Ολοκληρώθηκε το The North Face Zagori Mountain Race 2013

29-07-2013 / 18:16 / 1010 Αναγνώσεις,

 The North Face Zagori Mountain Race 2013

Ο δημοφιλέστερος αγώνας του ελληνικού ορεινού τρεξίματος “The North Face Zagori Mountain Race” πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία στις 27 και 28 Ιουλίου χαρίζοντας μοναδικές αγωνιστικές εμπειρίες. Η The North Face ως μεγάλος χορηγός της τρίτης διοργάνωσης του Ηπειρωτικού αγώνα στάθηκε δίπλα σε αθλητές και εθελοντές στους αγώνες των 50Κ, των 25Κ και των 10Κ.
Η φετινή διοργάνωση ξεπέρασε κάθε προσδοκία από πλευρά συμμετοχών, ξεπερνώντας μαζί με τους αγώνες ποδηλάτου τις 1.100 συμμετοχές. Όλοι οι αθλητές και οι εθελοντές που συμμετείχαν στους αγώνες είχαν την τύχη να απολαύσουν τα καταπράσινα τοπία της Τύμφης και του Ζαγοριού, κάτι ιδιαίτερα σπάνιο για την εποχή και το προχωρημένο του καλοκαιριού.

Η πρώτη μέρα των αγώνων, Σάββατο 27 Ιουλίου, περιελάμβανε την διαδρομή των 50Κ με εκκίνηση από το Γεφύρι Καπετάν-Αρκούδα και τερματισμό στην φημισμένη Πασχάλειο Σχολή, στο Καπέσοβο. Μεγάλοι νικητές των 50Κ είναι ο Δημήτρης Θεωδορακάκος (Salomon Hellas) στην κατηγορία των αντρών, με χρόνο 4 ώρες και 41 λεπτά και η Μάρα Καλογήρου (Fifth Element) στην κατηγορία των γυναικών, με χρόνο 6 ώρες και 30 λεπτά. Το απόγευμα της ίδιας μέρας  έλαβαν χώρα στο χωριό των Κήπων αγώνες 1Κ και 3Κ με τη συμμετοχή 100 παιδιών.
Η δεύτερη μέρα των αγώνων, Κυριακή 28 Ιουλίου, ξεκίνησε με την διαδρομή των 25Κ από το φημισμένο χωριό Μεγάλο Πάπιγκο, για να τερματίσει στην πανέμορφη πλατεία του χωριού Κήποι. Νικητές της διαδρομής των 25Κ είναι ο Αθανάσιος Κουρής στην κατηγορία των αντρών, με χρόνο 2 ώρες και 37 λεπτά και η Βιργινία Παπαποστόλου στην κατηγορία των γυναικών, με χρόνο 3 ώρες και 35 λεπτά.
Ακολούθησαν οι ποδηλατικοί αγώνες με εκκίνηση και τερματισμό στους Κήπους. Νικητές της διαδρομής των 50Κ είναι ο Γρηγόρης Καλογερόπουλος στην κατηγορία των αντρών, με χρόνο 2 ώρες και 26 λεπτά και η Θάλεια Λεμονή στις γυναίκες με χρόνο 4 ώρες και 13 λεπτά. Ο Γρηγόρης Καλογερόπουλος κατέλαβε την πρώτη θέση και στο δίαθλο (MR50KM & MTB50KM) σημειώνοντας συνολικό χρόνο 8 ώρες και 32 λεπτά. Στην διαδρομή των 25Κ οι νικητές είναι ο Νίκος Γουτουσίδης στους άνδρες με χρόνο 1 ώρα και 32 λεπτά και η Έλενα Κλαπανάρα στις γυναίκες με χρόνο 1 ώρα και 55 λεπτά.
Τέλος, στην διαδρομή των 10Κ τρέξιμο νικητές είναι οι Σπύρος και Σταυρος Γκίνης (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων) στους άνδρες με χρόνο 46 λεπτά και η Αντέολα Αντερέμη (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων)  στις γυναίκες με χρόνο 54 λεπτά.

Μεγάλη έκπληξη της φετινή διοργάνωσης ήταν ο φιλανθρωπικός χαρακτήρας των αγώνων, καθώς τα χρηματικά έπαθλα, που προσέφερε η The North Face, συνολικής αξίας 3.000€ θα διατεθούν από τους νικητές σε φιλανθρωπικά ιδρύματα της επιλογής τους. Οι άνθρωποι της The North Face δήλωσαν «Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για την εταιρία μας να στηρίζει τέτοιες διοργανώσεις που προάγουν όχι μόνο τον αθλητισμό αλλά και την προσφορά, ως στάση ζωής. Στόχος της The North Face είναι να είμαστε κοντά σε αθλητές και εθελοντές σε κάθε τέτοιου είδους προσπάθεια».
Η απονομή των μεταλλείων έγινε με την λήξη των αγώνων στη πλατεία του χωρίου, όπου το σύνολο των παρευρισκομένων, αθλητών, εθελοντών αλλά και πλήθος κόσμου που συγκεντρώθηκε για να παρακολουθήσει τους αγώνες είχαν την ευκαιρία να χαλαρώσουν στο μαγευτικό σκηνικό της Ηπείρου, ανανεώνοντας το ραντεβού τους για την επόμενη διοργάνωση «The North Face Zagori mountain race”.

Αναλυτικά οι νικητές ανά κατηγορία:
ΖMR 50Κ Ανδρών Θεωδορακάκος Δημήτρης (Salomon Hellas) – 04:41:46
ΖMR 50Κ Γυναικών Καλογήρου Μάρα (Fifth Element) – 06:30:01
ΖMR 50Κ Κατηγορία 50+  Λουκάς Ανέστης – 06:20:19
ΖMR 50Κ Κατηγορία Νέος Αθλητής  Δαβιώτης Θεόδωρος – 06:16:11
ΖMR 25Κ Ανδρών Κουρής Αθανάσιος  – 02:37:33
ΖMR 25Κ Γυναικών Παπαποστόλου Βιργινία – 03:35:18
ΖMR 10Κ Ανδρών Γκίνης Σπύρος και Σταυρος (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων)  – 00:46:16
ΖMR 10Κ Γυναικών Αντερέμι Αντέολα (Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων)  – 00:54:17
MTB50K Ανδρων Καλογερόπουλος Γρηγόρης – 02:26:37
MTB50K Κατηγορία 40+  Μυλωνάς Χρήστος και Sylvani Gobel – 02:45:33
MTB50K Γυναικών Λεμονή Θάλεια – 04:13:55
MTB25K Ανδρών Γουτουσίδης Νίκος – 01:32:27
MTB25K Γυναικών Κλαπαναρά Έλενα – 01:55:02
Δίαθλο MR50KM & MTB50KM Καλογερόπουλος Γρηγόρης – 08:32:13

 

  • ”Αποτελέσματα

    rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
    1 1 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:41:46 04:41:45 SALOMON HELLAS
    2 2 4 BOKOC JANCEK Α 05:20:38 05:20:36 Kasimis Training-Orka Team
    3 3 8 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 05:20:47 05:20:46 ODLO-LA SPORTIVA
    4 4 3 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 05:23:57 05:23:56 ORKA TEAM
    5 5 113 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 05:24:26 05:24:24  
    6 6 399 ΞΑΝΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 05:27:43 05:27:35 FIFTH ELEMENT
    7 7 14 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:35:21 05:35:18 FIFTH ELEMENT
    8 8 322 ΣΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 05:35:51 05:35:47 ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ
    9 9 10 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:38:25 05:38:24 PEARL IZUMI
    10 10 11 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 05:40:23 05:40:22 orka team kasimis training
    11 11 314 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:41:18 05:41:15 Σύλλογος Δρομέων Κεφαλονιάς
    12 12 2 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:47:31 05:47:31 SALOMON
    13 13 50 ΑΡΩΝΗΣ ΠΛΑΤΩΝ Α 05:47:33 05:47:30 Kasimis Training – Orka Team
    14 14 65 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 05:53:13 05:52:53 Μαραθωνοδρομοι Δρομεις Αργολιδαδας
    15 15 390 ΑΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 05:55:24 05:55:16  
    16 16 397 ΤΣΑΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 05:59:05 05:59:03  
    17 17 16 ΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 06:05:36 06:05:33 ΑΘΛΟΣ ΑΓΡΙΑΣ – KUTP
    18 18 127 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 06:05:36 06:05:34  
    19 19 96 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 06:07:53 06:07:50 FIFTH ELEMENT
    20 20 13 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ Α 06:07:55 06:07:52 FIFTH ELEMENT
    21 21 168 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 06:12:43 06:12:40 Βερνον
    22 22 94 ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 06:16:11 06:16:10  
    23 23 158 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 06:18:22 06:18:17 Go-mrp Team / Φλογα
    24 24 39 ΑΝΕΣΤΗΣ  ΛΟΥΚΑΣ Α 06:20:19 06:20:15  
    25 25 249 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 06:21:43 06:21:40  
    26 26 165 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 06:26:03 06:26:02  
    27 27 37 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:27:18 06:27:13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    28 28 351 ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 06:27:46 06:27:41 BUDO FIGHTERS
    29 29 392 ΓΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 06:27:57 06:27:52  
    30 30 244 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 06:28:34 06:28:22  
    31 1 19 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 06:30:01 06:29:59 fifth element
    32 31 91 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 06:30:27 06:30:22  
    33 32 187 ΛΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 06:33:10 06:33:04 ΣΑΦΑΖ
    34 33 151 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 06:33:10 06:33:01 ΣΑΠΠΑΖ
    35 34 197 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 06:34:37 06:34:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    36 35 319 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 06:37:18 06:37:12  
    37 36 134 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 06:37:18 06:37:15  
    38 37 112 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:37:18 06:37:11 Σύλλογος ¨Ο Ευχίδας΄
    39 38 295 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 06:37:18 06:37:03  
    40 2 18 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Γ 06:37:33 06:37:29 FIFTH ELEMENT
    41 39 51 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 06:37:49 06:37:44  
    42 40 252 ΜΠΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:39:11 06:39:09  
    43 3 237 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 06:40:48 06:40:47 Fifth Element
    44 41 281 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 06:44:20 06:44:16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
    45 42 308 ΡΑΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α 06:46:44 06:46:34  
    46 43 22 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 06:47:35 06:47:32 fifth element
    47 44 23 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 06:47:35 06:47:33 FIFTH ELEMENT
    48 45 360 ΤΣΙΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 06:47:36 06:47:27 Mέτσοβο
    49 46 36 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ Α 06:50:47 06:50:36  
    50 47 199 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 06:51:13 06:51:08 ΣΑΦΑΝΣ
    51 4 205 ΜΑΚΚΟΗ ΡΑΝΝΕΛΛΕ Γ 06:52:55 06:52:50 THE NORTH FACE
    52 48 384 ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 06:54:40 06:54:36 ΚASSIMIS TRAINING
    53 49 90 ΓΟΥΛΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 06:55:42 06:55:13 Σ.Δ.Υ.Βόλου
    54 50 30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 06:55:46 06:55:42 FIFTH ELEMENT
    55 51 325 ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 06:56:37 06:56:28 Σ.Δ.Υ.Θ.
    56 52 339 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:58:40 06:58:30 ΕΤΑΜ
    57 53 284 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 06:58:41 06:58:36 FIFTH ELEMENT
    58 54 375 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:00:15 07:00:01 Σ. Δ. Τρικάλων
    59 55 111 ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:00:27 07:00:09  
    60 56 396 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 07:03:43 07:03:37  
    61 57 356 ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 07:04:53 07:04:48  
    62 58 79 ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:05:06 07:05:00 ΟΣ ΜΟΥΡΙΝΟΣ
    63 59 333 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 07:09:01 07:08:54 Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
    64 60 76 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 07:10:19 07:09:51  
    65 61 261 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 07:12:24 07:11:56 Δ.Σ.ΒΟΛΟΥ
    66 62 221 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:14:36 07:14:20  
    67 63 245 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙOΣ Α 07:15:52 07:15:40  
    68 64 302 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 07:16:23 07:16:15 ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ
    69 65 106 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:16:45 07:16:25 Summit Runners
    70 66 229 ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 07:18:04 07:17:54  
    71 67 92 ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:18:28 07:18:02 ΣΑΠΠΑΖ
    72 68 296 ΠΕΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 07:19:03 07:18:51 orka team kasimis training
    73 69 155 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 07:19:18 07:19:05 YPSARIO TRAIL RUNNING
    74 70 215 ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 07:19:18 07:19:05 Ypsarion Trail Running
    75 71 258 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:19:35 07:19:21  
    76 72 177 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:22:02 07:21:55  
    77 73 262 ΝΑΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 07:22:17 07:22:06  
    78 74 340 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:29:04 07:29:01 FIFTH ELEMENT
    79 75 31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ Α 07:29:04 07:29:01 FIFTH ELEMENT
    80 76 191 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:30:37 07:30:25  
    81 77 173 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:30:55 07:30:31 ΝΕΔΑΙΩΝ
    82 78 218 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΟΣ Α 07:31:25 07:31:05  
    83 79 389 ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:31:31 07:31:23  
    84 80 210 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 07:32:19 07:32:02  
    85 81 275 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 07:32:19 07:32:03  
    86 82 33 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 07:34:00 07:33:43  
    87 83 259 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:34:16 07:33:57  
    88 84 219 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α 07:34:22 07:34:00  
    89 85 365 ΤΥΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 07:35:05 07:35:00 ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
    90 86 145 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 07:35:34 07:35:17 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    91 87 265 ΝΤΟΛΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:35:48 07:35:44 RITSONA CROSS
    92 88 185 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 07:36:34 07:36:19  
    93 89 381 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:37:25 07:37:10  
    94 90 278 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 07:37:59 07:37:48 FIFTH ELEMENT
    95 91 71 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:39:53 07:39:33 PATH RUNNERS
    96 92 132 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:40:39 07:40:27 ΣΕΟ θεσσαλονικης
    97 93 186 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 07:40:39 07:40:26 APOLLONEIO RUNNING CLUB
    98 94 315 ΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:40:39 07:40:24 SMF TEAM
    99 95 276 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 07:40:43 07:40:22  
    100 96 290 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:40:56 07:40:35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
    101 97 208 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:42:32 07:42:11  
    102 98 359 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:43:05 07:43:01 ARDASSA MOUNTAIN CLUB
    103 99 383 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:49:08 07:48:48 Running team by stay fit gym
    104 100 101 ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 07:50:14 07:50:09 ΣΕΒΑΣ- SIXTH SENSE
    105 101 288 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:50:35 07:50:12 Σ.Δ.Ι.
    106 102 250 ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 07:50:49 07:50:33 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
    107 103 385 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 07:50:50 07:50:23  
    108 104 77 ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 07:51:16 07:51:07  
    109 105 189 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 07:51:17 07:50:56 ΣΔΥ Θεσσαλονικης
    110 106 183 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 07:51:25 07:51:09  
    111 107 374 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 07:51:25 07:51:19  
    112 108 40 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 07:52:28 07:52:19 orthovounirunningclub
    113 109 324 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α 07:53:08 07:53:01 ΑΠΣ Απόλλων Δυτικής Αττικής
    114 110 95 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 07:53:09 07:52:38  
    115 111 25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΚΗΣ Α 07:53:25 07:53:08 Σ.Φ.Β.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
    116 112 26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 07:54:17 07:54:02 LEPANTO
    117 113 255 ΜΠΟΤΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 07:54:28 07:54:17 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΑ
    118 5 363 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 07:55:01 07:54:56 FIFTH ELEMENT
    119 114 214 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:56:33 07:56:10 KASSIMIS TRAINING – ORKA TEAM
    120 115 150 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:56:52 07:56:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
    121 116 332 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 07:58:05 07:57:58 SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVAL
    122 117 348 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α 07:58:06 07:58:00 ΣΔΥΘ
    123 118 74 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:59:27 07:59:07 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
    124 119 326 ΣΟΥΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 07:59:50 07:59:42 xamos
    125 120 198 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:00:12 08:00:04 SDYM THIVAS
    126 121 297 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 08:01:44 08:01:28  
    127 122 174 ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 08:03:37 08:03:28  
    128 123 137 ΚΑΡΑΒΕΡΗΣ ΑΡΗΣ Α 08:03:37 08:03:26 O.P.O.P.
    129 124 35 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 08:04:57 08:04:44 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ
    130 125 156 ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 08:04:58 08:04:46  
    131 126 141 ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 08:05:58 08:05:30  
    132 127 330 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 08:07:58 08:07:33 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    133 128 169 ΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 08:07:58 08:07:34 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    134 129 393 ΣΙΠΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 08:08:54 08:08:45  
    135 130 21 ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:10:59 08:10:57 kasimis training
    136 6 289 ΠΑΠΑΚΩΣΜΑ ΒΗΘΛΕΕΜ Γ 08:10:59 08:10:44 kasimis training
    137 131 301 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 08:11:03 08:11:01  
    138 132 233 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:11:03 08:10:54 ΤΕΦΑΑ Πανεπιστημίου Αθηνών
    139 133 206 ΜΑΛΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α 08:11:37 08:11:30 Ostracon
    140 134 171 ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 08:11:37 08:11:29 Ostracon
    141 135 126 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 08:11:38 08:11:26 Ε.Ο.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
    142 136 148 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 08:13:19 08:12:49  
    143 137 269 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 08:14:52 08:14:40  
    144 138 97 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 08:16:55 08:16:45 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    145 139 358 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 08:17:18 08:17:14  
    146 140 225 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 08:17:46 08:17:22 Ο Μ Γ
    147 141 181 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 08:18:23 08:17:52 Path runners
    148 7 263 ΝΕΓΚΕΛΕ ΓΚΑΜΠΙ Γ 08:18:23 08:17:52 Path runners
    149 142 110 ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 08:20:04 08:19:36  
    150 143 239 ΜΠΑΡΚΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 08:20:04 08:19:36  
    151 144 223 ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 08:20:34 08:20:16 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
    152 145 53 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:20:34 08:20:16 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
    153 146 123 ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 08:21:40 08:21:15 NINJA RUNNER
    154 147 82 ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 08:21:42 08:21:23  
    155 148 47 ΑΡΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:23:07 08:22:47 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
    156 8 70 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 08:24:00 08:23:51  
    157 149 56 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 08:24:01 08:23:42 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    158 150 369 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 08:26:06 08:25:35 Οlympus runners Katerini
    159 151 55 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 08:26:06 08:25:51 apollon d a
    160 152 317 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 08:27:06 08:26:44  
    161 153 64 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:30:07 08:29:53 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΩΠΗΛΑΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    162 154 382 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ Α 08:31:29 08:31:04 Ο.Μ.Γ.
    163 155 243 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 08:32:26 08:32:12 SDYM THIVAS
    164 9 128 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 08:32:27 08:32:15 fifth element
    165 156 376 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 08:32:27 08:32:03 ΝΕΔΑΙΩΝ
    166 157 334 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:37:18 08:37:05 CORFU MOUNTAIN TRAIL
    167 158 57 ΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:37:18 08:37:09 CORFU MOUNTAIN TRAIL
    168 10 226 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Γ 08:38:33 08:38:26 PATH RUNNERS / FAIRWAYS / GOSPORT
    169 159 139 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α 08:39:30 08:39:22 σπαρτακος ροδοπης
    170 160 268 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 08:40:45 08:40:31 FIFTH ELEMENT
    171 11 61 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ Γ 08:41:11 08:41:00  
    172 161 68 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:41:21 08:40:47 Patosmou
    173 162 212 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 08:42:11 08:41:59 Orestiada Running Team
    174 163 316 ΡΥΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α 08:42:11 08:42:00 orestiada ranning team
    175 164 204 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 08:46:52 08:46:27 ΣΥΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    176 165 105 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 08:48:56 08:48:51 E.O.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΑΙ Σ.Δ.Υ.Α
    177 166 338 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 08:50:33 08:50:07  
    178 167 172 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 08:52:20 08:51:48 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ
    179 168 147 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 08:52:35 08:52:05  
    180 169 227 ΜΗΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 08:53:22 08:53:02 ΣΔΥΘ
    181 170 42 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 08:55:02 08:54:54 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    182 171 371 ΧΑΪΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 08:56:55 08:56:32  
    183 172 345 ΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 08:58:28 08:58:19 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    184 173 142 ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:00:56 09:00:04  
    185 174 220 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 09:00:56 09:00:24  
    186 175 350 ΤΣΑΛΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 09:01:40 09:01:17  
    187 176 395 ΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:04:18 09:04:06  
    188 177 238 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 09:04:25 09:04:06 ΝΕΔΑΙΩΝ
    189 178 253 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 09:04:41 09:04:07  
    190 179 122 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:09:08 09:08:58  
    191 180 285 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NIKOΣ Α 09:09:09 09:09:04 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
    192 181 327 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 09:09:09 09:08:51  
    193 182 103 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 09:10:49 09:10:42 FAIRWAYS ADVENTURE TRAVELING
    194 183 282 ΠΑΠΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 09:10:51 09:10:29 ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
    195 12 307 ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Γ 09:10:52 09:10:27  
    196 13 149 ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ 09:11:29 09:11:02 ΣΔΥΘ
    197 184 310 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:11:29 09:11:12  
    198 185 320 ΣΑΡΙΜΠΑΝΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α 09:12:08 09:11:49  
    199 186 251 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:12:33 09:12:14  
    200 187 277 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:13:43 09:13:21 ΔΙΟΝΥΣΟΣ
    201 188 246 ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 09:13:43 09:13:22 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΛΕΙΑΣ
    202 189 162 ΚΟΝΔΩΡΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 09:16:20 09:16:07  
    203 190 28 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 09:16:41 09:16:28  
    204 191 72 ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 09:18:46 09:18:22  
    205 192 63 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:19:26 09:19:10  
    206 193 398 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 09:19:26 09:19:11  
    207 194 349 ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 09:19:37 09:19:10  
    208 195 62 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:21:53 09:21:31 σύλλογος μαραθωνοδρόμων αργολίδος
    209 196 130 ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 09:21:57 09:21:51 RITSONA CROSS
    210 197 176 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:22:23 09:22:08 Fifth Element
    211 198 361 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 09:22:50 09:22:26 Χιλιομόδι Κορινθίας
    212 199 93 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:22:51 09:22:47 Σ.ΜΑ. ΛΑΡΙΣΑΣ
    213 200 235 ΜΠΑΛΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 09:23:15 09:22:50 ΣΔΥΘ
    214 201 179 ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 09:23:15 09:23:02 ΣΔΥΘ
    215 202 329 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 09:23:58 09:23:44  
    216 203 211 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 09:23:59 09:23:46 Sea World Diving Center
    217 204 202 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 09:29:02 09:28:39  
    218 205 180 KΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:29:08 09:28:41 ΣΔΥΘ
    219 206 247 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 09:32:18 09:32:06 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
    220 207 120 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 09:33:31 09:33:04  
    221 14 80 ΓΚΕΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 09:33:59 09:33:55 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
    222 208 170 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 09:33:59 09:33:56 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ
    223 209 157 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 09:34:24 09:34:02  
    224 210 178 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 09:44:31 09:43:57 Ε.Ο.Σ. Καβάλας
    225 15 370 ΦΕΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 09:44:31 09:43:58 Ε.Ο.Σ. Καβάλας
    226 16 175 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γ 09:46:14 09:46:05  
    227 211 224 ΜΕΛΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 09:54:58 09:54:28 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    228 212 311 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 10:01:52 10:01:24 FLOGA
    229 213 84 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 10:02:00 10:01:30 ΣΑΠΠΑΖ
    230 214 124 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 10:02:00 10:01:28  
    231 215 49 ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 10:05:26 10:05:16 Corfu Mountain Trail
    232 216 394 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 10:11:59 10:11:48  
    233 217 321 ΣΑΡΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ Α 10:11:59 10:11:49  
    234 218 153 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 10:12:00 10:11:50 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    235 219 353 ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10:15:49 10:15:40 Sea World Scuba Diving Center.
    236 220 114 ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 10:23:59 10:23:31 Σ.Δ.Υ.Θ.
    237 221 309 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 10:25:17 10:24:57 Kerkini Lake Runners_Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
    238 222 161 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 10:34:14 10:33:54  
    239 223 240 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 10:34:14 10:33:56  
    240 224 279 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 10:34:15 10:33:49 NINJA RUNNERS
    241 225 201 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 10:34:40 10:34:11 MY FAMILY
    242 226 291 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 10:39:22 10:38:56 ΣΔΥΘ
    243 227 274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 10:41:52 10:41:23  
    244 228 273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 10:41:53 10:41:24  
    245 229 190 ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 10:41:53 10:41:23  
    246 230 272 ΠΑΛΑΣΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 10:45:46 10:45:37 A.O. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
    247 231 287 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10:45:46 10:45:39 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ
    248 232 138 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10:45:46 10:45:37  
    249 233 283 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 10:45:47 10:45:41  
    250 234 121 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 10:45:48 10:45:41 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ
    251 235 115 ΖΙΩΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 10:53:49 10:53:21 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΗΜΙΠΛΗΓΙΑ
    252 17 216 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 11:12:07 11:11:40  
    253 236 346 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 11:17:41 11:17:25 ΣΔΥΘ
    254 237 60 ΒΗΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 11:21:26 11:21:17 A.O. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
    255 18 100 ΔΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ 12:04:24 12:04:03 PATH RUNNERS
    256 19 34 ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΙΣΥ Γ 12:04:29 12:04:09 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ-ΚΟ
    257 238 133 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 12:04:35 12:04:13  
    258 239 193 ΛΙΑΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 12:13:18 12:12:52 ΝΕΔΑΙΩΝ

     

    title="Αποτελέσματα 25km"]

    rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
    1 1 501 ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 02:37:33 02:37:32 FIFTH ELEMENT
    2 2 878 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 02:42:16 02:42:15 FIFTH ELEMENT
    3 3 748 ΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 02:47:19 02:47:19 FIFTH ELEMENT
    4 4 932 ΤΣΙΠΗΣ ΑΡΗΣ Α 02:53:15 02:53:13  
    5 5 663 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 02:54:57 02:54:57 ΜΗΛΑΠΗΛΙΟΥ"ΖΑΓΟΡΙΝ" – Kasimis Training
    6 6 597 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 02:56:46 02:56:44 APOLLONEIO RUNNING CLUB
    7 7 555 ΒΡΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 02:56:50 02:56:39 Aθλητές για τα δικαιώματα τον ζωον
    8 8 636 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:57:26 02:57:23 O.K.A.Kαβαλας
    9 9 759 ΝΤΑΦΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 02:58:14 02:58:10 BALKAN TEAM
    10 10 804 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:00:30 03:00:26 KROMMIDAS COACHING / ACTIVE PHYSIOTHERAPY
    11 11 796 ΠΕΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:01:49 03:01:45 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
    12 12 603 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 03:06:43 03:06:40 GO SPORT
    13 13 916 ΔΟΥΒΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:08:44 03:08:43  
    14 14 789 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 03:14:22 03:14:22 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    15 15 849 ΤΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 01:15:56 01:15:39 explore outside
    16 16 688 ΛΙΑΜΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 03:20:38 03:20:34  
    17 17 526 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 03:22:26 03:22:14  
    18 18 776 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:23:09 03:22:59  
    19 19 871 ΤΣΙΤΣΙΜΠΡΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:26:06 03:25:27  
    20 20 752 ΝΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α 03:27:08 03:27:07 FIFTH ELEMENT
    21 21 675 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:27:49 03:27:48 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    22 22 757 ΝΤΑΚΑΛΕΚΣΗΣ ΣΩΚΡΤΗΣ Α 03:28:08 03:28:07  
    23 23 508 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 03:29:53 03:29:46 Summit Zero.gr
    24 24 788 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 03:34:42 03:34:42 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    25 25 851 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 03:34:43 03:34:39 Σ.Δ.Ι.
    26 26 911 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 03:34:57 03:34:54  
    27 1 785 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Γ 03:35:18 03:35:17 FIFTH ELEMENT
    28 27 625 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:37:54 03:37:51 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
    29 2 566 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 03:37:55 03:37:51 drift running team Κομοτηνή
    30 28 727 ΜΠΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 03:38:52 03:38:44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    31 29 824 ΣΙΩΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:40:11 03:40:09 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    32 30 794 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:41:03 03:40:47  
    33 31 602 ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 03:41:19 03:41:15 Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
    34 32 569 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:42:37 03:42:33  
    35 33 800 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 03:42:41 03:42:39  
    36 34 630 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 03:43:29 03:43:28  
    37 35 736 ΜΠΙΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:44:35 03:44:34 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
    38 36 792 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 03:45:08 03:44:59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
    39 37 729 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:46:00 03:45:46  
    40 38 699 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 03:46:00 03:45:55 PATH RUNNERS
    41 39 811 ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:46:07 03:46:02 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
    42 40 507 ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:46:24 03:46:21  
    43 41 745 ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ Α 03:46:40 03:46:22 Έψιλον
    44 42 772 ΠΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 03:46:51 03:46:47 Σ.Δ Ιωαννίνων
    45 43 642 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:47:10 03:46:58 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ
    46 3 893 XHTA ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 03:47:13 03:47:11  
    47 44 777 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 03:47:20 03:47:18 DoctorAnyTime,gr
    48 45 571 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 03:47:31 03:47:22 Ε.Ο.Δ. ΡΟΔΟΠΗΣ – Τ.Τ.Τ.
    49 46 670 ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 03:47:47 03:47:43  
    50 47 657 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 03:47:57 03:47:02 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας
    51 48 568 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:48:30 03:48:26  
    52 49 684 ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:48:49 03:48:33 Ε.Ο.Δ. Ροδόπης
    53 50 633 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 03:48:57 03:48:37  
    54 51 823 ΣΙΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:49:35 03:49:26 ΣΔΥΘ
    55 52 915 ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:49:35 03:49:26  
    56 53 580 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 03:49:35 03:49:26 Σ.Δ.Υ.Θ.
    57 54 581 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 03:49:35 03:49:27 Σ.Δ.Υ.Θ.
    58 55 934 ΔΕΛΦΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 03:49:42 03:49:35  
    59 56 842 ΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 03:49:55 03:49:41  
    60 57 894 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:50:05 03:50:01 MARATHON CLUB – ΣΑΦΑΝΣ
    61 58 649 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:50:13 03:50:00 Go-mrp Team / Φλογα
    62 59 541 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 03:53:27 03:53:25 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
    63 60 749 ΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 03:53:49 03:53:47 FIFTH ELEMENT
    64 61 858 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΙΟΣ Α 03:54:35 03:54:33  
    65 62 806 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:54:38 03:54:35 Fifth element
    66 63 514 ΑΛΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 03:56:01 03:55:37 PAIN TEAM
    67 4 838 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 03:56:55 03:56:55  
    68 64 669 ΚΟΥΝΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ Α 03:56:57 03:56:22 ΔΡΟ.ΜΕ.Α. racing club
    69 5 681 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΧΑΡΑ Γ 03:56:58 03:56:53 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    70 6 589 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 03:57:15 03:57:10 ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
    71 65 623 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 03:57:51 03:57:48 FIFTH ELEMENT
    72 66 696 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:01:18 04:01:16  
    73 67 705 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:01:18 04:01:16  
    74 68 798 ΠΕΡΙΦΕΓΓΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 04:02:04 04:01:59 ΕΟΣ Καβάλας
    75 69 912 ΓΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 04:02:13 04:02:11  
    76 70 703 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 04:03:03 04:02:26  
    77 7 523 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 04:03:29 04:03:13 KRIFOVO VILLAGE TEAM
    78 71 519 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:03:30 04:02:53  
    79 72 506 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 04:03:36 04:03:35 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
    80 73 846 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α 04:03:54 04:03:53  
    81 74 588 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:04:24 04:04:11  
    82 75 859 ΤΣΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 04:04:26 04:04:10 FIFTH ELEMENT
    83 76 691 ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:06:13 04:06:07 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    84 77 516 ΑΜΙΡΑΛΗΣ ΟΣΒΑΛΝΤ Α 04:07:52 04:07:45 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ
    85 78 694 ΛΥΓΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:08:22 04:08:02 Apolloneio Running Club
    86 79 770 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 04:08:51 04:08:29  
    87 80 558 ΓΑΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α 04:09:37 04:08:43  
    88 81 604 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 04:09:52 04:09:12  
    89 82 936 ΣΚΟΔΡΑΣ ΡΗΓΑΣ Α 04:10:32 04:10:06  
    90 83 638 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 04:11:14 04:10:55  
    91 84 769 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 04:11:32 04:11:22  
    92 85 764 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:11:33 04:11:31 Ο.Μ.Γ
    93 86 857 ΤΣΑΓΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α 04:11:33 04:11:32 ΣΔΥΘ
    94 8 797 ΠΕΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙ Γ 04:13:27 04:13:25  
    95 87 680 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:13:30 04:13:18 ΑΝΕΥ
    96 88 559 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:14:08 04:14:06 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
    97 89 641 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 04:14:37 04:14:31  
    98 90 720 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:14:55 04:14:35  
    99 91 561 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:14:55 04:14:38 LEPANTO RUNNERS
    100 92 692 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 04:15:40 04:15:36  
    101 93 648 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ  Α 04:15:54 04:15:38  
    102 94 840 ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:17:15 04:16:55  
    103 95 762 ΞΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 04:17:47 04:17:28 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
    104 96 807 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 04:18:12 04:18:04  
    105 9 544 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΟΛΓΑ Γ 04:18:12 04:18:07  
    106 97 837 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 04:18:12 04:17:55  
    107 98 600 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:19:51 04:19:46 OREIBATIKOS SYLLOGOS SPATON
    108 99 567 ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:20:18 04:20:01  
    109 100 791 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 04:20:37 04:20:26 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
    110 101 686 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 04:21:05 04:21:03  
    111 102 883 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:22:01 04:21:22  
    112 103 839 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:22:51 04:22:40 ΕΤΑΜ
    113 104 786 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 04:24:50 04:24:45  
    114 105 783 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:25:11 04:25:11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    115 106 819 ΣΙΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:25:12 04:25:07 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
    116 107 637 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:25:23 04:24:44  
    117 108 640 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:25:45 04:25:15 Σ.Δ.Π.
    118 10 754 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ 04:26:13 04:25:59 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
    119 109 616 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΗΣ Α 04:26:17 04:25:39  
    120 110 542 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 04:26:41 04:26:29 apollon d a
    121 111 706 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:27:04 04:26:58 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    122 112 909 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 04:27:10 04:26:57  
    123 113 908 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 04:27:10 04:26:58  
    124 114 929 BOUSQUET LEON Α 04:27:19 04:27:01  
    125 11 928 BOUSQUET EMMA Γ 04:27:19 04:27:00  
    126 12 639 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 04:27:30 04:27:11 Σ.Δ.Π.
    127 115 594 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 04:27:59 04:27:51  
    128 116 904 CARLE MARTIN Α 04:28:05 04:27:55  
    129 117 888 ΧΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 04:28:10 04:27:51  
    130 118 717 ΜΗΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 04:28:18 04:27:58  
    131 119 890 ΧΑΣΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:28:59 04:28:50 FIFTH ELEMENT
    132 120 714 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 04:29:32 04:29:23  
    133 121 611 ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 04:29:46 04:29:38  
    134 122 867 ΤΣΙΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:29:54 04:29:46  
    135 13 882 ΦΡΑΓΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ Γ 04:29:55 04:29:46  
    136 123 919 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ  Α 04:29:56 04:29:32  
    137 124 766 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 04:29:58 04:29:49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ
    138 125 899 ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:32:13 04:32:05 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    139 126 728 ΜΠΑΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 04:32:31 04:32:18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    140 14 735 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 04:33:23 04:33:14  
    141 127 939 ΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:33:23 04:33:13  
    142 15 513 ΑΛΕΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 04:34:19 04:34:06 ALLOUGIALOU
    143 128 579 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 04:35:16 04:35:08 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    144 129 701 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 04:35:29 04:35:11  
    145 130 601 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:36:16 04:36:11  
    146 131 924 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:38:20 04:38:09  
    147 132 910 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:39:03 04:38:56  
    148 133 833 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 04:42:06 04:41:55 ALLOUGIALOU
    149 134 710 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:42:57 04:42:38  
    150 135 624 ΡΟΥΣΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 04:43:12 04:42:57 FAIRWAYS ADVENDURE TRAVELING
    151 136 552 ΒΟΜΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 04:43:12 04:42:58  
    152 137 887 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 04:43:21 04:43:08 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
    153 138 592 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 04:44:18 04:44:05  
    154 139 793 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 04:44:25 04:44:19  
    155 140 634 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:44:53 04:44:27  
    156 141 886 ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:44:55 04:44:48  
    157 142 935 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 04:45:20 04:45:06  
    158 143 545 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:46:14 04:46:04  
    159 16 927 ΚΑΡΟΥΣΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 04:46:38 04:46:21  
    160 17 816 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ 04:46:43 04:46:42 Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
    161 18 850 ΤΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 04:47:17 04:47:03 BODY ACTIVE GYM
    162 144 622 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 04:47:30 04:47:22 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    163 145 554 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 04:47:35 04:47:31 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
    164 146 530 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 04:47:45 04:47:07 Α.Σ.Λ. Φίλανδρος
    165 147 536 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 04:47:50 04:47:42 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
    166 148 715 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 04:48:47 04:48:07 ΠΟΣΕΙΔΩΝ
    167 149 655 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:49:00 04:48:20 FIFTH ELEMENT
    168 150 937 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 04:50:00 04:49:36  
    169 151 556 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:51:21 04:51:06  
    170 152 901 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:51:37 04:51:26 ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    171 153 522 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 04:51:55 04:51:39 KRIFOVO VILLAGE TEAM
    172 154 531 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 04:52:02 04:51:37 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
    173 19 903 BENGTSSON ANNIKA MARKOULI Γ 04:52:31 04:52:10 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    174 155 565 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 04:53:03 04:53:00  
    175 156 920 ΓΙΑΚΟΥΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 04:53:24 04:52:46  
    176 157 747 ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 04:53:29 04:53:05 PULSE100
    177 158 574 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 04:53:40 04:53:13  
    178 159 540 ΒΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 04:54:03 04:53:35  
    179 160 700 ΜΑΛΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α 04:55:08 04:54:59 Ostracon
    180 161 671 ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 04:55:09 04:54:59 Ostracon
    181 162 578 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΜΩΥΣΗΣ Α 04:55:19 04:54:59  
    182 163 905 IMPROTA ROBERTO Α 04:57:02 04:56:47 ASD Amatori Vesuvio
    183 164 626 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 04:57:02 04:56:47  
    184 165 902 AMPARORE MICHELANGELO Α 04:57:02 04:56:47 Vigone che corre
    185 166 930 BOUSQUET   Α 04:58:14 04:58:04  
    186 20 926 MAMANI DIANA Γ 04:58:15 04:58:05  
    187 167 828 ΣΟΥΡΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 04:58:53 04:58:43  
    188 168 933 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 04:58:53 04:58:53  
    189 169 722 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 04:58:58 04:58:46  
    190 170 938 ΚΟΥΜΠΛΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 05:00:31 05:00:24  
    191 171 683 ΚΩΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:00:39 05:00:24  
    192 172 543 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:01:03 05:00:57 συλλογος δρομεων ιωαννινων
    193 173 584 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 05:05:12 05:04:49 Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
    194 174 659 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 05:06:35 05:06:18  
    195 175 914 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 05:06:36 05:06:20  
    196 176 635 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 05:08:13 05:08:06 Σ.Δ.Υ.Θ.
    197 21 664 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 05:08:38 05:08:17 CORFUMOUNTAIN TRAIL
    198 177 848 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 05:09:23 05:09:13 FIFTH ELEMENT
    199 178 875 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 05:12:36 05:12:19 ΕΟΠΣ ´´ΜΠΕΛΕΣ ´´
    200 22 662 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ 05:13:20 05:13:03  
    201 179 733 ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 05:14:01 05:13:52  
    202 180 809 ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 05:14:02 05:13:56  
    203 181 723 ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 05:14:07 05:13:48  
    204 23 826 ΣΚΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ Γ 05:14:07 05:13:48  
    205 24 598 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 05:14:30 05:14:07 GOSPORT
    206 182 548 ΒΛΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 05:14:31 05:14:07  
    207 183 868 ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 05:15:04 05:14:47  
    208 184 585 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 05:15:31 05:15:15  
    209 185 652 ΚΟΚΟΒΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 05:17:15 05:16:44  
    210 186 782 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 05:17:46 05:17:15 FIFTH ELEMENT
    211 187 737 ΜΠΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 05:17:49 05:17:40  
    212 188 813 ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 05:19:02 05:18:51 Elassona Green Running Team
    213 189 704 ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 05:20:03 05:19:40  
    214 190 654 ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 05:20:17 05:19:54  
    215 191 564 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 05:20:19 05:20:02 ΣΕΒΑΣ
    216 192 595 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 05:20:19 05:20:03 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
    217 193 918 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  Α 05:20:59 05:20:43  
    218 25 781 ΠΑΠΑ'Ι'ΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ 05:22:22 05:22:21 ΣΕΒΑΣ – SIXTH SENSE
    219 194 925 MAMANI GENLI Α 05:23:01 05:22:44  
    220 195 721 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 05:24:30 05:24:23  
    221 196 702 ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 05:24:47 05:24:35  
    222 197 825 ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 05:26:21 05:26:03 KRIFOVO VILLAGE TEAM
    223 198 790 ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 05:28:15 05:28:08  
    224 199 650 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΚΗΣ Α 05:34:12 05:33:51  
    225 26 653 ΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 05:34:41 05:34:18 Σ.Δ.Υ. Θ
    226 27 678 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ Γ 05:35:37 05:35:15 ΣΔΥ Θεσσαλονικης
    227 200 808 ΡΗΓΚΑΣ ΜΑΝΟΣ Α 05:35:37 05:35:28  
    228 28 505 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ Γ 05:38:18 05:37:57  
    229 201 620 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 05:38:18 05:37:58  
    230 202 553 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 05:40:19 05:39:56  
    231 203 695 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 05:42:59 05:42:57  
    232 204 767 ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 05:47:47 05:47:25 O.A.S.P
    233 205 685 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 05:47:48 05:47:25 Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
    234 29 682 ΚΩΤΗ ΕΛΕΝΑ Γ 05:49:32 05:49:29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    235 30 897 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ 05:50:51 05:50:23 Σ.Δ.Υ. Θ
    236 206 931 LANDER VERDEN GERARD Α 05:50:51 05:50:37  
    237 207 512 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 05:50:54 05:50:37 Family Adventure Team
    238 208 827 ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 05:51:10 05:50:56  
    239 209 802 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 05:56:57 05:56:50  
    240 31 773 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 05:59:13 05:58:51 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    241 210 922 ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 05:59:50 05:59:25  
    242 211 549 ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ Α 06:00:06 05:59:49  
    243 212 892 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 06:08:31 06:07:58  
    244 213 510 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Α 06:08:42 06:08:30 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    245 214 527 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 06:16:16 06:15:57 Ο.Μ.Γ.
    246 215 856 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 06:19:30 06:19:16  
    247 32 855 ΤΣΑΓΑΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 06:19:30 06:19:16  
    248 216 873 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:19:30 06:19:15 Ε.Ο.Δ. Ροδόπης
    249 217 862 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 06:29:00 06:28:34 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    250 218 666 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 06:33:18 06:32:52  
    251 219 661 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 06:34:44 06:34:15  
    252 33 577 ΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ 06:36:26 06:35:59 ΣΔΥ Θεσσαλονικης
    253 220 687 ΛΑΪΟΣ ΒΑΪΟΣ Α 06:38:03 06:37:58  
    254 221 615 ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 07:15:20 07:15:11 FIFTH ELEMENT

  • ”Αποτελέσματα

    rankTotal

    rankSex

    Bib

    Surname

    Name

    Sex

    FinishTime

    FinishNetTime

    Group

    1

    1

    1422

    ΓΚΙΝΗΣ

    ΣΠΥΡΟΣ

    Α

    00:46:16

    00:46:16

     

    2

    2

    1421

    ΓΚΙΝΗΣ

    ΣΤΑΥΡΟΣ

    Α

    00:46:17

    00:46:16

     

    3

    3

    1098

    ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ

    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    Α

    00:47:14

    00:47:13

    ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

    4

    4

    1001

    ΝΑΤΣΙΑΣ

    ΗΛΙΑΣ

    Α

    00:47:27

    00:47:27

     

    5

    5

    1342

    ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

    ΘΑΝΑΣΗΣ

    Α

    00:49:10

    00:49:09

     

    6

    6

    1023

    ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    00:51:45

    00:51:45

    ΠΑΠΙΓΚΟ

    7

    7

    1401

    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΗΛΙΑΣ

    Α

    00:53:36

    00:53:31

     

    8

    8

    1285

    ΤΣΙΡΩΝΗΣ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    Α

    00:53:36

    00:53:36

    FIFTH ELEMENT

    9

    9

    1032

    ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    00:53:37

    00:53:35

    fifth element

    10

    10

    1279

    ΤΣΙΔΩΝΗΣ

    ΝΙΚΌΛΑΟΣ

    Α

    00:53:51

    00:53:48

     

    11

    1

    1420

    ΑΝΤΕΡΕΜΙ

    ΑΝΤΕΟΛΑ

    Γ

    00:54:17

    00:54:16

     

    12

    11

    1380

    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    00:54:38

    00:54:33

     

    13

    12

    1438

    ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    00:55:51

    00:55:36

     

    14

    13

    1309

    BALLA

    MERSIN

    Α

    00:56:21

    00:56:20

     

    15

    14

    1230

    ΣΑΝΤΑΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    Α

    00:57:40

    00:57:37

     

    16

    15

    1207

    ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    00:58:22

    00:58:20

     

    17

    16

    1060

    ΓΩΓΟΣ

    ΗΛΙΑΣ

    Α

    00:58:31

    00:58:29

     

    18

    17

    1351

    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    00:58:46

    00:58:45

     

    19

    18

    1120

    ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    00:58:47

    00:58:46

     

    20

    19

    1446

    ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΟΡΟΣ

    ΤΑΣΟΣ

    Α

    00:58:50

    00:58:48

     

    21

    20

    1273

    ΤΣΑΛΛΟΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    Α

    00:58:55

    00:58:50

     

    22

    21

    1298

    ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ

    ΛΑΖΑΡΟΣ

    Α

    00:58:56

    00:58:56

     

    23

    22

    1435

    ΑΛΕΞΙΟΥ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    00:59:23

    00:59:22

     

    24

    23

    1268

    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

    ΘΩΜΑΣ

    Α

    00:59:31

    00:59:27

     

    25

    24

    1240

    ΣΤΑΥΡΟΥ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:00:39

    01:00:38

     

    26

    25

    1263

    ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    Α

    01:01:03

    01:01:03

    FIFTH ELEMENT

    27

    26

    1142

    ΜΑΝΔΕΛΗΣ

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ

    Α

    01:01:04

    01:01:01

     

    28

    27

    1425

    ΚΟΛΟΚΑΣ

    ΠΑΝΤΕΛΗΣ

    Α

    01:01:26

    01:01:26

     

    29

    28

    1044

    ΓΙΑΓΚΑΣ

    ΜΑΝΟΣ

    Α

    01:01:26

    01:01:24

     

    30

    29

    1047

    ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:01:52

    01:01:46

     

    31

    30

    1330

    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    Α

    01:02:17

    01:02:13

     

    32

    31

    1203

    ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Α

    01:02:17

    01:02:13

    BODY ACTIVE GYM

    33

    32

    1400

    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    Α

    01:02:28

    01:02:28

     

    34

    33

    1073

    ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

    ΠΕΤΡΟΣ

    Α

    01:02:41

    01:02:40

    ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

    35

    34

    1182

    ΝΤΟΚΟΣ

    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    Α

    01:02:57

    01:02:55

     

    36

    35

    1222

    ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ

    ΑΝΤΡΕΑΣ

    Α

    01:03:27

    01:03:03

     

    37

    2

    1048

    ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ

    ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

    Γ

    01:03:43

    01:03:43

     

    38

    36

    1414

    ΠΥΡΣΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:04:13

    01:03:48

     

    39

    37

    1165

    ΜΠΙΣΑΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    Α

    01:04:39

    01:04:38

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

    40

    38

    1445

    ΕΛΑΙΑΣ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    Α

    01:04:41

    01:04:40

     

    41

    39

    1190

    ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    Α

    01:04:44

    01:04:37

    ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

    42

    40

    1427

    ΚΩΤΣΟΡΙΔΗΣ

    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    Α

    01:04:45

    01:04:41

     

    43

    41

    1337

    ΓΚΟΓΚΟΣ

    ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    Α

    01:04:53

    01:04:49

     

    44

    42

    1196

    ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    01:04:55

    01:04:47

     

    45

    43

    1241

    ΣΤΑΥΡΟΥ

    ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ

    Α

    01:05:20

    01:05:12

     

    46

    44

    1295

    ΦΩΣΤΕΡΗΣ

    ΣΠΥΡΟΣ

    Α

    01:05:25

    01:05:16

     

    47

    45

    1016

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

    ΠΑΥΛΟΣ

    Α

    01:05:27

    01:05:16

     

    48

    46

    1214

    ΠΡΕΝΤΖΑΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:05:31

    01:05:30

     

    49

    47

    1274

    ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    Α

    01:05:46

    01:05:44

     

    50

    48

    1033

    ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ

    ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    Α

    01:05:59

    01:05:53

     

    51

    49

    1186

    ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    Α

    01:06:00

    01:05:54

     

    52

    3

    1206

    ΠΙΤΣΟΥΝΗ

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    Γ

    01:06:03

    01:06:01

     

    53

    50

    1447

    ΓΚΡΕΚΑΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Α

    01:06:05

    01:05:45

     

    54

    51

    1333

    ΤΖΙΑΛΛΑΣ

    ΜΑΡΙΟΣ

    Α

    01:06:39

    01:06:10

     

    55

    52

    1216

    ΡΑΠΤΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:07:02

    01:06:58

     

    56

    53

    1318

    ΤΟΛΗΣ

    ΘΕΟΧΑΡΗΣ

    Α

    01:07:06

    01:06:48

     

    57

    54

    1317

    ΝΤΟΒΑΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    Α

    01:07:07

    01:06:48

     

    58

    55

    1037

    ΒΡΥΣΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:07:56

    01:07:54

    Γραικοχωρι

    59

    56

    1426

    ΜΑΝΤΖΙΟΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    01:07:57

    01:07:43

     

    60

    57

    1413

    ΚΟΣΜΑΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:08:02

    01:07:53

     

    61

    4

    1053

    ΓΚΛΑΝΟΥ

    ΑΘΗΝΑ

    Γ

    01:08:30

    01:08:24

     

    62

    58

    1399

    ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    Α

    01:08:35

    01:08:21

     

    63

    59

    1175

    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:08:39

    01:08:23

    ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

    64

    60

    1387

    DANGELO

    SALVATORE

    Α

    01:08:42

    01:08:40

     

    65

    61

    1348

    ΝΙΚΑΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Α

    01:08:44

    01:08:41

     

    66

    62

    1408

    ΜΑΘΕΣΗΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    01:08:55

    01:08:47

     

    67

    63

    1395

    ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:08:58

    01:08:38

     

    68

    64

    1185

    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

    ΘΑΝΑΣΗΣ

    Α

    01:09:01

    01:09:00

     

    69

    65

    1132

    ΛΙΑΠΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:09:27

    01:09:21

     

    70

    5

    1405

    ΓΙΑΓΚΑΣ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    Γ

    01:09:29

    01:09:26

     

    71

    66

    1045

    ΓΙΑΓΚΑΣ

    ΦΩΤΗΣ

    Α

    01:09:29

    01:09:28

    ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

    72

    67

    1208

    ΠΛΙΑΚΗΣ

    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

    Α

    01:09:35

    01:09:21

    Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ

    73

    6

    1288

    ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    Γ

    01:09:37

    01:09:31

    FIFTH ELEMENT

    74

    68

    1017

    ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Α

    01:09:41

    01:09:24

    CORFU MOUNTAIN TRAIL

    75

    69

    1020

    ΑΡΜΕΝΗΣ

    ΑΓΓΕΛΟΣ

    Α

    01:09:44

    01:09:35

     

    76

    70

    1252

    ΤΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Α

    01:09:50

    01:09:41

     

    77

    7

    1106

    ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ

    ΕΥΘΥΜΙΑ

    Γ

    01:10:04

    01:10:01

    ΣΚΑ Μετεώρων

    78

    8

    1423

    ΠΟΥΡΝΑΡΑ

    ΚΑΛΛΙΟΠΗ

    Γ

    01:10:07

    01:09:59

     

    79

    71

    1382

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    Α

    01:10:32

    01:10:29

     

    80

    72

    1412

    ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Α

    01:10:32

    01:10:07

     

    81

    73

    1286

    ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΣΗΣ

    ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    Α

    01:10:33

    01:10:19

     

    82

    74

    1034

    ΒΕΝΕΤΗΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:10:35

    01:10:32

    Γραικοχωρι

    83

    75

    1051

    ΓΚΑΣΝΤΕΡΙΔΗΣ

    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    Α

    01:10:41

    01:10:14

     

    84

    76

    1411

    ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:10:43

    01:10:17

     

    85

    77

    1431

    ΡΑΝΤΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:11:02

    01:10:32

     

    86

    78

    1310

    BISSON

    PATRICK

    Α

    01:11:04

    01:10:55

     

    87

    79

    1390

    ΘΑΝΑΣΗΣ

    ΜΑΡΙΟΣ

    Α

    01:11:08

    01:10:48

     

    88

    80

    1339

    ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    Α

    01:11:46

    01:11:42

     

    89

    81

    1101

    ΚΑΤΕΡΗΣ

    ΛΑΜΠΡΟΣ

    Α

    01:12:01

    01:11:38

     

    90

    82

    1345

    ΜΠΕΛΛΟΣ

    ΣΤΡΑΤΗΣ

    Α

    01:12:15

    01:12:11

     

    91

    83

    1183

    ΝΤΟΥΣΚΟΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    01:12:15

    01:12:09

     

    92

    84

    1346

    ΜΠΕΛΛΟΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:12:27

    01:12:21

     

    93

    85

    1392

    ΠΑΣΧΑΛΗΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    01:12:44

    01:12:14

     

    94

    86

    1038

    ΒΡΥΩΝΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:13:03

    01:13:01

     

    95

    9

    1179

    ΝΤΕΝΙΚΑΡΟΥ

    ΑΘΗΝΑ

    Γ

    01:13:11

    01:13:03

     

    96

    87

    1180

    ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:13:19

    01:13:00

     

    97

    88

    1204

    ΠΑΡΓΙΝΟΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:13:52

    01:13:51

     

    98

    89

    1264

    ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    Α

    01:14:06

    01:13:49

    fifth element

    99

    90

    1086

    ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:14:33

    01:14:17

    fifth element

    100

    10

    1224

    ΣΑΒΒΑ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:14:39

    01:14:23

     

    101

    91

    1145

    ΜΑΝΩΛΗΣ

    ΝΙΚΟΣ

    Α

    01:14:40

    01:14:22

     

    102

    92

    1066

    ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Α

    01:14:47

    01:14:32

    ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

    103

    93

    1210

    ΠΟΑΛΑΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:14:47

    01:14:27

    Ε.Ο.Σ. Λάϊστας

    104

    11

    1418

    ΒΑΛΑΚΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    Γ

    01:14:50

    01:14:38

     

    105

    94

    1093

    ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ

    ΦΩΤΙΟΣ

    Α

    01:14:58

    01:14:39

    Λέσχη 4χ4 Γρεβενών

    106

    95

    1084

    ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    Α

    01:15:02

    01:14:57

     

    107

    96

    1361

    ΚΟΛΙΑΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:15:04

    01:14:56

     

    108

    97

    1436

    ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:15:15

    01:15:11

     

    109

    98

    1289

    ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

    ΜΙΧΑΛΗΣ

    Α

    01:15:20

    01:15:07

    APOLLONEIO RUNNING CLUB

    110

    12

    1079

    ΖΙΩΓΑ

    ΙΩΑΝΝΑ

    Γ

    01:15:22

    01:15:19

    RUN JUST FOR FAN

    111

    99

    1283

    ΤΣΙΟΥΡΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:15:22

    01:15:09

     

    112

    13

    1069

    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    Γ

    01:15:34

    01:15:15

    Λέσχη 4χ4 Γρεβενών

    113

    100

    1276

    ΤΣΙΑΛΙΟΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:15:38

    01:15:25

     

    114

    101

    1397

    ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:15:39

    01:15:32

     

    115

    102

    1385

    ΦΑΤΕΣ

    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

    Α

    01:15:41

    01:15:28

     

    116

    103

    1307

    ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

    ΣΩΤΗΡΗΣ

    Α

    01:15:41

    01:15:40

     

    117

    104

    1424

    ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ

    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    Α

    01:15:48

    01:15:39

     

    118

    105

    1128

    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:15:51

    01:15:47

     

    119

    106

    1167

    ΜΠΟΥΓΙΑΣ

    ΠΕΤΡΟΣ

    Α

    01:16:00

    01:15:59

     

    120

    107

    1019

    ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    Α

    01:16:07

    01:15:36

     

    121

    108

    1282

    ΤΣΙΟΥΡΗΣ

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ

    Α

    01:16:07

    01:15:59

     

    122

    109

    1121

    ΚΟΥΡΛΗΣ

    ΣΩΚΡΑΤΗΣ

    Α

    01:16:07

    01:15:58

    ioannina cycling team

    123

    110

    1343

    ΣΙΟΝΤΗΣ

    ΤΑΣΟΣ

    Α

    01:16:13

    01:16:10

     

    124

    111

    1294

    ΦΡΑΤΖΕΛΑΣ

    ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    Α

    01:16:43

    01:16:18

     

    125

    112

    1256

    ΤΖΗΚΑΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:16:45

    01:16:09

     

    126

    14

    1054

    ΓΚΟΓΚΑ

    ΑΣΠΑΣΙΑ

    Γ

    01:16:45

    01:16:39

     

    127

    113

    1364

    ΠΕΤΡΑΚΗΣ

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    Α

    01:16:46

    01:16:19

     

    128

    15

    1242

    ΣΤΑΥΡΟΥ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    Γ

    01:16:51

    01:16:49

     

    129

    16

    1209

    ΠΛΙΑΚΟΠΑΝΟΥ

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    Γ

    01:17:07

    01:16:55

     

    130

    114

    1375

    ΚΑΚΑΙΔΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:17:08

    01:17:04

     

    131

    115

    1334

    ΛΙΟΝΤΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:17:09

    01:16:56

     

    132

    116

    1359

    ΖΑΡΚΑΛΗΣ

    ΘΩΜΑΣ

    Α

    01:17:12

    01:17:00

     

    133

    117

    1169

    ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

    ΗΛΙΑΣ

    Α

    01:17:15

    01:17:09

     

    134

    118

    1004

    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    01:17:19

    01:17:17

    Lepanto

    135

    17

    1007

    ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ

    ΕΛΕΝΗ

    Γ

    01:17:21

    01:17:17

     

    136

    119

    1247

    ΤΑΣΟΥΛΑΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:17:34

    01:17:25

     

    137

    18

    1118

    ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ

    ΚΩΝ/ΝΑ

    Γ

    01:17:35

    01:17:26

    APOLLONIO RUNNING CLUB

    138

    120

    1138

    ΛΩΛΟΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    Α

    01:17:42

    01:17:41

    paramythia online.gr

    139

    121

    1239

    ΣΠΑΘΑΚΗΣ

    ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    Α

    01:17:53

    01:17:37

     

    140

    19

    1300

    ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ

    ΟΛΥΜΠΙΑ

    Γ

    01:17:57

    01:17:49

     

    141

    122

    1440

    ΤΥΠΟΥ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:17:59

    01:17:43

     

    142

    123

    1238

    ΣΟΥΛΗΣ

    ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

    Α

    01:18:07

    01:17:45

    ΣΚΟΠΙ

    143

    124

    1386

    ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:18:08

    01:17:34

     

    144

    125

    1344

    ΤΣΑΜΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:18:13

    01:18:10

     

    145

    20

    1434

    ΜΠΑΣΜΠΑΝΤΕΛΟΥ

    ΕΛΕΝΗ

    Γ

    01:18:14

    01:18:12

     

    146

    21

    1433

    ΜΠΑΣΜΠΑΝΤΕΛΟΥ

    ΑΘΑΝΑΣΙΑ

    Γ

    01:18:15

    01:18:12

     

    147

    126

    1003

    ΑΓΓΕΛΗΣ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    Α

    01:18:31

    01:17:57

     

    148

    127

    1355

    ΖΙΩΓΑΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:18:40

    01:18:07

     

    149

    128

    1136

    ΛΥΚΟΓΙΩΡΓΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:18:41

    01:18:33

     

    150

    22

    1360

    ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΥ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    Γ

    01:18:47

    01:18:35

     

    151

    23

    1110

    ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    Γ

    01:18:53

    01:18:44

    LEPANTO RUNNERS

    152

    129

    1391

    ΤΣΑΜΑΤΖΟΥΛΑΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:18:55

    01:18:33

     

    153

    24

    1253

    ΤΖΑΦΕΤΑ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:19:05

    01:18:59

     

    154

    25

    1028

    ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ

    ΕΙΡΗΝΗ

    Γ

    01:19:07

    01:18:47

     

    155

    26

    1144

    ΜΑΝΤΖΙΟΥ

    ΜΑΝΘΑ

    Γ

    01:19:07

    01:18:56

     

    156

    130

    1011

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:19:07

    01:18:57

     

    157

    131

    1338

    ΜΠΑΣΑΡΑΣ

    ΦΟΙΒΟΣ

    Α

    01:19:29

    01:19:25

     

    158

    132

    1220

    ΡΙΚΟΣ

    ΧΡΙΣΤΟΣ

    Α

    01:19:40

    01:19:35

     

    159

    133

    1219

    ΡΙΚΟΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    Α

    01:19:40

    01:19:35

     

    160

    134

    1059

    ΓΟΥΣΙΑΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Α

    01:19:41

    01:19:19

     

    161

    135

    1177

    ΝΟΥΣΗΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    Α

    01:19:48

    01:19:38

     

    162

    136

    1296

    ΦΩΤΙΟΥ

    ΣΩΤΗΡΙΟΣ

    Α

    01:19:49

    01:19:37

     

    163

    137

    1189

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    Α

    01:19:50

    01:19:29

    Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

    164

    138

    1154

    ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    01:19:56

    01:19:48

     

    165

    139

    1024

    ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:20:05

    01:19:58

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

    166

    27

    1313

    HOXHA

    MIGENA

    Γ

    01:20:07

    01:20:01

     

    167

    140

    1236

    ΣΙΝΤΟΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:20:32

    01:20:24

     

    168

    141

    1321

    ΔΑΛΚΑΒΟΥΚΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    01:21:02

    01:20:32

     

    169

    28

    1172

    ΝΑΤΣΗ

    ΕΛΕΑΝΝΑ

    Γ

    01:21:03

    01:20:58

    FIFTH ELEMENT

    170

    142

    1347

    ΚΑΛΟΣ

    ΛΑΜΠΡΟΣ

    Α

    01:21:21

    01:21:17

     

    171

    143

    1270

    ΤΡΟΥΣΑΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    01:21:28

    01:21:14

     

    172

    29

    1027

    ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗ

    ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    Γ

    01:21:50

    01:21:34

    ExploreTheOutside

    173

    144

    1107

    ΚΑΨΗΣ

    ΖΗΣΗΣ

    Α

    01:21:52

    01:21:46

    Elassona Green Running Team

    174

    145

    1092

    ΚΑΡΑΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ

    ΛΑΖΑΡΟΣ

    Α

    01:22:07

    01:21:53

    ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

    175

    146

    1088

    ΚΑΜΑΡΑΣ

    ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    Α

    01:22:14

    01:21:54

     

    176

    147

    1356

    ΜΠΑΡΛΑΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Α

    01:22:31

    01:22:00

     

    177

    30

    1223

    ΣΑΒΒΑ

    ΑΦΡΟΔΙΤΗ

    Γ

    01:22:32

    01:22:17

     

    178

    31

    1005

    ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    Γ

    01:22:36

    01:22:18

     

    179

    148

    1280

    ΤΣΙΕΠΑΣ

    ΘΕΟΦΙΛΟΣ

    Α

    01:22:40

    01:22:18

     

    180

    32

    1082

    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

    ΕΛΛΗ

    Γ

    01:23:07

    01:23:03

    Πρότυπο Κέντρο Γυμναστικής

    181

    149

    1225

    ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

    ΜΑΝΘΟΣ

    Α

    01:23:08

    01:23:05

     

    182

    150

    1429

    ΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

    ΣΠΥΡΟΣ

    Α

    01:23:11

    01:22:39

     

    183

    151

    1365

    ΓΡΙΒΑΣ

    ΠΑΝΟΣ

    Α

    01:23:14

    01:23:08

     

    184

    152

    1156

    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    01:23:28

    01:23:12

    ΣΕΒΑΣ Καβαλας

    185

    153

    1155

    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    Α

    01:23:28

    01:23:13

    Ελευθερος δρομεας

    186

    33

    1432

    ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ

    ΧΡΥΣΟΥΛΑ

    Γ

    01:23:52

    01:23:24

     

    187

    154

    1035

    ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

    ΘΑΝΑΣΗΣ

    Α

    01:24:04

    01:23:58

     

    188

    155

    1080

    ΖΩΓΡΑΦΟΣ

    ΠΑΡΗΣ

    Α

    01:24:15

    01:24:08

    Koukouli Trail

    189

    156

    1161

    ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:24:29

    01:24:28

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

    190

    157

    1065

    ΔΗΜΟΥ

    ΗΛΙΑΣ

    Α

    01:24:41

    01:24:34

    ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

    191

    158

    1441

    ΣΠΥΡΟΥ

    ΘΩΜΑΣ

    Α

    01:24:49

    01:24:35

     

    192

    34

    1193

    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

    ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

    Γ

    01:24:50

    01:24:31

     

    193

    35

    1442

    ΚΥΡΙΑΚΟΥ

    ΑΝΝΑ

    Γ

    01:24:50

    01:24:38

     

    194

    159

    1389

    ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    Α

    01:24:50

    01:24:38

     

    195

    160

    1398

    ΜΠΟΥΜΠΑΣ

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    Α

    01:24:51

    01:24:31

     

    196

    161

    1406

    ΓΙΑΓΚΑΣ

    ΔΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:24:52

    01:24:49

     

    197

    36

    1030

    ΒΑΣΙΛΑΚΗ

    ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    Γ

    01:25:02

    01:24:56

     

    198

    162

    1383

    ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ

    ΑΓΓΕΛΟΣ

    Α

    01:25:07

    01:24:40

     

    199

    163

    1377

    ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ

    ΝΙΚΟΣ

    Α

    01:25:27

    01:25:16

     

    200

    164

    1349

    SAIVE

    MARTIN

    Α

    01:25:30

    01:24:55

     

    201

    37

    1202

    ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

    ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    Γ

    01:25:34

    01:25:19

    ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

    202

    38

    1388

    ΚΑΡΒΟΥΝΗ

    ΙΟΥΛΙΑ

    Γ

    01:25:39

    01:25:10

     

    203

    165

    1041

    ΓΕΡΟΝΤΟΓΙΑΝΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:25:40

    01:25:26

    ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

    204

    166

    1042

    ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ

    ΘΩΜΑΣ

    Α

    01:25:56

    01:25:46

     

    205

    167

    1195

    ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

    ΣΤΑΥΡΟΣ

    Α

    01:25:57

    01:25:47

     

    206

    168

    1350

    LEJEUNE

    BENJAMIN

    Α

    01:25:57

    01:25:22

     

    207

    169

    1336

    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

    ΑΛΚΗΣ

    Α

    01:25:58

    01:25:45

     

    208

    170

    1410

    ΠΑΠΑΔΑΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Α

    01:26:08

    01:25:42

     

    209

    39

    1105

    ΚΑΤΣΙΜΠΑ

    ΘΕΟΔΩΡΑ

    Γ

    01:26:11

    01:25:51

     

    210

    171

    1372

    ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    Α

    01:26:12

    01:25:52

     

    211

    172

    1221

    ΡΟΥΜΕΛΗΣ

    ΣΠΥΡΙΔΩΝ

    Α

    01:26:30

    01:25:57

    ΓΡΑΜΜΟΣ

    212

    173

    1162

    ΜΠΑΣΟΥΚΑΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    Α

    01:26:42

    01:26:16

     

    213

    40

    1133

    ΛΙΣΓΑΡΑ

    ΜΑΡΙΝΑ

    Γ

    01:26:45

    01:26:34

     

    214

    41

    1122

    ΚΟΥΡΤΕΣΗ

    ΕΛΕΝΗ

    Γ

    01:26:56

    01:26:50

     

    215

    174

    1081

    ΘΕΟΔΩΡΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:27:34

    01:27:21

     

    216

    42

    1384

    ΚΩΤΣΙΑ

    ΜΑΤΙΛΝΤΑ

    Γ

    01:27:51

    01:27:45

     

    217

    175

    1304

    ΧΑΡΙΣΗΣ

    ΣΤΑΥΡΟΣ

    Α

    01:27:54

    01:27:39

     

    218

    176

    1072

    ΕΞΑΡΧΟΣ

    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

    Α

    01:27:56

    01:27:52

     

    219

    177

    1178

    ΝΟΥΣΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:28:01

    01:27:37

     

    220

    43

    1371

    ΣΤΑΣΙΝΟΥ

    ΑΡΕΤΗ

    Γ

    01:28:06

    01:28:04

     

    221

    178

    1123

    ΚΡΙΚΩΝΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:28:20

    01:27:57

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

    222

    44

    1173

    ΝΑΤΣΙΚΑ

    ΛΑΜΠΡΙΝΗ

    Γ

    01:28:22

    01:28:15

     

    223

    45

    1153

    ΜΗΤΣΙΑ

    ΜΑΤΙΝΑ

    Γ

    01:28:27

    01:28:16

    FAIRWAYS ADVENTURE

    224

    46

    1381

    ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ

    ΕΛΕΝΗ

    Γ

    01:28:31

    01:28:00

     

    225

    179

    1312

    GOGU

    TONI

    Α

    01:28:33

    01:28:11

     

    226

    180

    1168

    ΜΠΟΥΖΟΥΝΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Α

    01:28:34

    01:28:11

     

    227

    47

    1157

    ΜΙΧΑΛΟΥ

    ΜΥΡΤΩ

    Γ

    01:28:49

    01:28:36

     

    228

    181

    1039

    ΓΑΡΙΒΑΛΔΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:29:13

    01:28:45

     

    229

    182

    1151

    ΜΕΤΡΗΤΙΚΑΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    Α

    01:29:30

    01:29:09

     

    230

    48

    1026

    ΒΑΛΑΣΑΚΗ

    ΕΛΙΣΑΒΕΤ

    Γ

    01:29:30

    01:29:09

     

    231

    183

    1379

    ΓΚΡΟΥΙΔΗΣ

    ΣΩΚΡΑΤΗΣ

    Α

    01:29:47

    01:29:17

     

    232

    184

    1299

    ΧΑΝΤΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    Α

    01:29:55

    01:29:33

     

    233

    185

    1331

    ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:29:59

    01:29:26

     

    234

    49

    1055

    ΓΚΟΓΚΑ

    ΠΗΝΕΛΟΠΗ

    Γ

    01:30:14

    01:29:42

     

    235

    50

    1075

    ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ

    ΕΥΑΓΓΕΛΗ

    Γ

    01:30:14

    01:29:42

     

    236

    186

    1056

    ΓΚΟΓΚΑΣ

    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    Α

    01:30:14

    01:29:42

     

    237

    187

    1043

    ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

    Α

    01:30:21

    01:30:16

     

    238

    188

    1131

    ΛΙΑΜΠΗΣ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    Α

    01:30:30

    01:30:27

     

    239

    189

    1254

    ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:30:40

    01:30:22

     

    240

    190

    1124

    ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    Α

    01:31:47

    01:31:32

    Ε.Ο.Σ. Καβάλας

    241

    51

    1100

    ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    Γ

    01:31:47

    01:31:32

    Ε.Ο.Σ. Καβάλας

    242

    52

    1328

    ΜΠΕΤΗ

    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

    Γ

    01:31:49

    01:31:25

     

    243

    53

    1163

    ΜΠΕΖΑ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    Γ

    01:31:50

    01:31:42

    O.A.S.P

    244

    191

    1444

    ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

    ΠΑΝΤΕΛΗΣ

    Α

    01:32:09

    01:31:49

     

    245

    54

    1366

    ΤΣΟΥΝΗ

    ΒΙΚΥ

    Γ

    01:32:15

    01:31:50

     

    246

    55

    1439

    ΤΥΠΟΥ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    Γ

    01:32:15

    01:31:50

     

    247

    192

    1335

    ΚΑΚΑΙΔΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Α

    01:32:22

    01:31:59

     

    248

    56

    1134

    ΛΟΥΚΑ

    ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    Γ

    01:32:23

    01:32:00

    ΣΑΠΠΑΖ

    249

    193

    1341

    ΚΑΡΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    Α

    01:32:23

    01:31:59

     

    250

    194

    1149

    ΜΑΧΑΙΡΑΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    01:32:32

    01:32:10

     

    251

    195

    1077

    ΖΗΚΟΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    Α

    01:32:44

    01:32:18

    ΣΚΟΠΙ

    252

    196

    1308

    ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

    ΜΙΛΤΟΣ

    Α

    01:32:44

    01:32:20

     

    253

    57

    1250

    ΤΕΝΕΧΤΣΗ

    ΣΟΦΙΑ

    Γ

    01:32:46

    01:32:35

     

    254

    58

    1302

    ΧΑΡΙΣΗ

    ΝΑΥΣΙΚΑ

    Γ

    01:32:47

    01:32:33

     

    255

    59

    1255

    ΤΖΕΡΕΜΕ

    ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    Γ

    01:33:03

    01:32:57

     

    256

    197

    1374

    ΚΑΡΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    Α

    01:33:04

    01:32:54

     

    257

    60

    1234

    ΣΙΑΦΑΚΑ

    ΒΙΚΤΩΡΙΑ

    Γ

    01:33:16

    01:32:47

    ΣΚΟΠΙ

    258

    61

    1146

    ΜΑΡΚΑΚΗ

    ΑΡΙΑΔΝΗ

    Γ

    01:33:17

    01:32:50

     

    259

    62

    1281

    ΤΣΙΟΥΡΗ

    ΚΑΛΛΙΟΠΗ

    Γ

    01:33:28

    01:33:10

    SyrosRunners

    260

    63

    1269

    ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗ

    ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

    Γ

    01:33:36

    01:33:24

     

    261

    198

    1340

    ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ

    ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    Α

    01:33:37

    01:33:25

     

    262

    64

    1407

    ΤΣΑΚΙΡΗ

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    Γ

    01:33:40

    01:33:29

     

    263

    65

    1164

    ΜΠΕΤΗ

    ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ

    Γ

    01:33:41

    01:33:34

    Newfish Runners

    264

    66

    1228

    ΣΑΜΑΡΑ

    ΛΑΜΠΡΙΝΗ

    Γ

    01:33:45

    01:33:20

     

    265

    67

    1277

    ΤΣΙΓΚΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:33:49

    01:33:25

     

    266

    68

    1226

    ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

    ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    Γ

    01:33:56

    01:33:53

    APOLLONEIO RUNNING CLUB

    267

    199

    1358

    ΖΑΡΚΑΛΗΣ

    ΣΩΤΗΡΗΣ

    Α

    01:34:05

    01:33:52

     

    268

    200

    1235

    ΣΙΑΦΑΚΑΣ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

    Α

    01:34:17

    01:33:51

     

    269

    69

    1301

    ΧΑΡΙΣΗ

    ΚΥΡΙΑΚΗ

    Γ

    01:34:21

    01:33:50

     

    270

    70

    1013

    ΑΝΥΦΑΝΤΗ

    ΔΗΜΗΤΡΑ

    Γ

    01:34:59

    01:34:33

    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

    271

    71

    779

    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

    Γ

    01:35:50

    01:35:19

    Summit Zero

    272

    72

    1428

    ΛΙΧΟΒΙΤΣΙ

    ΝΑΤΑΛΙΑ

    Γ

    01:35:55

    01:35:23

     

    273

    73

    1012

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

    ΝΑΤΑΣΑ

    Γ

    01:36:01

    01:35:49

    fifth element

    274

    201

    1187

    ΠΑΛΛΗΣ

    ΘΑΝΟΣ

    Α

    01:36:26

    01:35:58

     

    275

    202

    1076

    ΖΑΦΕΙΡΗΣ

    ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    Α

    01:36:27

    01:36:05

     

    276

    74

    1171

    ΝΑΣΗ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:36:27

    01:36:10

     

    277

    75

    1396

    ΚΙΚΑ

    ΑΝΝΑ

    Γ

    01:36:38

    01:36:10

     

    278

    76

    1147

    ΜΑΣΤΩΡΑ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:37:02

    01:36:45

     

    279

    77

    1244

    ΤΑΓΚΑ

    ΛΙΝΑ

    Γ

    01:37:13

    01:37:02

     

    280

    78

    1416

    ΛΑΜΠΡΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    Γ

    01:37:23

    01:37:20

     

    281

    203

    1320

    ΔΑΛΚΑΒΟΥΚΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    Α

    01:37:55

    01:37:28

     

    282

    79

    1271

    ΤΣΑΒΑΛΙΑ

    ΤΖΕΝΗ

    Γ

    01:38:12

    01:37:42

     

    283

    80

    1002

    ΑΓΓΕΛΗ

    ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    Γ

    01:38:13

    01:37:42

    FIFTH ELEMENT

    284

    81

    1409

    ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

    Γ

    01:39:27

    01:39:19

     

    285

    82

    1267

    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ

    ΜΑΡΙΝΑ

    Γ

    01:39:28

    01:39:02

     

    286

    204

    1417

    ΚΑΜΗΝΑΣ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    Α

    01:39:57

    01:39:54

     

    287

    83

    1415

    ΜΟΥΣΗ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:40:00

    01:39:58

     

    288

    84

    1215

    ΡΑΠΤΗ

    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

    Γ

    01:40:27

    01:40:02

     

    289

    85

    1373

    ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ

    ΡΗΓΟΥΛΑ

    Γ

    01:40:44

    01:40:23

     

    290

    86

    1009

    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

    ΕΥΑ

    Γ

    01:40:52

    01:40:43

    FIFTH ELEMENT

    291

    205

    1008

    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    Α

    01:40:52

    01:40:44

    FIFTH ELEMENT

    292

    206

    1071

    ΕΞΑΡΧΟΣ

    ΚΩΝ/ΝΟΣ

    Α

    01:41:14

    01:41:10

     

    293

    207

    1129

    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:42:04

    01:41:43

     

    294

    208

    1419

    ΚΩΣΤΑΣ

    ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ

    Α

    01:42:11

    01:41:58

     

    295

    87

    1262

    ΤΖΟΥΜΑΚΑ

    ΑΛΚΜΗΝΗ

    Γ

    01:42:43

    01:42:18

     

    296

    88

    1368

    ΚΟΚΚΟΤΟΥ

    ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    Γ

    01:44:44

    01:44:29

     

    297

    89

    1126

    ΚΥΡΠΙΤΖΗ

    ΜΕΤΑΞΙΑ

    Γ

    01:44:44

    01:44:28

     

    298

    90

    1404

    ΤΣΟΥΝΗ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    Γ

    01:45:01

    01:44:54

     

    299

    91

    1394

    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

    Γ

    01:45:20

    01:45:13

     

    300

    92

    1170

    ΜΥΡΤΟΠΟΥΛΟΥ

    ΑΦΡΟΔΙΤΗ

    Γ

    01:46:08

    01:45:43

     

    301

    93

    1040

    ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    Γ

    01:46:13

    01:45:47

     

    302

    209

    1174

    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

    ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

    Α

    01:46:28

    01:45:59

     

    303

    210

    1272

    ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ

    ΚΩΣΤΑΣ

    Α

    01:47:25

    01:46:50

     

    304

    94

    1139

    ΜΑΚΑΝΙΚΑ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    Γ

    01:47:36

    01:47:25

     

    305

    95

    1287

    ΤΣΟΛΗ

    ΕΛΕΝΗ

    Γ

    01:49:11

    01:48:36

     

    306

    96

    1102

    ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ

    ΙΟΥΛΙΑ

    Γ

    01:49:15

    01:49:04

     

    307

    97

    1181

    ΝΤΙΝΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    Γ

    01:49:16

    01:49:05

     

    308

    98

    1103

    ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ

    ΕΦΗ

    Γ

    01:49:16

    01:49:06

     

    309

    99

    1150

    ΜΕΣΑΖΟΥ

    ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    Γ

    01:52:24

    01:52:06

    Αρχιλοχος

    310

    100

    1052

    ΓΚΙΚΑ

    ΑΘΗΝΑ

    Γ

    01:52:24

    01:52:06

     

    311

    211

    1200

    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

    ΓΑΒΡΙΗΛ

    Α

    01:53:52

    01:53:51

     

    312

    101

    1332

    ΤΣΙΓΓΕΛΗ

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

    Γ

    01:54:14

    01:53:42

     

    313

    212

    1437

    ΤΑΤΣΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:54:19

    01:53:45

     

    314

    213

    365

    ΤΥΠΟΣ

    ΠΑΥΛΟΣ

    Α

    01:54:40

    01:54:06

    ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

    315

    102

    1354

    ΚΡΑΝΑ

    ΘΩΜΑΗ

    Γ

    01:54:56

    01:54:22

     

    316

    103

    1430

    ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ

    ΣΟΦΙΑ

    Γ

    01:58:23

    01:58:11

     

    317

    214

    1329

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    Α

    01:59:35

    01:59:11

     

    318

    104

    1029

    ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ

    ΕΛΕΝΗ ΜΑΙΡΗ

    Γ

    01:59:53

    01:59:33

     

    319

    105

    1087

    ΚΑΛΠΑΚΟΓΛΟΥ

    ΣΤΑΜΑΤΙΑ

    Γ

    02:00:54

    02:00:26

    ΣΚΟΠΙ

    320

    215

    1127

    ΚΩΣΤΑΡΑΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    02:01:10

    02:00:42

     

    321

    106

    1097

    ΚΑΡΠΟΥΖΗ

    ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

    Γ

    02:01:11

    02:00:42

     

    322

    107

    1378

    ΑΓΓΕΛΗ

    ΓΑΛΑΤΕΙΑ

    Γ

    02:11:27

    02:10:53

     

    323

    108

    1113

    ΚΛΩΣΤΑ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    Γ

    02:13:50

    02:13:20

     

    324

    109

    1199

    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

    Γ

    02:13:53

    02:13:23

     

    325

    110

    1036

    ΒΡΑΔΕΛΗ

    ΕΥΔΟΚΙΑ

    Γ

    02:16:15

    02:16:09

     

    326

    111

    1198

    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    Γ

    02:19:42

    02:19:13

     

    327

    216

    1197

    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Α

    02:19:42

    02:19:12

    family pap

    328

    217

    1292

    ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ

    ΑΡΕΤΗ

    Α

    02:22:09

    02:21:40

    ΣΚΟΠΙ

    329

    112

    1293

    ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ

    ΔΗΜΗΤΡΑ

    Γ

    02:22:10

    02:21:41

    ΣΚΟΠΙ

  • ”Αποτελέσματα

    rankTotal rankSex Bib Surname Name Sex FinishTime FinishNetTime Group
    1 1 1502 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 02:26:37 02:26:34  
    2 2 1621 ΒΙΝΤΖΗΛΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 02:33:21 02:33:18  
    3 3 1612 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 02:43:50 02:43:15  
    4 4 1558 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 02:45:33 02:45:33 Π.Ο.ΑΡΤΑΣ- Tailwind
    5 5 1608 SYLVANI GOBEL Α 02:45:33 02:45:33  
    6 6 1633 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 02:45:34 02:45:34  
    7 7 1629 ΘΕΩΔΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 02:45:44 02:45:40  
    8 8 1576 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 02:50:08 02:50:04 odlo-lasportiva
    9 9 1615 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 02:51:03 02:51:03  
    10 10 1552 ΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 02:51:27 02:51:23  
    11 11 1622 ΠΑΠΑΙΩΝΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 02:53:25 02:53:20  
    12 12 1606 ΠΑΠΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:53:54 02:53:47  
    13 13 1583 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 02:54:18 02:54:15 FUN ACTION SHOP
    14 14 1536 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 02:56:27 02:55:58  
    15 15 1567 ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 02:57:52 02:57:45 MTB ΘΕΡΜΟ
    16 16 1625 ΤΣΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΡΙΩΝΑΣ Α 02:57:59 02:57:57  
    17 17 1528 ΘΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 03:04:16 03:04:06 DRIFT bikes KOMOTINI
    18 18 1566 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:06:34 03:06:15 DRIFT bikes KOMOTINI
    19 19 1560 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 03:08:23 03:08:03 Apollonio
    20 20 1588 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:08:55 03:08:34  
    21 21 1514 ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 03:10:19 03:09:56 1000 Δέντρα
    22 22 1553 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:13:54 03:13:47  
    23 23 1503 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 03:13:55 03:13:48 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ
    24 24 1510 ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:14:08 03:14:01  
    25 25 1627 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΛΚΗΣ Α 03:16:23 03:16:09  
    26 26 1613 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 03:16:23 03:15:56  
    27 27 1587 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Α 03:16:25 03:16:10 Montis Ordo
    28 28 1577 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 03:18:59 03:18:56 ΑΕΚ
    29 29 1513 ΒΑΓΕΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 03:19:00 03:18:51 ΣΔΥΘ
    30 30 1594 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:24:13 03:23:49 Α.Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
    31 31 1541 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:24:54 03:24:40 BN-Cycling
    32 32 1554 ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 03:24:55 03:24:41 Ο.Μ.Γ
    33 33 1590 ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΑΚΗΣ Α 03:25:31 03:25:06  
    34 34 1537 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:26:28 03:26:09 ΟΦΠΙ
    35 35 1604 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 03:26:45 03:26:34  
    36 36 1585 ΣΥΡΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 03:27:58 03:27:32 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
    37 37 1501 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 03:28:05 03:27:39  
    38 38 1620 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 03:28:08 03:28:07  
    39 39 1505 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 03:29:47 03:29:34  
    40 40 1610 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 03:30:07 03:29:53  
    41 41 1509 MATRAS SLAWOMIR Α