kasimis Training
6 6 597 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 02:56:46 02:56:44 APOLLONEIO RUNNING CLUB
7 7 555 ΒΡΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 02:56:50 02:56:39 Aθλητές για τα δικαιώματα τον ζωον
8 8 636 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:57:26 02:57:23 O.K.A.Kαβαλας
9 9 759 ΝΤΑΦΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 02:58:14 02:58:10 BALKAN TEAM
10 10 804 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:00:30 03:00:26 KROMMIDAS COACHING / ACTIVE PHYSIOTHERAPY
11 11 796 ΠΕΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:01:49 03:01:45 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
12 12 603 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 03:06:43 03:06:40 GO SPORT
13 13 916 ΔΟΥΒΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:08:44 03:08:43  
14 14 789 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 03:14:22 03:14:22 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15 15 849 ΤΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 01:15:56 01:15:39 explore outside
16 16 688 ΛΙΑΜΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 03:20:38 03:20:34  
17 17 526 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 03:22:26 03:22:14  
18 18 776 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:23:09 03:22:59  
19 19 871 ΤΣΙΤΣΙΜΠΡΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:26:06 03:25:27  
20 20 752 ΝΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α 03:27:08 03:27:07 FIFTH ELEMENT
21 21 675 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:27:49 03:27:48 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22 22 757 ΝΤΑΚΑΛΕΚΣΗΣ ΣΩΚΡΤΗΣ Α 03:28:08 03:28:07  
23 23 508 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 03:29:53 03:29:46 Summit Zero.gr
24 24 788 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 03:34:42 03:34:42 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25 25 851 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 03:34:43 03:34:39 Σ.Δ.Ι.
26 26 911 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 03:34:57 03:34:54  
27 1 785 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Γ 03:35:18 03:35:17 FIFTH ELEMENT
28 27 625 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:37:54 03:37:51 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
29 2 566 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 03:37:55 03:37:51 drift running team Κομοτηνή
30 28 727 ΜΠΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 03:38:52 03:38:44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31 29 824 ΣΙΩΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:40:11 03:40:09 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
32 30 794 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:41:03 03:40:47  
33 31 602 ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 03:41:19 03:41:15 Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
34 32 569 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:42:37 03:42:33  
35 33 800 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 03:42:41 03:42:39  
36 34 630 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 03:43:29 03:43:28  
37 35 736 ΜΠΙΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:44:35 03:44:34 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
38 36 792 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 03:45:08 03:44:59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
39 37 729 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:46:00 03:45:46  
40 38 699 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 03:46:00 03:45:55 PATH RUNNERS
41 39 811 ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:46:07 03:46:02 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
42 40 507 ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:46:24 03:46:21  
43 41 745 ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ Α 03:46:40 03:46:22 Έψιλον
44 42 772 ΠΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 03:46:51 03:46:47 Σ.Δ Ιωαννίνων
45 43 642 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:47:10 03:46:58 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ
46 3 893 XHTA ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 03:47:13 03:47:11  
47 44 777 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 03:47:20 03:47:18 DoctorAnyTime,gr
48 45 571 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 03:47:31 03:47:22 Ε.Ο.Δ. ΡΟΔΟΠΗΣ – Τ.Τ.Τ.
49 46 670 ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 03:47:47 03:47:43  
50 47 657 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 03:47:57 03:47:02 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας
51 48 568 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:48:30 03:48:26  
52 49 684 ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:48:49 03:48:33 Ε.Ο.Δ. Ροδόπης
53 50 633 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 03:48:57 03:48:37  
54 51 823 ΣΙΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:49:35 03:49:26 ΣΔΥΘ
55 52 915 ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:49:35 03:49:26  
56 53 580 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 03:49:35 03:49:26 Σ.Δ.Υ.Θ.
57 54 581 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 03:49:35 03:49:27 Σ.Δ.Υ.Θ.
58 55 934 ΔΕΛΦΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 03:49:42 03:49:35  
59 56 842 ΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 03:49:55 03:49:41  
60 57 894 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:50:05 03:50:01 MARATHON CLUB – ΣΑΦΑΝΣ
61 58 649 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:50:13 03:50:00 Go-mrp Team / Φλογα
62 59 541 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 03:53:27 03:53:25 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
63 60 749 ΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 03:53:49 03:53:47 FIFTH ELEMENT
64 61 858 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΙΟΣ Α 03:54:35 03:54:33  
65 62 806 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:54:38 03:54:35 Fifth element
66 63 514 ΑΛΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 03:56:01 03:55:37 PAIN TEAM
67 4 838 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 03:56:55 03:56:55  
68 64 669 ΚΟΥΝΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ Α 03:56:57 03:56:22 ΔΡΟ.ΜΕ.Α. racing club
69 5 681 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΧΑΡΑ Γ 03:56:58 03:56:53 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
70 6 589 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 03:57:15 03:57:10 ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
71 65 623 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 03:57:51 03:57:48 FIFTH ELEMENT
72 66 696 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:01:18 04:01:16  
73 67 705 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:01:18 04:01:16  
74 68 798 ΠΕΡΙΦΕΓΓΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 04:02:04 04:01:59 ΕΟΣ Καβάλας
75 69 912 ΓΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 04:02:13 04:02:11  
76 70 703 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 04:03:03 04:02:26  
77 7 523 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 04:03:29 04:03:13 KRIFOVO VILLAGE TEAM
78 71 519 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:03:30 04:02:53  
79 72 506 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 04:03:36 04:03:35 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
80 73 846 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α 04:03:54 04:03:53  
81 74 588 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:04:24 04:04:11  
82 75 859 ΤΣΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 04:04:26 04:04:10 FIFTH ELEMENT
83 76 691 ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:06:13 04:06:07 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
84 77 516 ΑΜΙΡΑΛΗΣ ΟΣΒΑΛΝΤ Α 04:07:52 04:07:45 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ
85 78 694 ΛΥΓΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:08:22 04:08:02 Apolloneio Running Club
86 79 770 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 04:08:51 04:08:29  
87 80 558 ΓΑΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α 04:09:37 04:08:43  
88 81 604 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 04:09:52 04:09:12  
89 82 936 ΣΚΟΔΡΑΣ ΡΗΓΑΣ Α 04:10:32 04:10:06  
90 83 638 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 04:11:14 04:10:55  
91 84 769 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 04:11:32 04:11:22  
92 85 764 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:11:33 04:11:31 Ο.Μ.Γ
93 86 857 ΤΣΑΓΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α 04:11:33 04:11:32 ΣΔΥΘ
94 8 797 ΠΕΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙ Γ 04:13:27 04:13:25  
95 87 680 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:13:30 04:13:18 ΑΝΕΥ
96 88 559 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:14:08 04:14:06 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
97 89 641 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 04:14:37 04:14:31  
98 90 720 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:14:55 04:14:35  
99 91 561 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:14:55 04:14:38 LEPANTO RUNNERS
100 92 692 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 04:15:40 04:15:36  
101 93 648 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ  Α 04:15:54 04:15:38  
102 94 840 ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:17:15 04:16:55  
103 95 762 ΞΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 04:17:47 04:17:28 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
104 96 807 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 04:18:12 04:18:04  
105 9 544 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΟΛΓΑ Γ 04:18:12 04:18:07  
106 97 837 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 04:18:12 04:17:55  
107 98 600 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:19:51 04:19:46 OREIBATIKOS SYLLOGOS SPATON
108 99 567 ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:20:18 04:20:01  
109 100 791 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 04:20:37 04:20:26 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
110 101 686 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 04:21:05 04:21:03  
111 102 883 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:22:01 04:21:22  
112 103 839 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:22:51 04:22:40 ΕΤΑΜ
113 104 786 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 04:24:50 04:24:45  
114 105 783 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:25:11 04:25:11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
115 106 819 ΣΙΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:25:12 04:25:07 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
116 107 637 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:25:23 04:24:44  
117 108 640 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:25:45 04:25:15 Σ.Δ.Π.
118 10 754 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ 04:26:13 04:25:59 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
119 109 616 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΗΣ Α 04:26:17 04:25:39  
120 110 542 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 04:26:41 04:26:29 apollon d a
121 111 706 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:27:04 04:26:58 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
122 112 909 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 04:27:10 04:26:57  
123 113 908 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 04:27:10 04:26:58  
124 114 929 BOUSQUET LEON Α 04:27:19 04:27:01  
125 11 928 BOUSQUET EMMA Γ 04:27:19 04:27:00  
126 12 639 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 04:27:30 04:27:11 Σ.Δ.Π.
127 115 594 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 04:27:59 04:27:51  
128 116 904 CARLE MARTIN Α 04:28:05 04:27:55  
129 117 888 ΧΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 04:28:10 04:27:51  
130 118 717 ΜΗΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 04:28:18 04:27:58  
131 119 890 ΧΑΣΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:28:59 04:28:50 FIFTH ELEMENT
132 120 714 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 04:29:32 04:29:23  
133 121 611 ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 04:29:46 04:29:38  
134 122 867 ΤΣΙΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:29:54 04:29:46  
135 13 882 ΦΡΑΓΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ Γ 04:29:55 04:29:46  
136 123 919 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ  Α 04:29:56 04:29:32  
137 124 766 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 04:29:58 04:29:49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ
138 125 899 ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:32:13 04:32:05 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
139 126 728 ΜΠΑΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 04:32:31 04:32:18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
140 14 735 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 04:33:23 04:33:14  
141 127 939 ΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:33:23 04:33:13  
142 15 513 ΑΛΕΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 04:34:19 04:34:06 ALLOUGIALOU
143 128 579 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 04:35:16 04:35:08 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
144 129 701 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 04:35:29 04:35:11  
145 130 601 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:36:16 04:36:11  
146 131 924 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:38:20 04:38:09  
147 132 910 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:39:03 04:38:56  
148 133 833 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 04:42:06 04:41:55 ALLOUGIALOU
149 134 710 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:42:57 04:42:38  
150 135 624 ΡΟΥΣΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 04:43:12 04:42:57 FAIRWAYS ADVENDURE TRAVELING
151 136 552 ΒΟΜΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 04:43:12 04:42:58  
152 137 887 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:43:21 04:43:08 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
153 138 592 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 04:44:18 04:44:05  
154 139 793 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 04:44:25 04:44:19  
155 140 634 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:44:53 04:44:27  
156 141 886 ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:44:55 04:44:48  
157 142 935 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 04:45:20 04:45:06  
158 143 545 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:46:14 04:46:04  
159 16 927 ΚΑΡΟΥΣΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 04:46:38 04:46:21  
160 17 816 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ 04:46:43 04:46:42 Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
161 18 850 ΤΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 04:47:17 04:47:03 BODY ACTIVE GYM
162 144 622 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:47:30 04:47:22 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
163 145 554 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 04:47:35 04:47:31 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
164 146 530 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 04:47:45 04:47:07 Α.Σ.Λ. Φίλανδρος
165 147 536 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 04:47:50 04:47:42 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
166 148 715 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:48:47 04:48:07 ΠΟΣΕΙΔΩΝ
167 149 655 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:49:00 04:48:20 FIFTH ELEMENT
168 150 937 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 04:50:00 04:49:36  
169 151 556 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:51:21 04:51:06  
170 152 901 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:51:37 04:51:26 ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
171 153 522 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 04:51:55 04:51:39 KRIFOVO VILLAGE TEAM
172 154 531 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 04:52:02 04:51:37 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
173 19 903 BENGTSSON ANNIKA MARKOULI Γ 04:52:31 04:52:10 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
174 155 565 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 04:53:03 04:53:00  
175 156 920 ΓΙΑΚΟΥΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:53:24 04:52:46  
176 157 747 ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 04:53:29 04:53:05 PULSE100
177 158 574 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:53:40 04:53:13  
178 159 540 ΒΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 04:54:03 04:53:35  
179 160 700 ΜΑΛΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α 04:55:08 04:54:59 Ostracon
180 161 671 ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 04:55:09 04:54:59 Ostracon
181 162 578 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΜΩΥΣΗΣ Α 04:55:19 04:54:59  
182 163 905 IMPROTA ROBERTO Α 04:57:02 04:56:47 ASD Amatori Vesuvio
183 164 626 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 04:57:02 04:56:47  
184 165 902 AMPARORE MICHELANGELO Α 04:57:02 04:56:47 Vigone che corre
185 166 930 BOUSQUET   Α 04:58:14 04:58:04  
186 20 926 MAMANI DIANA Γ 04:58:15 04:58:05  
187 167 828 ΣΟΥΡΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:58:53 04:58:43  
188 168 933 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:58:53 04:58:53  
189 169 722 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:58:58 04:58:46  
190 170 938 ΚΟΥΜΠΛΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 05:00:31 05:00:24  
191 171 683 ΚΩΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:00:39 05:00:24  
192 172 543 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:01:03 05:00:57 συλλογος δρομεων ιωαννινων
193 173 584 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 05:05:12 05:04:49 Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
194 174 659 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 05:06:35 05:06:18  
195 175 914 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 05:06:36 05:06:20  
196 176 635 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 05:08:13 05:08:06 Σ.Δ.Υ.Θ.
197 21 664 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 05:08:38 05:08:17 CORFUMOUNTAIN TRAIL
198 177 848 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 05:09:23 05:09:13 FIFTH ELEMENT
199 178 875 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 05:12:36 05:12:19 ΕΟΠΣ ´´ΜΠΕΛΕΣ ´´
200 22 662 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ 05:13:20 05:13:03  
201 179 733 ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:14:01 05:13:52  
202 180 809 ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 05:14:02 05:13:56  
203 181 723 ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 05:14:07 05:13:48  
204 23 826 ΣΚΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ Γ 05:14:07 05:13:48  
205 24 598 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 05:14:30 05:14:07 GOSPORT
206 182 548 ΒΛΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 05:14:31 05:14:07  
207 183 868 ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 05:15:04 05:14:47  
208 184 585 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 05:15:31 05:15:15  
209 185 652 ΚΟΚΟΒΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 05:17:15 05:16:44  
210 186 782 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 05:17:46 05:17:15 FIFTH ELEMENT
211 187 737 ΜΠΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 05:17:49 05:17:40  
212 188 813 ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 05:19:02 05:18:51 Elassona Green Running Team
213 189 704 ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 05:20:03 05:19:40  
214 190 654 ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 05:20:17 05:19:54  
215 191 564 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 05:20:19 05:20:02 ΣΕΒΑΣ
216 192 595 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 05:20:19 05:20:03 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
217 193 918 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  Α 05:20:59 05:20:43  
218 25 781 ΠΑΠΑ’Ι’ΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ 05:22:22 05:22:21 ΣΕΒΑΣ – SIXTH SENSE
219 194 925 MAMANI GENLI Α 05:23:01 05:22:44  
220 195 721 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 05:24:30 05:24:23  
221 196 702 ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 05:24:47 05:24:35  
222 197 825 ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 05:26:21 05:26:03 KRIFOVO VILLAGE TEAM
223 198 790 ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:28:15 05:28:08  
224 199 650 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΚΗΣ Α 05:34:12 05:33:51  
225 26 653 ΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 05:34:41 05:34:18 Σ.Δ.Υ. Θ
226 27 678 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ Γ 05:35:37 05:35:15 ΣΔΥ Θεσσαλονικης
227 200 808 ΡΗΓΚΑΣ ΜΑΝΟΣ Α 05:35:37 05:35:28  
228 28 505 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ Γ 05:38:18 05:37:57  
229 201 620 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 05:38:18 05:37:58  
230 202 553 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 05:40:19 05:39:56  
231 203 695 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 05:42:59 05:42:57  
232 204 767 ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 05:47:47 05:47:25 O.A.S.P
233 205 685 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 05:47:48 05:47:25 Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
234 29 682 ΚΩΤΗ ΕΛΕΝΑ Γ 05:49:32 05:49:29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
235 30 897 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ 05:50:51 05:50:23 Σ.Δ.Υ. Θ
236 206 931 LANDER VERDEN GERARD Α 05:50:51 05:50:37  
237 207 512 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 05:50:54 05:50:37 Family Adventure Team
238 208 827 ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 05:51:10 05:50:56  
239 209 802 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 05:56:57 05:56:50  
240 31 773 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 05:59:13 05:58:51 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
241 210 922 ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 05:59:50 05:59:25  
242 211 549 ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ Α 06:00:06 05:59:49  
243 212 892 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 06:08:31 06:07:58  
244 213 510 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Α 06:08:42 06:08:30 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
245 214 527 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 06:16:16 06:15:57 Ο.Μ.Γ.
246 215 856 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 06:19:30 06:19:16  
247 32 855 ΤΣΑΓΑΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 06:19:30 06:19:16  
248 216 873 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:19:30 06:19:15 Ε.Ο.Δ. Ροδόπης
249 217 862 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 06:29:00 06:28:34 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
250 218 666 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 06:33:18 06:32:52  
251 219 661 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 06:34:44 06:34:15  
252 33 577 ΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ 06:36:26 06:35:59 ΣΔΥ Θεσσαλονικης
253 220 687 ΛΑΪΟΣ ΒΑΪΟΣ Α 06:38:03 06:37:58  
254 221 615 ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 07:15:20 07:15:11 FIFTH ELEMENT

[/toggle] [/next_toggles]

[next_toggles styles=”1″] [toggle title=”Αποτελέσματα 10km”]

rankTotal

rankSex

Bib

Surname

Name

Sex

FinishTime

FinishNetTime

Group

1

1

1422

ΓΚΙΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

Α

00:46:16

00:46:16

2

2

1421

ΓΚΙΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Α

00:46:17

00:46:16

3

3

1098

ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α

00:47:14

00:47:13

ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

4

4

1001

ΝΑΤΣΙΑΣ

ΗΛΙΑΣ

Α

00:47:27

00:47:27

5

5

1342

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

Α

00:49:10

00:49:09

6

6

1023

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

00:51:45

00:51:45

ΠΑΠΙΓΚΟ

7

7

1401

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΗΛΙΑΣ

Α

00:53:36

00:53:31

8

8

1285

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

Α

00:53:36

00:53:36

FIFTH ELEMENT

9

9

1032

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

00:53:37

00:53:35

fifth element

10

10

1279

ΤΣΙΔΩΝΗΣ

ΝΙΚΌΛΑΟΣ

Α

00:53:51

00:53:48

11

1

1420

ΑΝΤΕΡΕΜΙ

ΑΝΤΕΟΛΑ

Γ

00:54:17

00:54:16

12

11

1380

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

00:54:38

00:54:33

13

12

1438

ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

00:55:51

00:55:36

14

13

1309

BALLA

MERSIN

Α

00:56:21

00:56:20

15

14

1230

ΣΑΝΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α

00:57:40

00:57:37

16

15

1207

ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

00:58:22

00:58:20

17

16

1060

ΓΩΓΟΣ

ΗΛΙΑΣ

Α

00:58:31

00:58:29

18

17

1351

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

00:58:46

00:58:45

19

18

1120

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

00:58:47

00:58:46

20

19

1446

ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΟΡΟΣ

ΤΑΣΟΣ

Α

00:58:50

00:58:48

21

20

1273

ΤΣΑΛΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

Α

00:58:55

00:58:50

22

21

1298

ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Α

00:58:56

00:58:56

23

22

1435

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

00:59:23

00:59:22

24

23

1268

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΘΩΜΑΣ

Α

00:59:31

00:59:27

25

24

1240

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:00:39

01:00:38

26

25

1263

ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Α

01:01:03

01:01:03

FIFTH ELEMENT

27

26

1142

ΜΑΝΔΕΛΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Α

01:01:04

01:01:01

28

27

1425

ΚΟΛΟΚΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Α

01:01:26

01:01:26

29

28

1044

ΓΙΑΓΚΑΣ

ΜΑΝΟΣ

Α

01:01:26

01:01:24

30

29

1047

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:01:52

01:01:46

31

30

1330

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Α

01:02:17

01:02:13

32

31

1203

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α

01:02:17

01:02:13

BODY ACTIVE GYM

33

32

1400

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α

01:02:28

01:02:28

34

33

1073

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΕΤΡΟΣ

Α

01:02:41

01:02:40

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

35

34

1182

ΝΤΟΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α

01:02:57

01:02:55

36

35

1222

ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ

ΑΝΤΡΕΑΣ

Α

01:03:27

01:03:03

37

2

1048

ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Γ

01:03:43

01:03:43

38

36

1414

ΠΥΡΣΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:04:13

01:03:48

39

37

1165

ΜΠΙΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α

01:04:39

01:04:38

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

40

38

1445

ΕΛΑΙΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α

01:04:41

01:04:40

41

39

1190

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Α

01:04:44

01:04:37

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

42

40

1427

ΚΩΤΣΟΡΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α

01:04:45

01:04:41

43

41

1337

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Α

01:04:53

01:04:49

44

42

1196

ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

01:04:55

01:04:47

45

43

1241

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ

Α

01:05:20

01:05:12

46

44

1295

ΦΩΣΤΕΡΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

Α

01:05:25

01:05:16

47

45

1016

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ

Α

01:05:27

01:05:16

48

46

1214

ΠΡΕΝΤΖΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:05:31

01:05:30

49

47

1274

ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α

01:05:46

01:05:44

50

48

1033

ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α

01:05:59

01:05:53

51

49

1186

ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α

01:06:00

01:05:54

52

3

1206

ΠΙΤΣΟΥΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ

01:06:03

01:06:01

53

50

1447

ΓΚΡΕΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α

01:06:05

01:05:45

54

51

1333

ΤΖΙΑΛΛΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

Α

01:06:39

01:06:10

55

52

1216

ΡΑΠΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:07:02

01:06:58

56

53

1318

ΤΟΛΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Α

01:07:06

01:06:48

57

54

1317

ΝΤΟΒΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α

01:07:07

01:06:48

58

55

1037

ΒΡΥΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:07:56

01:07:54

Γραικοχωρι

59

56

1426

ΜΑΝΤΖΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

01:07:57

01:07:43

60

57

1413

ΚΟΣΜΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:08:02

01:07:53

61

4

1053

ΓΚΛΑΝΟΥ

ΑΘΗΝΑ

Γ

01:08:30

01:08:24

62

58

1399

ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Α

01:08:35

01:08:21

63

59

1175

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:08:39

01:08:23

ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

64

60

1387

DANGELO

SALVATORE

Α

01:08:42

01:08:40

65

61

1348

ΝΙΚΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

01:08:44

01:08:41

66

62

1408

ΜΑΘΕΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

01:08:55

01:08:47

67

63

1395

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:08:58

01:08:38

68

64

1185

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΘΑΝΑΣΗΣ

Α

01:09:01

01:09:00

69

65

1132

ΛΙΑΠΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:09:27

01:09:21

70

5

1405

ΓΙΑΓΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Γ

01:09:29

01:09:26

71

66

1045

ΓΙΑΓΚΑΣ

ΦΩΤΗΣ

Α

01:09:29

01:09:28

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

72

67

1208

ΠΛΙΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Α

01:09:35

01:09:21

Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ

73

6

1288

ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Γ

01:09:37

01:09:31

FIFTH ELEMENT

74

68

1017

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

01:09:41

01:09:24

CORFU MOUNTAIN TRAIL

75

69

1020

ΑΡΜΕΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Α

01:09:44

01:09:35

76

70

1252

ΤΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

01:09:50

01:09:41

77

7

1106

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

Γ

01:10:04

01:10:01

ΣΚΑ Μετεώρων

78

8

1423

ΠΟΥΡΝΑΡΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Γ

01:10:07

01:09:59

79

71

1382

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΗΣ

Α

01:10:32

01:10:29

80

72

1412

ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α

01:10:32

01:10:07

81

73

1286

ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΣΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α

01:10:33

01:10:19

82

74

1034

ΒΕΝΕΤΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:10:35

01:10:32

Γραικοχωρι

83

75

1051

ΓΚΑΣΝΤΕΡΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Α

01:10:41

01:10:14

84

76

1411

ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:10:43

01:10:17

85

77

1431

ΡΑΝΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:11:02

01:10:32

86

78

1310

BISSON

PATRICK

Α

01:11:04

01:10:55

87

79

1390

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

Α

01:11:08

01:10:48

88

80

1339

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α

01:11:46

01:11:42

89

81

1101

ΚΑΤΕΡΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

Α

01:12:01

01:11:38

90

82

1345

ΜΠΕΛΛΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΣ

Α

01:12:15

01:12:11

91

83

1183

ΝΤΟΥΣΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

01:12:15

01:12:09

92

84

1346

ΜΠΕΛΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:12:27

01:12:21

93

85

1392

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

01:12:44

01:12:14

94

86

1038

ΒΡΥΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:13:03

01:13:01

95

9

1179

ΝΤΕΝΙΚΑΡΟΥ

ΑΘΗΝΑ

Γ

01:13:11

01:13:03

96

87

1180

ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:13:19

01:13:00

97

88

1204

ΠΑΡΓΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:13:52

01:13:51

98

89

1264

ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α

01:14:06

01:13:49

fifth element

99

90

1086

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:14:33

01:14:17

fifth element

100

10

1224

ΣΑΒΒΑ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:14:39

01:14:23

101

91

1145

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΝΙΚΟΣ

Α

01:14:40

01:14:22

102

92

1066

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

01:14:47

01:14:32

ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

103

93

1210

ΠΟΑΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:14:47

01:14:27

Ε.Ο.Σ. Λάϊστας

104

11

1418

ΒΑΛΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ

01:14:50

01:14:38

105

94

1093

ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

Α

01:14:58

01:14:39

Λέσχη 4χ4 Γρεβενών

106

95

1084

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α

01:15:02

01:14:57

107

96

1361

ΚΟΛΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:15:04

01:14:56

108

97

1436

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:15:15

01:15:11

109

98

1289

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

Α

01:15:20

01:15:07

APOLLONEIO RUNNING CLUB

110

12

1079

ΖΙΩΓΑ

ΙΩΑΝΝΑ

Γ

01:15:22

01:15:19

RUN JUST FOR FAN

111

99

1283

ΤΣΙΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:15:22

01:15:09

112

13

1069

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ

01:15:34

01:15:15

Λέσχη 4χ4 Γρεβενών

113

100

1276

ΤΣΙΑΛΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:15:38

01:15:25

114

101

1397

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:15:39

01:15:32

115

102

1385

ΦΑΤΕΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Α

01:15:41

01:15:28

116

103

1307

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

Α

01:15:41

01:15:40

117

104

1424

ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α

01:15:48

01:15:39

118

105

1128

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:15:51

01:15:47

119

106

1167

ΜΠΟΥΓΙΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Α

01:16:00

01:15:59

120

107

1019

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Α

01:16:07

01:15:36

121

108

1282

ΤΣΙΟΥΡΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Α

01:16:07

01:15:59

122

109

1121

ΚΟΥΡΛΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Α

01:16:07

01:15:58

ioannina cycling team

123

110

1343

ΣΙΟΝΤΗΣ

ΤΑΣΟΣ

Α

01:16:13

01:16:10

124

111

1294

ΦΡΑΤΖΕΛΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α

01:16:43

01:16:18

125

112

1256

ΤΖΗΚΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:16:45

01:16:09

126

14

1054

ΓΚΟΓΚΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

Γ

01:16:45

01:16:39

127

113

1364

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Α

01:16:46

01:16:19

128

15

1242

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Γ

01:16:51

01:16:49

129

16

1209

ΠΛΙΑΚΟΠΑΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ

01:17:07

01:16:55

130

114

1375

ΚΑΚΑΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:17:08

01:17:04

131

115

1334

ΛΙΟΝΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:17:09

01:16:56

132

116

1359

ΖΑΡΚΑΛΗΣ

ΘΩΜΑΣ

Α

01:17:12

01:17:00

133

117

1169

ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

Α

01:17:15

01:17:09

134

118

1004

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α

01:17:19

01:17:17

Lepanto

135

17

1007

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

Γ

01:17:21

01:17:17

136

119

1247

ΤΑΣΟΥΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:17:34

01:17:25

137

18

1118

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ

ΚΩΝ/ΝΑ

Γ

01:17:35

01:17:26

APOLLONIO RUNNING CLUB

138

120

1138

ΛΩΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α

01:17:42

01:17:41

paramythia online.gr

139

121

1239

ΣΠΑΘΑΚΗΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Α

01:17:53

01:17:37

140

19

1300

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

Γ

01:17:57

01:17:49

141

122

1440

ΤΥΠΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:17:59

01:17:43

142

123

1238

ΣΟΥΛΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

Α

01:18:07

01:17:45

ΣΚΟΠΙ

143

124

1386

ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:18:08

01:17:34

144

125

1344

ΤΣΑΜΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:18:13

01:18:10

145

20

1434

ΜΠΑΣΜΠΑΝΤΕΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

Γ

01:18:14

01:18:12

146

21

1433

ΜΠΑΣΜΠΑΝΤΕΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Γ

01:18:15

01:18:12

147

126

1003

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

Α

01:18:31

01:17:57

148

127

1355

ΖΙΩΓΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:18:40

01:18:07

149

128

1136

ΛΥΚΟΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:18:41

01:18:33

150

22

1360

ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ

01:18:47

01:18:35

151

23

1110

ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ

01:18:53

01:18:44

LEPANTO RUNNERS

152

129

1391

ΤΣΑΜΑΤΖΟΥΛΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:18:55

01:18:33

153

24

1253

ΤΖΑΦΕΤΑ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:19:05

01:18:59

154

25

1028

ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ

ΕΙΡΗΝΗ

Γ

01:19:07

01:18:47

155

26

1144

ΜΑΝΤΖΙΟΥ

ΜΑΝΘΑ

Γ

01:19:07

01:18:56

156

130

1011

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:19:07

01:18:57

157

131

1338

ΜΠΑΣΑΡΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ

Α

01:19:29

01:19:25

158

132

1220

ΡΙΚΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

Α

01:19:40

01:19:35

159

133

1219

ΡΙΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α

01:19:40

01:19:35

160

134

1059

ΓΟΥΣΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

01:19:41

01:19:19

161

135

1177

ΝΟΥΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α

01:19:48

01:19:38

162

136

1296

ΦΩΤΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Α

01:19:49

01:19:37

163

137

1189

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α

01:19:50

01:19:29

Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

164

138

1154

ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α

01:19:56

01:19:48

165

139

1024

ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:20:05

01:19:58

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

166

27

1313

HOXHA

MIGENA

Γ

01:20:07

01:20:01

167

140

1236

ΣΙΝΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:20:32

01:20:24

168

141

1321

ΔΑΛΚΑΒΟΥΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α

01:21:02

01:20:32

169

28

1172

ΝΑΤΣΗ

ΕΛΕΑΝΝΑ

Γ

01:21:03

01:20:58

FIFTH ELEMENT

170

142

1347

ΚΑΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

Α

01:21:21

01:21:17

171

143

1270

ΤΡΟΥΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α

01:21:28

01:21:14

172

29

1027

ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γ

01:21:50

01:21:34

ExploreTheOutside

173

144

1107

ΚΑΨΗΣ

ΖΗΣΗΣ

Α

01:21:52

01:21:46

Elassona Green Running Team

174

145

1092

ΚΑΡΑΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Α

01:22:07

01:21:53

ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

175

146

1088

ΚΑΜΑΡΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α

01:22:14

01:21:54

176

147

1356

ΜΠΑΡΛΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

01:22:31

01:22:00

177

30

1223

ΣΑΒΒΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Γ

01:22:32

01:22:17

178

31

1005

ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ

01:22:36

01:22:18

179

148

1280

ΤΣΙΕΠΑΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Α

01:22:40

01:22:18

180

32

1082

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΕΛΛΗ

Γ

01:23:07

01:23:03

Πρότυπο Κέντρο Γυμναστικής

181

149

1225

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΜΑΝΘΟΣ

Α

01:23:08

01:23:05

182

150

1429

ΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

Α

01:23:11

01:22:39

183

151

1365

ΓΡΙΒΑΣ

ΠΑΝΟΣ

Α

01:23:14

01:23:08

184

152

1156

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α

01:23:28

01:23:12

ΣΕΒΑΣ Καβαλας

185

153

1155

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α

01:23:28

01:23:13

Ελευθερος δρομεας

186

33

1432

ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Γ

01:23:52

01:23:24

187

154

1035

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

Α

01:24:04

01:23:58

188

155

1080

ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΠΑΡΗΣ

Α

01:24:15

01:24:08

Koukouli Trail

189

156

1161

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:24:29

01:24:28

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

190

157

1065

ΔΗΜΟΥ

ΗΛΙΑΣ

Α

01:24:41

01:24:34

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

191

158

1441

ΣΠΥΡΟΥ

ΘΩΜΑΣ

Α

01:24:49

01:24:35

192

34

1193

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

Γ

01:24:50

01:24:31

193

35

1442

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΝΝΑ

Γ

01:24:50

01:24:38

194

159

1389

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α

01:24:50

01:24:38

195

160

1398

ΜΠΟΥΜΠΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Α

01:24:51

01:24:31

196

161

1406

ΓΙΑΓΚΑΣ

ΔΜΗΤΡΗΣ

Α

01:24:52

01:24:49

197

36

1030

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ

01:25:02

01:24:56

198

162

1383

ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Α

01:25:07

01:24:40

199

163

1377

ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ

ΝΙΚΟΣ

Α

01:25:27

01:25:16

200

164

1349

SAIVE

MARTIN

Α

01:25:30

01:24:55

201

37

1202

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γ

01:25:34

01:25:19

ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

202

38

1388

ΚΑΡΒΟΥΝΗ

ΙΟΥΛΙΑ

Γ

01:25:39

01:25:10

203

165

1041

ΓΕΡΟΝΤΟΓΙΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:25:40

01:25:26

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

204

166

1042

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ

ΘΩΜΑΣ

Α

01:25:56

01:25:46

205

167

1195

ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Α

01:25:57

01:25:47

206

168

1350

LEJEUNE

BENJAMIN

Α

01:25:57

01:25:22

207

169

1336

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΑΛΚΗΣ

Α

01:25:58

01:25:45

208

170

1410

ΠΑΠΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α

01:26:08

01:25:42

209

39

1105

ΚΑΤΣΙΜΠΑ

ΘΕΟΔΩΡΑ

Γ

01:26:11

01:25:51

210

171

1372

ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α

01:26:12

01:25:52

211

172

1221

ΡΟΥΜΕΛΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Α

01:26:30

01:25:57

ΓΡΑΜΜΟΣ

212

173

1162

ΜΠΑΣΟΥΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α

01:26:42

01:26:16

213

40

1133

ΛΙΣΓΑΡΑ

ΜΑΡΙΝΑ

Γ

01:26:45

01:26:34

214

41

1122

ΚΟΥΡΤΕΣΗ

ΕΛΕΝΗ

Γ

01:26:56

01:26:50

215

174

1081

ΘΕΟΔΩΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:27:34

01:27:21

216

42

1384

ΚΩΤΣΙΑ

ΜΑΤΙΛΝΤΑ

Γ

01:27:51

01:27:45

217

175

1304

ΧΑΡΙΣΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Α

01:27:54

01:27:39

218

176

1072

ΕΞΑΡΧΟΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Α

01:27:56

01:27:52

219

177

1178

ΝΟΥΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:28:01

01:27:37

220

43

1371

ΣΤΑΣΙΝΟΥ

ΑΡΕΤΗ

Γ

01:28:06

01:28:04

221

178

1123

ΚΡΙΚΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:28:20

01:27:57

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

222

44

1173

ΝΑΤΣΙΚΑ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Γ

01:28:22

01:28:15

223

45

1153

ΜΗΤΣΙΑ

ΜΑΤΙΝΑ

Γ

01:28:27

01:28:16

FAIRWAYS ADVENTURE

224

46

1381

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ

Γ

01:28:31

01:28:00

225

179

1312

GOGU

TONI

Α

01:28:33

01:28:11

226

180

1168

ΜΠΟΥΖΟΥΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α

01:28:34

01:28:11

227

47

1157

ΜΙΧΑΛΟΥ

ΜΥΡΤΩ

Γ

01:28:49

01:28:36

228

181

1039

ΓΑΡΙΒΑΛΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:29:13

01:28:45

229

182

1151

ΜΕΤΡΗΤΙΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α

01:29:30

01:29:09

230

48

1026

ΒΑΛΑΣΑΚΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Γ

01:29:30

01:29:09

231

183

1379

ΓΚΡΟΥΙΔΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Α

01:29:47

01:29:17

232

184

1299

ΧΑΝΤΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α

01:29:55

01:29:33

233

185

1331

ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:29:59

01:29:26

234

49

1055

ΓΚΟΓΚΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

Γ

01:30:14

01:29:42

235

50

1075

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

Γ

01:30:14

01:29:42

236

186

1056

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α

01:30:14

01:29:42

237

187

1043

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Α

01:30:21

01:30:16

238

188

1131

ΛΙΑΜΠΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α

01:30:30

01:30:27

239

189

1254

ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:30:40

01:30:22

240

190

1124

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

Α

01:31:47

01:31:32

Ε.Ο.Σ. Καβάλας

241

51

1100

ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ

01:31:47

01:31:32

Ε.Ο.Σ. Καβάλας

242

52

1328

ΜΠΕΤΗ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Γ

01:31:49

01:31:25

243

53

1163

ΜΠΕΖΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Γ

01:31:50

01:31:42

O.A.S.P

244

191

1444

ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Α

01:32:09

01:31:49

245

54

1366

ΤΣΟΥΝΗ

ΒΙΚΥ

Γ

01:32:15

01:31:50

246

55

1439

ΤΥΠΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Γ

01:32:15

01:31:50

247

192

1335

ΚΑΚΑΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α

01:32:22

01:31:59

248

56

1134

ΛΟΥΚΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γ

01:32:23

01:32:00

ΣΑΠΠΑΖ

249

193

1341

ΚΑΡΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α

01:32:23

01:31:59

250

194

1149

ΜΑΧΑΙΡΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

01:32:32

01:32:10

251

195

1077

ΖΗΚΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Α

01:32:44

01:32:18

ΣΚΟΠΙ

252

196

1308

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΛΤΟΣ

Α

01:32:44

01:32:20

253

57

1250

ΤΕΝΕΧΤΣΗ

ΣΟΦΙΑ

Γ

01:32:46

01:32:35

254

58

1302

ΧΑΡΙΣΗ

ΝΑΥΣΙΚΑ

Γ

01:32:47

01:32:33

255

59

1255

ΤΖΕΡΕΜΕ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γ

01:33:03

01:32:57

256

197

1374

ΚΑΡΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α

01:33:04

01:32:54

257

60

1234

ΣΙΑΦΑΚΑ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

Γ

01:33:16

01:32:47

ΣΚΟΠΙ

258

61

1146

ΜΑΡΚΑΚΗ

ΑΡΙΑΔΝΗ

Γ

01:33:17

01:32:50

259

62

1281

ΤΣΙΟΥΡΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Γ

01:33:28

01:33:10

SyrosRunners

260

63

1269

ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗ

ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

Γ

01:33:36

01:33:24

261

198

1340

ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α

01:33:37

01:33:25

262

64

1407

ΤΣΑΚΙΡΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ

01:33:40

01:33:29

263

65

1164

ΜΠΕΤΗ

ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ

Γ

01:33:41

01:33:34

Newfish Runners

264

66

1228

ΣΑΜΑΡΑ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Γ

01:33:45

01:33:20

265

67

1277

ΤΣΙΓΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:33:49

01:33:25

266

68

1226

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ

01:33:56

01:33:53

APOLLONEIO RUNNING CLUB

267

199

1358

ΖΑΡΚΑΛΗΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

Α

01:34:05

01:33:52

268

200

1235

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α

01:34:17

01:33:51

269

69

1301

ΧΑΡΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

Γ

01:34:21

01:33:50

270

70

1013

ΑΝΥΦΑΝΤΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

Γ

01:34:59

01:34:33

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

271

71

779

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Γ

01:35:50

01:35:19

Summit Zero

272

72

1428

ΛΙΧΟΒΙΤΣΙ

ΝΑΤΑΛΙΑ

Γ

01:35:55

01:35:23

273

73

1012

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΑΤΑΣΑ

Γ

01:36:01

01:35:49

fifth element

274

201

1187

ΠΑΛΛΗΣ

ΘΑΝΟΣ

Α

01:36:26

01:35:58

275

202

1076

ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α

01:36:27

01:36:05

276

74

1171

ΝΑΣΗ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:36:27

01:36:10

277

75

1396

ΚΙΚΑ

ΑΝΝΑ

Γ

01:36:38

01:36:10

278

76

1147

ΜΑΣΤΩΡΑ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:37:02

01:36:45

279

77

1244

ΤΑΓΚΑ

ΛΙΝΑ

Γ

01:37:13

01:37:02

280

78

1416

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ

01:37:23

01:37:20

281

203

1320

ΔΑΛΚΑΒΟΥΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α

01:37:55

01:37:28

282

79

1271

ΤΣΑΒΑΛΙΑ

ΤΖΕΝΗ

Γ

01:38:12

01:37:42

283

80

1002

ΑΓΓΕΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γ

01:38:13

01:37:42

FIFTH ELEMENT

284

81

1409

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Γ

01:39:27

01:39:19

285

82

1267

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

Γ

01:39:28

01:39:02

286

204

1417

ΚΑΜΗΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

Α

01:39:57

01:39:54

287

83

1415

ΜΟΥΣΗ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:40:00

01:39:58

288

84

1215

ΡΑΠΤΗ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Γ

01:40:27

01:40:02

289

85

1373

ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ

ΡΗΓΟΥΛΑ

Γ

01:40:44

01:40:23

290

86

1009

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑ

Γ

01:40:52

01:40:43

FIFTH ELEMENT

291

205

1008

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

Α

01:40:52

01:40:44

FIFTH ELEMENT

292

206

1071

ΕΞΑΡΧΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α

01:41:14

01:41:10

293

207

1129

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:42:04

01:41:43

294

208

1419

ΚΩΣΤΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ

Α

01:42:11

01:41:58

295

87

1262

ΤΖΟΥΜΑΚΑ

ΑΛΚΜΗΝΗ

Γ

01:42:43

01:42:18

296

88

1368

ΚΟΚΚΟΤΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γ

01:44:44

01:44:29

297

89

1126

ΚΥΡΠΙΤΖΗ

ΜΕΤΑΞΙΑ

Γ

01:44:44

01:44:28

298

90

1404

ΤΣΟΥΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ

01:45:01

01:44:54

299

91

1394

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

Γ

01:45:20

01:45:13

300

92

1170

ΜΥΡΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Γ

01:46:08

01:45:43

301

93

1040

ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ

01:46:13

01:45:47

302

209

1174

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

Α

01:46:28

01:45:59

303

210

1272

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

Α

01:47:25

01:46:50

304

94

1139

ΜΑΚΑΝΙΚΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ

01:47:36

01:47:25

305

95

1287

ΤΣΟΛΗ

ΕΛΕΝΗ

Γ

01:49:11

01:48:36

306

96

1102

ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ

ΙΟΥΛΙΑ

Γ

01:49:15

01:49:04

307

97

1181

ΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

Γ

01:49:16

01:49:05

308

98

1103

ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ

ΕΦΗ

Γ

01:49:16

01:49:06

309

99

1150

ΜΕΣΑΖΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γ

01:52:24

01:52:06

Αρχιλοχος

310

100

1052

ΓΚΙΚΑ

ΑΘΗΝΑ

Γ

01:52:24

01:52:06

311

211

1200

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΑΒΡΙΗΛ

Α

01:53:52

01:53:51

312

101

1332

ΤΣΙΓΓΕΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Γ

01:54:14

01:53:42

313

212

1437

ΤΑΤΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:54:19

01:53:45

314

213

365

ΤΥΠΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

Α

01:54:40

01:54:06

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

315

102

1354

ΚΡΑΝΑ

ΘΩΜΑΗ

Γ

01:54:56

01:54:22

316

103

1430

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ

ΣΟΦΙΑ

Γ

01:58:23

01:58:11

317

214

1329

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α

01:59:35

01:59:11

318

104

1029

ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ

ΕΛΕΝΗ ΜΑΙΡΗ

Γ

01:59:53

01:59:33

319

105

1087

ΚΑΛΠΑΚΟΓΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Γ

02:00:54

02:00:26

ΣΚΟΠΙ

320

215

1127

ΚΩΣΤΑΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α

02:01:10

02:00:42

321

106

1097

ΚΑΡΠΟΥΖΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

Γ

02:01:11

02:00:42

322

107

1378

ΑΓΓΕΛΗ

ΓΑΛΑΤΕΙΑ

Γ

02:11:27

02:10:53

323

108

1113

ΚΛΩΣΤΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ

02:13:50

02:13:20

324

109

1199

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Γ

02:13:53

02:13:23

325

110

1036

ΒΡΑΔΕΛΗ

ΕΥΔΟΚΙΑ

Γ

02:16:15

02:16:09

326

111

1198

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ

02:19:42

02:19:13

327

216

1197

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Α

02:19:42

02:19:12

family pap

328

217

1292

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ

ΑΡΕΤΗ

Α

02:22:09

02:21:40

ΣΚΟΠΙ

329

112

1293

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

Γ

02:22:10

02:21:41

ΣΚΟΠΙ

[/toggle] [/next_toggles]

[next_toggles styles=”1″] [toggle title=”Αποτελέσματα MTB50km”]

rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
1 1 1502 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 02:26:37 02:26:34  
2 2 1621 ΒΙΝΤΖΗΛΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 02:33:21 02:33:18  
3 3 1612 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 02:43:50 02:43:15  
4 4 1558 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 02:45:33 02:45:33 Π.Ο.ΑΡΤΑΣ- Tailwind
5 5 1608 SYLVANI GOBEL Α 02:45:33 02:45:33  
6 6 1633 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 02:45:34 02:45:34  
7 7 1629 ΘΕΩΔΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 02:45:44 02:45:40  
8 8 1576 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 02:50:08 02:50:04 odlo-lasportiva
9 9 1615 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 02:51:03 02:51:03  
10 10 1552 ΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 02:51:27 02:51:23  
11 11 1622 ΠΑΠΑΙΩΝΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 02:53:25 02:53:20  
12 12 1606 ΠΑΠΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:53:54 02:53:47  
13 13 1583 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 02:54:18 02:54:15 FUN ACTION SHOP
14 14 1536 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 02:56:27 02:55:58  
15 15 1567 ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 02:57:52 02:57:45 MTB ΘΕΡΜΟ
16 16 1625 ΤΣΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΡΙΩΝΑΣ Α 02:57:59 02:57:57  
17 17 1528 ΘΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 03:04:16 03:04:06 DRIFT bikes KOMOTINI
18 18 1566 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:06:34 03:06:15 DRIFT bikes KOMOTINI
19 19 1560 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:08:23 03:08:03 Apollonio
20 20 1588 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:08:55 03:08:34  
21 21 1514 ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 03:10:19 03:09:56 1000 Δέντρα
22 22 1553 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:13:54 03:13:47  
23 23 1503 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 03:13:55 03:13:48 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ
24 24 1510 ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:14:08 03:14:01  
25 25 1627 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΛΚΗΣ Α 03:16:23 03:16:09  
26 26 1613 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 03:16:23 03:15:56  
27 27 1587 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Α 03:16:25 03:16:10 Montis Ordo
28 28 1577 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 03:18:59 03:18:56 ΑΕΚ
29 29 1513 ΒΑΓΕΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 03:19:00 03:18:51 ΣΔΥΘ
30 30 1594 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:24:13 03:23:49 Α.Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
31 31 1541 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:24:54 03:24:40 BN-Cycling
32 32 1554 ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 03:24:55 03:24:41 Ο.Μ.Γ
33 33 1590 ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΑΚΗΣ Α 03:25:31 03:25:06  
34 34 1537 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:26:28 03:26:09 ΟΦΠΙ
35 35 1604 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:26:45 03:26:34  
36 36 1585 ΣΥΡΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:27:58 03:27:32 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
37 37 1501 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 03:28:05 03:27:39  
38 38 1620 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 03:28:08 03:28:07  
39 39 1505 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 03:29:47 03:29:34  
40 40 1610 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 03:30:07 03:29:53  
41 41 1509 MATRAS SLAWOMIR Α 03:30:38 03:30:25 Fairways Bike Tours
42 42 1601 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 03:30:48 03:30:32  
43 43 1515 ΒΑΚΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 03:31:40 03:31:24 Ioannina Cycling Team
44 44 1542 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 03:31:56 03:31:40  
45 45 1557 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:32:37 03:32:15  
46 46 1582 ΣΟΥΦΛΗΣ ΑΡΗΣ Α 03:34:29 03:34:10  
47 47 1579 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 03:34:53 03:34:49 Π.Α.Σ Πηνειος
48 48 1614 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:34:54 03:34:27  
49 49 1611 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 03:35:18 03:35:11  
50 50 1520 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:37:09 03:36:55 DIONYSOS AMFIKLEIAS
51 51 1548 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 03:38:08 03:37:47 ΣΑΦΑΝΣ
52 52 1589 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 03:38:19 03:38:02  
53 53 1519 ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Α 03:38:21 03:38:13 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ -BIKEME.GR
54 54 1630 ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:41:49 03:41:48  
55 55 1573 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 03:43:15 03:43:01 Π.Ο ΑΡΤΑΣ
56 56 1584 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 03:44:14 03:44:04  
57 57 1562 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α 03:48:20 03:47:43  
58 58 1563 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 03:48:33 03:47:57  
59 59 1521 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 03:51:42 03:51:19 Π.Ε.Π.Α.
60 60 1597 ΧΑΙΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 03:51:43 03:51:22 pepa
61 61 1540 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:52:48 03:52:26 escape bike and apparel
62 62 1508 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 04:01:34 04:01:26 Yammm Racing Team
63 63 1591 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α 04:02:48 04:02:36  
64 64 1532 ΚΑΠΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 04:06:10 04:05:51 ITI EPIC
65 65 1619 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:06:23 04:06:04  
66 66 1545 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:07:03 04:06:45 Τζορτζοπουλος Bikes
67 67 1512 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α 04:08:05 04:07:50  
68 68 1586 ΤΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:09:26 04:09:11  
69 69 1518 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:10:40 04:10:08  
70 1 1507 ΛΕΜΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ Γ 04:13:55 04:13:44 Π.Ο.ΑΡΤΑΣ- Tailwind
71 70 1568 ΠΑΛΙΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:17:03 04:16:56 ΣΠΗ-Σ-ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
72 71 1525 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:23:36 04:23:20 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
73 72 1539 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 04:28:41 04:28:14  
74 2 1580 ΣΙΔΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 04:30:53 04:30:25 Μαχητές Πεύκων
75 73 1581 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α 04:38:54 04:38:22 Κρο
76 74 1533 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α 04:39:00 04:38:27 A.O.Παραδεισος-ZIPVIT
77 75 1561 ΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 04:39:15 04:38:45 Ο.Φ.Π.Ι.
78 76 1598 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:52:56 04:52:36 FIFTH ELEMENT
79 3 1543 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 04:56:47 04:56:27 Β.Α.Ο.
80 77 1524 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 04:57:27 04:57:07 Ioannina Cycling Team

[/toggle] [/next_toggles]

[next_toggles styles=”1″] [toggle title=”Αποτελέσματα MTB25km”]

rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
1 1 1760 ΓΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 01:32:27 01:32:27  
2 2 1712 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 01:32:29 01:32:29  
3 3 1751 ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 01:42:36 01:42:30  
4 4 1754 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 01:43:48 01:43:31  
5 5 1768 ΖΑΠΑΤΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 01:44:14 01:44:08  
6 6 1701 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Α 01:45:49 01:43:53 Enduromania team
7 7 1744 ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 01:45:59 01:45:53  
8 8 1756 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 01:47:59 01:47:53  
9 9 1755 ΜΠΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Α 01:52:47 01:52:23  
10 10 1773 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 01:54:52 01:54:13  
11 1 1720 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ Γ 01:55:02 01:54:59  
12 11 1716 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 01:55:49 01:55:22 ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΑ
13 12 1731 ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 01:56:29 01:56:05  
14 13 1737 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 01:58:28 01:58:18 Enduromania team
15 14 1717 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:01:41 02:01:19 Δίλοφο Τeam
16 15 1705 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 02:02:27 02:02:04  
17 16 1772 ΓΚΟΗΣ ΠΑΝΟΣ Α 02:06:06 02:05:27  
18 17 1759 ΚΑΡΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 02:06:41 02:06:07  
19 18 1736 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 02:06:53 02:06:27 escape bike and apparel
20 19 1745 ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 02:08:55 02:08:54  
21 20 1761 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α 02:08:57 02:08:56  
22 21 1734 ΠΕΡΠΑΤΗΣ ΑΡΗΣ Α 02:12:33 02:12:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
23 22 1758 ΜΠΑΛΔΗΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Α 02:13:34 02:13:19  
24 23 1726 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 02:13:35 02:13:06  
25 24 1770 ΜΠΑΛΔΗΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 02:13:36 02:13:20  
26 2 1743 ΤΣΙΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ Γ 02:13:48 02:13:42  
27 25 1740 ΤΖΕΡΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 02:14:35 02:14:01 Φίλανδρος
28 3 1544 ΛΑΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 02:15:25 02:15:06 www.bestrong .org.gr
29 26 1769 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 02:16:08 02:15:57  
30 27 1762 ΓΚΟΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 02:16:35 02:16:14  
31 28 1771 ΚΑΤΙΡΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 02:19:04 02:18:48  
32 29 1715 ΖΗΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 02:26:37 02:26:29  
33 30 1711 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 02:28:44 02:28:32 PATH RUNNERS
34 31 1729 ΜΗΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 02:29:09 02:28:41  
35 32 1742 ΤΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 02:29:14 02:28:38  
36 33 1732 ΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 02:33:30 02:33:01  
37 34 1703 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 02:35:39 02:33:44  
38 35 1704 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α 02:35:43 02:33:49  
39 36 1747 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 02:42:15 02:41:39 ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΟΥ
40 37 1746 ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ Α 02:46:58 02:46:22  
41 38 1721 ΚΟΝΤΟΣΑΚΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Α 02:51:36 02:50:59  
42 39 1739 ΣΙΧΛΙΜΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 02:51:37 02:50:59 escape bike and apparel
43 40 1750 ΧΟΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 02:53:53 02:53:38  
44 41 1753 ΛΙΑΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 02:54:25 02:53:56  
45 42 1719 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 03:01:09 03:01:02  
46 43 1725 ΛΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 03:04:20 03:03:25  
47 44 1713 ΓΚΑΒΟΥΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:10:21 03:09:58  
48 4 1727 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Γ 03:10:24 03:09:55  

[/toggle] [/next_toggles]

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ ένα σχόλιο
Όνομα

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.